30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policisté nesmějí kontrolovat auta ani lidi, nařídil to jejich prezident  (Přečteno 11378 krát)

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil

Doufám, že je někdo práskl, protože jich bylo více než dva  8) a oni osolili sami sebe  :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

Agentura JPP říká, že mokrá rouška je (prý) horší, než žádná, protože:
- ostatní před případně nakaženým nositelem již nechrání, protože nic nezachytí,
- nositele přímo ohrožuje. Viry mají rády vlhko, takže mokrá rouška případné viry, které potká ve vzduchu, pěkně udržuje při životě.
Vyčteno a možná i překrouceno, sám tomu nerozumím ani za mák.

Ano - je to pravda apotvrdí Vám to každý zdravotník. Jakmile je rouška vlhká je nutno ji vyměnit. Proto je super, když vidím bábu jak na kole na liduprázdné ulici pod pohrůžkou likvidační pokuty funí do roušky při cestě do obchodu, aby to tam pak pěkně zaprskala.

Holt jakmile něco vezme do ruky státní aparát je to prostě v prdeli.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

Ano - je to pravda apotvrdí Vám to každý zdravotník. Jakmile je rouška vlhká je nutno ji vyměnit. Proto je super, když vidím bábu jak na kole na liduprázdné ulici pod pohrůžkou likvidační pokuty funí do roušky při cestě do obchodu, aby to tam pak pěkně zaprskala.
Tak se preci jen nakonec shodneme!  :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Saabista

  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil

Zrovna jsem byl zastaven kvůli propadlé STK. :(
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil

A výsledek?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Včera v Berouně měřili Ramerem z neoznačeného auta, zaparkovaného na Plzeňské.....
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil

to víte
duben je přeci měsíc bezpečnosti  8)
tedy alespoň ti, co policii řídí, to tak vždycky měli
tak nějaké nařízení policejního prezidenta musí jít stranou

ještě by se náhodou zjistilo, že se žádný armagedon nekoná ( viz dnešní záběry v TV, kde někoho pronásledují na autoprázdné dálnici )
IP zaznamenána

Schmebulock

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil

Možná nesmějí kontrolovat, ale dělají to. Minimálně včera v Ostravě na Rudné jsem kolem někoho kontrolovaného jel.
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/policie-bude-misto-pomahani-v-nouzovem-stavu-na-poloprazdnych-silnicich-merit-rychlost/

Vše je jinak, Švejdar veřejně rozhlásí, že se kontrolovat nebude, a následně jako správná **** (dosaď si sám) vydá nové interní nařízení, které už neroztrubuje - pčr má nasadit na měření rychlosti všechny personální zdroje  :D.

Nejsem schopen dalšího komentáře.
IP zaznamenána

Moto007

  • Příspěvků: 223
    • Zobrazit profil

dneska jsme projel kolem radaru v civilním autě, stíhací jízda se nekonala, uvidíme jestli něco přijde....
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil

já zachytil v dopoledním vysílání info, že na D1 - krom spuštěného úsekového - se pohybuje nebo postává na výjezdech asi 5ks supů
volal to jeden borec, jak je postupně potkával

inu ideál
sluníčko, teplo, tak co by se neshlukovali
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

Já se minulý týden nechal schválně změřit, odhadem kolem 80 na 50, uvidíme, zda něco přijde. :-)
IP zaznamenána

Natean

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil

Je možné, že se ta rychlostní buzerace projeví zvýšením nehodovosti, které by mohlo být někde vidět.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

A prý i zastavují ... říkal Helmut, když mi vracel auto.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Jel jsem onehdy večer po magistrále (ul. 5. května) směr Nuselák do centra, na 50 jsem jel cca 110, za mnou se objevilo auto PČR (osádka 2 "nepodroušení" PČR, tedy jako bez roušek), jen mě dojeli, přejeli do levého pruhu, přesvědčili se, že nemám zapnutý pás a telefonuji a zařadili se nazpět za mě a odbočili do Kongresové. Mám tuhlem dobu rád :-).
IP zaznamenána