30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 240990 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1320 kdy: 19 Května 2022, 14:23:47 »

lidi budou mit covid v hlave jeste hodne dlouho, takze jakykoliv naznak bude utnuty uz v zarodku.
Nevšiml jsem si, že by tu byl nějaký masivní odpor, já všude viděl roušky a certifikáty a dehonestující články o pár pomatencích typu Landy.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1321 kdy: 19 Května 2022, 14:28:14 »

Myslíte okrajovou a zavrženíhodnou menšinu s názory, které jsou v demokratické společnosti nepřípustné a nemyslitelné?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1322 kdy: 19 Května 2022, 16:20:55 »

Chtěli jsme se jet podívat do fabriky k dodavateli ve spolkové zemi Dolní Sasko a teď bez šance. Dealer se tam dostal, ale ve fabrice a v hotelu jen v s hadrou na obličeji.
Jako jo. Povinné očkování je větší masakr. Ale zase. Opičí neštovice s destiprocentní smrtností....
Jen si vzpomeňte, jak na sílu tlačili novelu pandy. urVálek je dost zabejčenej.
A kde jsou ty řeči o tom, že nouzový stav značí, že Vláda situaci nezvládá?
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1323 kdy: 19 Května 2022, 17:25:42 »

Tak v současné době máme nouzák kvůli třím stům maďarských Romů, kteří okupují pražský hlavák... Nebo se už výklad změnil?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1324 kdy: 23 Května 2022, 09:53:02 »

Chtěli jsme se jet podívat do fabriky k dodavateli ve spolkové zemi Dolní Sasko a teď bez šance. Dealer se tam dostal, ale ve fabrice a v hotelu jen v s hadrou na obličeji.
Jako jo. Povinné očkování je větší masakr. Ale zase. Opičí neštovice s destiprocentní smrtností....
Jen si vzpomeňte, jak na sílu tlačili novelu pandy. urVálek je dost zabejčenej.
A kde jsou ty řeči o tom, že nouzový stav značí, že Vláda situaci nezvládá?
JJ rise je stale v modu neockovane nikam nepoustet, teda aspon co jsem se docetl, kdyz sem tam chtel ject, stacilo bejt na polsky strane a tech sms co z rise chodilo :)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1325 kdy: 10 Června 2022, 14:12:10 »

Všem zaměstnancům, kterým nebyl umožněn přístup do práce, protože se odmítli testovat, musí zaměstnavatel vyplatit plnou výši mzdy!
To, co jsem jako právníci bojující proti covidismu tvrdili už od začátku, konečně potvrdil i soud. Konkrétně se jedná o rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 4 z 25. 5. 2022 pod sp.zn. 7C 171/2021-61.
Pokud se to týká i vás, stále ještě můžete nárok na úhradu plné výše mzdy uplatnit.

https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

mexiko30

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1326 kdy: 16 Června 2022, 08:10:51 »

Stát se připravuje na další vlnu kampaně k očkování. Celkem již objednal 48 000 000 vakcín a dodáno bylo 27 500 000ks.
https://www.epochtimes.cz/2022/06/15/ministerstvo-zdravotnictvi-cr-prozradilo-ze-objednalo-vice-nez-48-milionu-davek-vakcin-proti-covidu-19/
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1327 kdy: 16 Června 2022, 09:41:52 »

Ta čísla jsou rámcově známa delší dobu, ale v rámci výmluv mě dostala informace, že stát neví, které šarže zlikvidoval. To tedy ani neví, které rozdal a napíchal?!

...Ze zasílaných reportů nelze rozpoznat, o jakou konkrétní šarži šlo...
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 101
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1328 kdy: 16 Června 2022, 09:57:07 »

Já se těším na to, jak se na podzim, nebo v zimě přelepí novými nálepkami, aby se to jmenovalo třeba cormitaty neo a bude se to podávat jako nová verze proti variantě bž nebo mň :D. Přece to nebudou vylévat.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1329 kdy: 16 Června 2022, 10:03:18 »

A neni už to na nějakou žalobu v ideálním světě? Něco o správě majetku? Pomiňme to, že věděli jak to bude a lhali, ale i tak to je kurva dvakrát tolik než je tady dospělých lidí na 3 dávky...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1330 kdy: 16 Června 2022, 11:28:06 »

Zajímavé je že manžel Uršuly Hovnové je prý zaháčkován v Pfizeru. A tím pádem bychom měli odpověď.
https://www.epochtimes.cz/2022/03/01/kdo-je-heiko-von-der-leyen-manzel-predsedkyne-evropske-komise/
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1331 kdy: 16 Června 2022, 11:51:31 »

Zajímavé je že manžel Uršuly Hovnové je prý zaháčkován v Pfizeru. A tím pádem bychom měli odpověď.
To je odpověď na úrovni evropy. Odpověď na úrovni ČR by měla zajímat soudy a policii tady.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1332 kdy: 22 Června 2022, 11:08:36 »

Tak a je to zde (a ja to predpovidal, ze s tim zas prijdou), covidova mafie se nam opet probouzi

https://cnn.iprima.cz/prymula-vlna-covidu-muze-prijit-uz-v-srpnu-vrati-se-respiratory-kdo-by-se-mel-ockovat-111144
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 101
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1333 kdy: 22 Června 2022, 12:12:47 »

Je to, jako vždy, jen na nás všech. Když více než malé množství řekne: Ne, děkuji. Tak bude vše nakonec v pořádku :).
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1334 kdy: 22 Června 2022, 13:44:43 »

Je to, jako vždy, jen na nás všech. Když více než malé množství řekne: Ne, děkuji. Tak bude vše nakonec v pořádku :).
To jsme si mohli vyzkoušet na jaře. Jeden den nosili roušky v MHD a obchodech všichni a druhý den skoro nikdo. Tedy valná většina to zjevně považovala za nesmysl (jinak by to nosili pro vlastní ochranu dál dobrovolně), přesto to nosili.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 94