30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 237919 krát)

Paulie86

  • Příspěvků: 229
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #990 kdy: 20 Listopadu 2021, 20:29:22 »

Tak mě napadá. Měli by vůbec šanci na něco napasovat, že si někdo "vypůjčí" cizí QR kód a chodí s ním do putyky? Eventuálně poskytnutí vlastního kódu někomu jinému?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #991 kdy: 20 Listopadu 2021, 20:31:33 »

A pije jako zmocněnec.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #992 kdy: 20 Listopadu 2021, 20:55:02 »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vyloucit-testovane-z-restauraci-neni-mozne-upozornuje-ustavni-pravnik-180866

„Nejvyšší správní soud trvale zdůrazňuje, že opatření je vázáno na podmínku omezení styku skupin osob podezřelých z nákazy se všemi ostatními. A pokud není splněná tato podmínka, tak není možné dělat plošná opatření omezující restaurace,“ vysvětluje ústavní právník. Jinými slovy – opatření lze dělat jen lokálně, a nelze tak vyhlašovat plošné preventivní podmínky pro vstup do restaurací.

„S testy mi to přišlo ještě hraniční, ale vázat vstup na očkování podle mě nejde,“ tvrdí Jan Wintr. Podle něj by vláda měla zvažovat rychlou novelu zákona.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #993 kdy: 20 Listopadu 2021, 21:56:09 »

Isoprinosin jsem si eště někdy snad v červenci/ srpnu objednal v eshopu polské lekárny XY, platba předem, došlo v pořádku snad během 14 dní.... detaily jsou "hluboko".... :-((((
Zkouším něco poslat i z ruska. Odesláno 8. října, a zatím ani vidu..... :-(((((

Isoprinosin klidně koupím a pošlu do pár dnů, mám to kousek. Ale zajímal mě ten IVM kde jste koupil. A co se týče Isoprinosinu jen jako placeba, tak moje informace a doporučení je napřímo od Prof. MUDr. JIŘÍ BERAN, CSc.. Mimochodem manželka Prymuly se nechala v soukromí slyšet, že by se očkovat nikdy nedala. Hradec je malé město, tady se nic neutají. :-D
IP zaznamenána

JF

  • Příspěvků: 157
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #994 kdy: 21 Listopadu 2021, 00:12:32 »

S IVM to není snadné. Seriozně se tvářící internetové lékárny mimo EUSSR chtějí recept od doktora. Objednal jsem od jedné, která nevyžaduje. Jestli přijde, dám odkaz zájemcům do SZ.

Isoprinosin (Gnoprinosin Forte) prodává na e-shopu polská abcapteka. Prof. Beran popsal jeho užití v domově důchodců někde na Moravě. V článku je i krátký popis delší dobu známého mechanizmu účinku. Ten spočívá v tom, že isoprinosin pomůže (stručně a jednoduše řečeno) částečně obnovit populaci funkčně celkem dobře definovaného typu buněk imunitního systému, která u starých lidí spontánně upadá. Pro lidi mladší 70 je isoprinosin spíš k ničemu. Nemá vedlejší účinky.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #995 kdy: 21 Listopadu 2021, 01:38:53 »

Vakcínu si nedáte, ale cpát do sebe bůhvíco z polských lékáren dokážete. No TVL....
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #996 kdy: 21 Listopadu 2021, 01:43:34 »

Jenyk > Tak nějak. Ale kdo jsem já, abych lidem radil, jak se správně odčervit :)

BTW v Japonsku to s tím Ivermectinem nebude tak horký. Zato v USA ano.

IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #997 kdy: 21 Listopadu 2021, 02:59:24 »

Vakcínu si nedáte, ale cpát do sebe bůhvíco z polských lékáren dokážete. No TVL....
Poláci posílají beztak jen neúčinné náhražky a spoléhají na placebo efekt, jsou to rození podvodníci.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #998 kdy: 21 Listopadu 2021, 08:55:08 »

Nevím, jestli je to placebo, ale při viróze před 14 dny, dříve bych tomu asi říkal angína, tedy kašel, bolení v krku, zvýšená teplota, atd.  se po nasazení IPS 4x-5x denně po dvou dnech stav zlepšil, čtvrtý den téměř normalizoval. Bez IPS to býval tak týden +/-.
Dle mé zkušenosti teda přispěl ke zlepšení. Je fakt, že k tomu bylo taky  3x1g vit. C, Zn, ap.
Já teda věřím.

Moje lékařka mu také zřejmě věří a naordinovala ho  loni své rodině jako preventivní léčbu po rizikovém kontaktu s nakaženým a nikdo neonemocněl, ale jestli díky Isoprinosinu je ovšem nepřezkoumatelné? Já jsem si ho také přivezl z Polska (Neosine Forte). Měl jsem několik prokazatelných rizikových kontaktů s nakaženými a začál brát Neosine. Nejrizikovější kontakt byl krátce po aplikaci první dávky Moderny, kdy jsem byl vystaven dost dlouho vysoké dávce viru a nenakazil jsem se. Opět ta přezkoumatelnost je opět s otazníkem.  V září u  nás v práci propukla viroza s  respiračními problémy  bez rýmy s horečkou ( u mne 37,5) nazvali jsme to chrchlavkou -jablonecká mutace. Aplikoval jsem 3 dny plnou denní dávku Neosinu a bylo po všem. Kolegové se v tom plácali 14 dní. Jsme v práci celkem tři s ukončenou vakcinací ( takže cca 10%) a všichni tři jsme měli zmiňovaný lehký a krátký průběh. A teď, aby se v tom jeden vyznal.
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #999 kdy: 21 Listopadu 2021, 09:15:51 »

Myslím, že oficiální polský lék se stejnou účinnou látkou je Groprinosin. Musel bych mrknout. Byl jsem varován, že se nemá užívat pokud máte dnu, je to psáno i v příbalovém letáku. Snad kvůli zvýšenému vylučování kyseliny močové po tom léků. Byl snad využíván převážně pro malé děti, pro zvýšení celkové imunity. Je odzkoušen. Co jsem teď napsal lovím v paměti. Zdrojem je osobní rozhovor. Věřím tomu člověku. Nic víc v tom z mé strany nehledejte.
« Poslední změna: 21 Listopadu 2021, 09:18:37 od Hugo »
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1000 kdy: 21 Listopadu 2021, 09:51:25 »

Vakcínu si nedáte, ale cpát do sebe bůhvíco z polských lékáren dokážete. No TVL....
Pokud nevidíte rozdíl ve vstřebávání látek mezi "do žaludku" a "do svalu/krve" tak asi nemá smysl vám to vysvětlovat ;)
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1001 kdy: 21 Listopadu 2021, 10:58:49 »

Proto zkušení feťáci asi nakonec vždy končí u nitrožilní aplikace drogy, je to účinnější než cokoliv jiného.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1003 kdy: 21 Listopadu 2021, 17:04:56 »

Fogyn > Takže jdete do toho? ;D https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3402686-testuje-se-vakcina-v-tablete-obejde-se-bez-mrazaku-i-lekaru-s-jehlou
Děkuji, ale já si počkám až po 7 letech skončí klinické testování. Nemám zájem účastnit se klinických studií na vlastní riziko ;-)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1004 kdy: 21 Listopadu 2021, 20:59:00 »

... Na druhou stranu, pokud by kolega chtěl a byl otevřený tomu vyřešit tu šikanu a poddat se, tak může využít vakcínu Janssen. ...
data o "nákazách" znám
tohle se jeví jako zajímavá myšlenka, zkusím ho s tím vyslat k oš. lékaři, neb se zdá, že ten má taky rozum
pak tam ještě vidím náročnější možnost a to pokus o "novou nákazu", což by fyzicky nemělo být reálné, ale papírově by to jít mohlo
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 94