30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 240961 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1005 kdy: 22 Listopadu 2021, 02:49:45 »

Nápad : Zavolám lékaři, že mám jasné příznaky Covidu a že mi vyšel antigení samotest pozitivně. Sotva se vleču, je mi zle. Zavřel jsem se doma do samoizolace. Pokud vím tak mi lékař nařídí izolaci a po týdnu nebo 10 dnech jí ukončím negativním PCR testem a měl bych do tečky získat potvrzení o prodělané nemoci.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1006 kdy: 22 Listopadu 2021, 03:09:26 »

Předpokládám že doktor řekne, že samotesty mají velkou chybovost a pošle žádanku k PCR testu na jedno z oficiálních míst (které antigenní nebo PCR testy reportují do systému). Nevím jak by to fungovalo s upraveným PCR testem ze zahraničí (nevím zda jsou databáze propojené), ale ani test upravený ve photoshopu není nic co bych chtěl předávat "oficiálním" místům jako je obvoďák nebo policie (na fake zaheslovaný PDF v mobilu se dá použít "jé mě se to vyplo a nemam data" nebo "ja jsem z toho vyjel a heslo k tomu mam na e-mailu" .. "kterej jsem smazal" .. ve chvíli kdy by se jim něco nezdálo ... a kdyby si to chtěli ověřovat na oficiálních místech (dokud mam tel. v ruce) tak fake (negative) testy předkládám kontra ze zahraničí (v ČR německé v DE české).

Mě by zajímalo co si mam potřít v nose než mi ho vyšťouraj aby byl antigen false positive, zkoušel někdo něco co fungovalo?
« Poslední změna: 22 Listopadu 2021, 03:12:02 od .qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Paulie86

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1007 kdy: 22 Listopadu 2021, 05:06:20 »

Nápad : Zavolám lékaři, že mám jasné příznaky Covidu a že mi vyšel antigení samotest pozitivně. Sotva se vleču, je mi zle. Zavřel jsem se doma do samoizolace. Pokud vím tak mi lékař nařídí izolaci a po týdnu nebo 10 dnech jí ukončím negativním PCR testem a měl bych do tečky získat potvrzení o prodělané nemoci.

To imho nebude fungovat, protože:
c) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19,

Pokud to chápu správně, tak certifikát o prodělání dostane jen ten, komu vyjde pozitivně "oficiální" test.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1008 kdy: 22 Listopadu 2021, 07:09:16 »

netusi nekdo  neco o pravdivosti informace co se ted docela casto objevuje v ruznych diskuzich, ze chripka se pri testu projevi stejne jako covid positivni, aby se zjistilo, ze to je chripka je potreba dukladneji analyzovat, coz se ovsem nedela, jelikoz je to politicky nezadouci.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1009 kdy: 22 Listopadu 2021, 07:42:37 »

Paulie86: bohuzel mam opacnou zkusenost. Znamy covid ted prodelal. Udelal si antigenni samotest, ten vysel pozitivne. Zavolal obvodakovi a ten mu rekl, at zustane doma. Za tri dny mu prisla SMS od hygieny, ze mu narizuji karantenu. Za dva tydny si zasel na PCR test, ten vysel negativne a od hygieny mu prisel certifikat o prodelanem Covidu.
Takze prodelal nemoc, kde mu vlastne nic nebylo (jeden den kasel a dva dny nic necitil), nevidel ho zadny lekar. A na laboratorni test sel az na konci... Tolik k tem rekordnim cislum novych nakaz...
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1010 kdy: 22 Listopadu 2021, 08:07:10 »

Je to možné, nemám s tím zkušenost v praxi.
V tom případě by to mohla vyřešit spřízněná duše v nějakém antigenním odběrovém místě, která má přístup k zadávání údajů.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1011 kdy: 22 Listopadu 2021, 18:01:28 »

Jak vyjebat se zaměstnanci, kteří se nechtějí očkovat? Snížením prémií!! Je to složka mzdy, na kterou nemá zaměstnanec nárok a zaměstnavatel si z ní vezme tu část, o kterou by přišel kvůli zvýšeným nákladům. Zaměstnavatel potřebuje mít zaměstnance na služební cestě celý týden. Neočkovaného neubytují a pokud bude muset dojíždět na montáž denně a nebo, to nebude vzhledem k vzdálenosti možné, tak to pocítí na prémiích! Pokud budou povinné testy v zaměstnání, tak to neočkovanému bude strženo z prémií. Zdůvodnění: "Překážka na straně zaměstnance". :x
 Nechápu, proč se nemluví o: Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)
 7.3.1 zajistily, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné, a aby na nikoho nebyl vyvíjen politický, společenský ani jiný nátlak na to, aby se nechal očkovat, pokud si to sám nepřeje
7.3.2 zajistily, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že není očkovaný kvůli možným zdravotním rizikům nebo proto, že nechtěl být očkován
https://rozalio.cz/rezoluce-rady-evropy-2361-2021/?fbclid=IwAR3Emn6FbhmlOtLZpOi0JD3kLKjGHR-18VB5SsBsDbrwHnhtHqXhzLvfckU

Možná by tohle bylo lepší, než Landova Špendlíková kampaň:
https://www.vlada.cz/cz/urad-vlady/poskytovani-informaci/poskytnute-informace-na-zadost/informace-tykajici-se-rezoluce-rady-evropy-191110/
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 255
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1012 kdy: 22 Listopadu 2021, 18:15:16 »

Mám dojem, že na služební cestu není potřeba O-N. Pokud nelze jinak.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1013 kdy: 22 Listopadu 2021, 18:29:37 »

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1014 kdy: 22 Listopadu 2021, 18:56:26 »

Jen dodam ze ridit v Monaku s alkoholem do 0,5 prmile je ok jako skoro vsude jinde, a tento nebyl ani ridic.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Hugo

  • Příspěvků: 907
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1015 kdy: 22 Listopadu 2021, 20:46:40 »

Pojedu na pár dnů mimo ČR. Tak zkusím hned první den zavolat doktorce, že mi není dobře a antigen test pozitivní a jsem mimo ČR. Plán je, že po návratu se dostavím na PCR test. A snad tím vyžebrám ochranu na dalších 180 dnů.
Po tu dobu nebudu brát cizí čísla nebo je mám brát a případně hygieně sdělit, že chci oznámení o karanténě formou rozhodnutí do DS?

Hrozí mi něco v zahraničí? Můžou se dozvědět o tom, že jsem se v ČR nabonzoval jako Covid pozitivní?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1016 kdy: 22 Listopadu 2021, 22:14:03 »

Sudca Ján Drgonec: Namiesto právneho štátu žijeme v policajnom!
https://www.youtube.com/watch?v=3C1hyTZoJJI
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1017 kdy: 22 Listopadu 2021, 22:35:19 »

velice vtipne - Přestupkové řízení Ivan Smetana KTV - 22.11.2021

https://fb.watch/9rNzUZRvpY/
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1018 kdy: 22 Listopadu 2021, 22:45:43 »

Sakra, teorii patchnuli driv nez doslo na jeji otestovani, mozna sme byli pomali. Dalsi navrhy?

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pozitivni-antigenni-test-na-covid-19-je-nove-nutne-potvrdit-pcr-testem-40378780
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Paulie86

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #1019 kdy: 23 Listopadu 2021, 06:00:58 »

Možnosti už jsou prakticky jen dvě (pokud nepočítám možnosti opravdu to od někoho chytit):

1) přijít na způsob, jak fejknout PCR test, aby vyšel pozitivně - a to mě opravdu nenapadá jak,
2) známost v nějaké PCR laboratoři, která vyhodnotí vzorek jako pozitivní - pro drtivou většinu lidí asi nepoužitelné.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 94