30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 89 90 [91] 92 93 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 237838 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1350 kdy: 01 Srpna 2022, 16:43:45 »

IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1351 kdy: 01 Srpna 2022, 18:09:39 »

Treba bude povinnost se nechat znasilnit, kdyz to je soukroma spolecnost... staci to dat vedet predem

Já bych s takovou společností neletěl. Ale Vaše tajná přání si klidně splňte.

Panek: už na to asi kašlu, mě to hrozně vytočilo, když jsem se to dozvěděl.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1352 kdy: 21 Srpna 2022, 21:32:21 »

Smlouva MZČR odhaluje, jak ministr Válek a jeho parta chtějí na podzim "strašit" neočkované. Donutit je k vakcinaci má obava z omezení v běžném životě. Promluvil právník Ondřej Dostál
https://zivotvcesku.cz/smlouva-mzcr-odhaluje-jak-ministr-valek-a-jeho-parta-chteji-na-podzim-strasit-neockovane-za-omezeni-v-beznem-zivote-urad-zaplati-15-milionu-korun-promluvil-pravnik-ondrej-dostal
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1353 kdy: 21 Srpna 2022, 22:23:10 »

IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1354 kdy: 21 Srpna 2022, 23:36:31 »

Jsou to zrůdy. Já bych se nedivil, kdyby dali do podmínky, že i do obchodů mohou pouze očkovaní…
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1355 kdy: 22 Srpna 2022, 00:20:05 »

Věřte, že na podzim a v zimě bude společnost tak nasraná kvůli plynu a zdražování (jehož hlavní vlna teprve zcela průkazně přijde), že s nějakým covidem si to můžou leda tak zkusit. Já osobně věřím, že už nic moc nebude. Maximálně někde trochu roušky, např. MHD, to je ale vše, co jim národ dovolí...
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1356 kdy: 22 Srpna 2022, 08:39:49 »

Věřte, že na podzim a v zimě bude společnost tak nasraná kvůli plynu a zdražování (jehož hlavní vlna teprve zcela průkazně přijde), že s nějakým covidem si to můžou leda tak zkusit. Já osobně věřím, že už nic moc nebude. Maximálně někde trochu roušky, např. MHD, to je ale vše, co jim národ dovolí...
Vzpomente si v zime .. lidi budou rikat spis "mame tady vsechny tyhle problemy, vsechno je spatne a vy idioti do toho jeste hazite vidle tim ze se nenechate naockovat". Krasne tu vetsinu pouzijou proti nam. :) Tak trochu predvidatelne IMHO.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1357 kdy: 22 Srpna 2022, 08:44:04 »

Taky si myslim, ze tendle vetsinovy ovci narod bude poslouchat i kdyz vymyslej sebevetsi picovinu, a nikdo se nepodivuje nad tim, ze vlny kovidu vedi vzdy naprosto presne mesice dopredu :D :D
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1358 kdy: 01 Září 2022, 19:04:45 »

Dokument Tečkované příběhy
https://youtu.be/zrisyIt74zI
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1359 kdy: 01 Září 2022, 21:14:23 »

FOMP: díky
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1360 kdy: 04 Listopadu 2022, 04:40:40 »

COvid zmeny:
Vyhlasku o karantene SMS, TEL, DS https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2022-161/zneni-0
a aktualizaci zakona od 1.12.2022 https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2021-94/zneni-20221201
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1361 kdy: 19 Prosince 2022, 03:46:16 »

Sice je to z Kanady, ale možná bychom se mohli dočkat i u nás, je to tak hezké a lákavé:

Studie kanadských vědců odhalila, že lidé, kteří se nenechali očkovat některou z vakcín proti nemoci covid-19, mají mnohem vyšší šanci, že se dostanou do vážné dopravní nehody. Vědci předložili prostou hypotézu: neočkovaní nedodržují pravidla.

Vědci také navrhují, aby lékaři u neočkovaných pacientů zdůrazňovali nutnost znalosti dopravních opatření. Pojišťovny by zase mohly stanovit neočkovaným jiné ceny pojištění vzhledem k podstatně vyššímu riziku nehody.

https://echo24.cz/a/JM8f8/zpravy-svet-ockovani-covid-sance-na-dopravni-nehody-studie

IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1362 kdy: 19 Prosince 2022, 07:50:48 »

Ten fulltext stojí za to, třeba jsem se dozvěděl, že naopak nejlepší z pohledu účasti na dopravních nehodách je, když je člověk dementní...

https://www.amjmed.com/article/S0002-9343(22)00822-1/fulltext#%20
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1363 kdy: 19 Prosince 2022, 22:58:38 »

...
 neočkovaní nedodržují pravidla.
...
asi souhlasí, ale s výhradou  ;)
nedodržoval jsem před očkováním a po dvou dávkách stále stejné
asi proto je doporučována i ta "večerní" dávka  8)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1364 kdy: 20 Prosince 2022, 09:37:23 »

Vědci předložili prostou hypotézu: neočkovaní nedodržují pravidla.
Hypotéza ovšem vychází z chybného předpokladu, že dodržování pravidel je samo o sobě dobré. Hodně by k tomu asi měl co říct pan Milgram nebo i pan Zimbardo. Koneckonců i velká část holocaustu probíhala podle pravidel a platné legislativy.

Možná že nějaký dezolát co neplatí výživné, nezdraví domovní důvěrnici a neočkoval se kvůli 5g čipu Billa Gatese nerespektuje i pravidla silničního provozu, ale co třeba nějaký slušný člověk, co jen krátí daně? Jezdí pak kvůli tomu v protisměru a nestaví na stopce?
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 89 90 [91] 92 93 94