30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 91 92 [93] 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 242231 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1380 kdy: 06 Dubna 2023, 14:30:40 »

Když má někdo nakazitelný telefon, ať se nediví. Vypadá to, že matrix odposlouchává justici plošně.
A ještě - když už někdo musí mobil pořád nosit s sebou, ať aspoň probůh bez vypínání vyndá baterku. Že to nejde? Smůla.
Tak, co se týká odposlechů, tak to dělají na ústředně, takže pokud nemáte šifrovaný speciál, pak je jedno jestli mám tlačítkový siemens nebo nejnovější jabko. Telefonní komunikaci by měl člověk brát jako když se baví na náměstí před hlídkou fízlů. Zvlášť lidi z vyšších pater matrixu mě svou bezelstností nepřestávají překvapovat.

Tak ono nejde jenom o samotnou komunikaci, v článku se píše i o poloze, nicméně i ta jde, ač třeba ne tak přesně, zjistit pomocí BTSek. Co se týče těch z vyšších pater, tam asi často hraje problém ani ne tak "bezelstnost", jako spíše víra, že "jsou v takovém patře, že tohle se jich netýká", resp. někdy snad ani ne víra, jako neřešení takových přízemností, protože jsou v takovém patře. A pak se diví, jako zrovna třeba jeden blonďák z USA, ač samozřejmě, je otázka, nakolik je to divadlo.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1381 kdy: 06 Dubna 2023, 14:57:36 »

Asi to maj nahoře nějak jinak. U mě parania vzrůstá s trestněprávní úrovní komunikace a se společenským žebříčkem. Nedělní nákup proberu do detailu telefonem, drobné krácení daní nějakými náznaky běžnou komunikací, vykládku kamionu s kokainem šifrovaným telefonem, státní převrat jen ústně a v prověřených prostorách. Kuciak by mohl vyprávět jak je to s těma sítěma a telefonama.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1382 kdy: 07 Dubna 2023, 10:29:57 »



A ještě přihodím jedno covid téma, zde to snad nepohorší. V médiích to rezonovalo, klasické dog eat dog, tady jsem to ale ještě neviděl...
Soudkyně dostala za korupci kvůli covidu trest 200 tisíc:
Dobře jí tak, třeba to vyvolá nějakou sebereflexi když vidí pro jaký systém maká. Na jiné pozici bych si řekl - kdo z nás něco podobného nedělal ať hodí kamenem.

Po nabytí právní moci rozsudku si myslím o to soudcovské místo přijde.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1383 kdy: 17 Dubna 2023, 18:58:17 »

Dovolil bych si malou anketu.
Jedná se o dobře uleželý případ z jednoho malého městečka, kdy byl pachatel přistižen na parkovišti na okraji lesa (v rámci svého okresu) v době, kdy platil nesmyslný covid-hysterický zákaz cestování mimo okres. Nicméně dotyčný byl obviněn ze spáchání velmi ošklivého zločinu. Samozřejmě aktivním přístupem k věci se celá ta taškařice krásně protáhla, až mi byl nakonec doručen (jakožto zmocněnci) milostný dopis s usnesením o zastavení řízení z důvodu zániku odpovědnosti za přestupek.
Proti tomuto usnesení je možné se odvolat.
Ačkoliv se do mrtvoly zásadně nekope, tady se jedná spíš o něco jiného, co docela nehezky páchne a pak je nějaké to opatrné odkopnutí stranou ku prospěchu věci a hygieny vůbec.  :D

Anketní otázka tedy zní: mám odpovědět (ze samotného principu) na onen milostný dopis podobným milostným dopisem, jehož obsahem by bylo podání odvolání? (odvolání by bylo samozřejmě blanketní a bez následného doplnění)
Děkuji  ;)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1384 kdy: 17 Dubna 2023, 19:04:51 »

Do mrtvoly zmrda se nejen kope, ale také se na ni močí. Odvolání podejte a přidejte nějaké infožádosti, stížnosti, námitky podjatosti, návrhy na přesun k jinému úřadu. Ať se parazit nenudí.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1385 kdy: 17 Dubna 2023, 19:17:54 »

Děkuji pane kolego, nezklamal jste!  ;D Mám nachystané takové pěnkné TO na to, že úřední parazit dokonce dotyčného obtěžoval u něj doma a vynucoval si zpětvzetí stížnosti na něj a jeho kolegy (nachystaný papír na podepsání měl samozřejmě s sebou a mával s ním kolem sebe). Videozáznam samozřejmě je (a moc pěkný, v luxusní kvalitě). To chci podat paralelně, protože pak budou muset napřed odeslat spis na státní zastupitelství (či na polucii)… :-)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1386 kdy: 17 Dubna 2023, 20:35:02 »

K samotnému přestupku (dosud nebylo ohledně mé osoby pravomocně rozhodnuto něco podobného) dotaz... Co bylo sprostému podezřelému kladeno za vinu a dle jakého zákona a paragrafu? Ptám se proto, že je mi promlčení divné, anti-covidistické přestupky většinou spadaly do nejvyšší sazby, tedy promlčení až za 3/5 let.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1387 kdy: 17 Dubna 2023, 22:16:40 »

Byl to přestupek podle § 34 odst. 1 písm a) zák. 240/2000Sb, neuposlechnutí nařízení vlády č. 216 ze dne 26. 2. 2021 a nesplnění povinnosti podle §31 odst. 3 písm c) krizového zákona. Přičemž vtip spočíval v tom, že byl „přistižen“ v rámci okresu svého bydliště, takže svůj okres rozhodně neopustil, na nějakou bumážku se ho nikdo neptal a ani ji po něm nevyžadovali (zjevně pachové mozkovým myšlením usoudili, že jim stačí ho prostě jen ztotožnit a je přestupek jasnej). A paraziti si mysleli, že tohle jim stačí. Původně jsem to chtěl postavit na rozporu v samotném nařízení vlády (které bylo doslova rozporů plné), požadovat po nich prokázání existence epidémie, prokázání chybějícího materiálního aspektu (nikde nikdo krom pachů kolem něj ani nebyl) a tak dále, ale nakonec jsem zvolil taktiku „prostě nespolupracovat, nevypovídat a jen sbírat jejich chyby“, kterých se nashromáždilo velmi dost, jak byli sami dychtiví ho strášně mocinky moc potrestat a pak to nakonec nevyšlo a jen si užili stížností až až a já jim servíroval jednu podjatost za druhou (ještě jim hnilo na kraji odvolání na zamítnutí podjatosti už měli naservírovanou další za jiný úkon) a tak dále :-)

 
§ 34 odst. 1 písm a) zák. 240/2000Sb
(1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že v době krizového stavu nesplní
a) některou z povinností podle § 31 odst. 3 písm. a), b) nebo c),

§ 31 (3) Fyzická osoba je v době krizového stavu povinna
a) uposlechnout výzvy oprávněných orgánů krizového řízení k zaevidování na stanoveném místě z důvodu uložení pracovní povinnosti nebo pracovní výpomoci,
b) hlásit v obci, v jejímž správním obvodu bude pobývat, přechodnou změnu pobytu na základě povinného hlášení podle § 6 odst. 2 písm. a) a § 14 odst. 4 písm. f),
c) strpět omezení vyplývající z krizových opatření stanovených v době krizového stavu,

No a tady je to celé znění. Legrační je zejména to slovo „strpět“, protože podle významového slovníku výraz strpení je v určitém kontextu synonymem slova trpělivost. Pokud někoho žádáme o chvilku strpení, nepřímo se omlouváme za to, že nám nějaký úkon bude trvat o něco déle. Strpět znamená s nějakým jevem či úkonem souhlasit, tolerovat existenci něčeho. Ale už vůbec neznamená „vykonávat něco“…  ;D
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1388 kdy: 18 Dubna 2023, 15:50:22 »

Jinak v příkazním řízením byla stanovena sankce „domluvou“ a celé to patří do kategorie do 20000 Kč, takže 1 rok.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1389 kdy: 18 Dubna 2023, 18:53:32 »

to ViktorN: Díky za info, já měl za to, že vše jelo jako u mě přes gumový paragraf s mediální frází "až tři miliony": https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-258#p92n

A na zasmání jiné téma, covidismus začíná po letech zatápět dalšímu soudci:
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-nebyl-jsem-neznam-tvrdil-zaryte-soudce-o-covidove-party-u-bendy-40429016
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1390 kdy: 24 Dubna 2023, 18:40:34 »

Policie během covidu vedla neoprávněně evidenci izolovaných, vnitro za to dostalo milionovou pokutu

https://www.lupa.cz/aktuality/policie-behem-covidu-vedla-neopravnene-evidenci-izolovanych-vnitro-za-to-dostalo-milionovou-pokutu/
--------------
Tak juchuuuu, spravedlnosti bylo učiněno za dost. Nebo ne? Kdo to nakonec zaplatí? A co ti poškození? Ale co, ono vlastně nešlo o nic tragicke, když pokuta je ani ne 1/10 možné částky.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1391 kdy: 24 Dubna 2023, 23:46:33 »

dokud ta částka jde stejně z rozpočtu, tak je úplně jedno, jak je vysoká...
nebo optimisticky čekáte, že vnitro zaplatí pokutu a tím pádem budou úředníci od října do konce roku v kancelářích potmě ?
jo, bylo by to hezké, ale ....
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1392 kdy: 25 Dubna 2023, 02:46:06 »

Ale to já samozřejmě vím, proto byl komentář takový, jaký byl;)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1393 kdy: 01 Června 2023, 07:18:51 »

Ministerstvo podáním k soudu usiluje o zrušení trestu. Žaloba je čerstvá, Městský soud v Praze ji přijal minulý pátek. Zabývat se jí bude senát soudce Ladislava Hejtmánka.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/policie-shromazdovani-dat-covid/r~d4a88e7cfecf11ed93abac1f6b220ee8/
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1394 kdy: 13 Října 2023, 05:25:08 »

Statisticke shrnuti co vime o ne/funcnosti vakcin v 9 minutach https://www.youtube.com/watch?v=pSILi0gdcos
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin
Stran: 1 ... 91 92 [93] 94