30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policisté nesmějí kontrolovat auta ani lidi, nařídil to jejich prezident  (Přečteno 11541 krát)

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

vliv to určitě má - ty mediální výhrůžky
dnes jsem po magistrále z centra směr Chodov a zas se všichni ploužili 48, na Pankráci pak 70
to ještě minulý týden nebylo, všichni jeli plynule 70 už od Nuseláku...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Uvidíme, co bude dál. Navzdory mediálnímu-policejnímu očekávání v době COVID žádný carmageddon nenastal a to jen potvrzuje zbytečnost PČR vysíracích kontrolně-kontrolních akcí, resp. nulový vliv na bezpečnost provozu.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

A co by jako mělo být. Myslíte že politici se chytnou za prdel (v hlavě nic nemají) a začnou to nějak měnit ? Všechny party co tam jsou mají zájem na tom aby póvl byl pod pendrekem co nejvíc. Maximálně to použijou ve volební kampani a pak....zas pod heslem i kdyby to mělo zachránit jedno kolo od kočárku.....  :(
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

https://www.krimi-plzen.cz/a/stanove-mestecko-a-karantena-pro-bezdomovce/

Už nám staví koncentráky, dá se nějak nestat bezdomoovcem? Je tu dost lidí s místem trv. bydliště na MÚ, jak poznaj že človek je nebo není bezdomovcem? Tohle už mi hodně smrdí.  :x
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Už nám staví koncentráky, dá se nějak nestat bezdomoovcem? Je tu dost lidí s místem trv. bydliště na MÚ, jak poznaj že človek je nebo není bezdomovcem? Tohle už mi hodně smrdí.  :x
Zas tolik bych z toho nedělal. Bezďákům postavili domeček, kam mohou dobrovolně chodit do koupelny, pro roušky a desinfekce (což asi využijí ti, co jsou bezďáky fakt z nouze a ne z přesvědčení). Násilím tam přivedou někoho, kdo má od hygieny nařízenou domácí karanténu. Tak jako by mě nebo vás drželi doma. Stejnou karanténu jsem jako děcko měl se salmonelou. Měl jsem sedět na prdeli a kdyby mě chytli venku cajti, měl bych nebo spíš rodiče průser.

Úřad nařídí, že v karanténě má být dotyčný doma. Ha chyba, někteří "doma" nemají. A je to starost města. Tak jim musíme "doma" postavit a už nám to sedí, všecko je orazítkované a splněné a když utečou, tak je město z obliga a už je to věc cajtů.

To kam vás doprovodí do karantény asi záleží na tom, co máte v občance nebo co jim nahlásíte. Stejně jako se na nemocenské hlásí, kde budete stonat. Tam vás pak reálně někdo může kontrolovat bez ohledu na to, co má kdo v občance.
« Poslední změna: 08 Dubna 2020, 09:20:55 od Jan Novák »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Coz nic nemeni na tom, ze me zavrou do mistnosti bez kliky na x tydnu a argumentovat budou ze nabyli presvedceni, ze jsem bezdomovec (a op se ztrati) - zvlast pokud budu mit trvaly pobyt na MÚ. Ja proste ve slusnost a profesionalitu v podani represivnich slozek na ceskem uzemi uz davno neverim. A spolecnost si to presne vyse popsanym zpusobem odargumentuje a budou rikat "jak je to dobre" ze nas ti zli bezdomovci neohrozujou (kdyz sedime doma na prdeli).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Coz nic nemeni na tom, ze me zavrou do mistnosti bez kliky na x tydnu a argumentovat budou ze nabyli presvedceni, ze jsem bezdomovec (a op se ztrati) - zvlast pokud budu mit trvaly pobyt na MÚ. Ja proste ve slusnost a profesionalitu v podani represivnich slozek na ceskem uzemi uz davno neverim. A spolecnost si to presne vyse popsanym zpusobem odargumentuje a budou rikat "jak je to dobre" ze nas ti zli bezdomovci neohrozujou (kdyz sedime doma na prdeli).
Nemyslím si, že by kdokoli toužil po tom tam zavírat lidi, které tam zavírat nemusí a ještě je tam držet násilím. Není to o profesionalitě, ale o pohodlnosti a nákladech. Lepší je každýho zavřít tam kde bydlí, zapsat si to na hygienu a hlídat ho přes mobil, že neleze ven. Já mám trvalé bydliště u rodičů a fakt bych se divil, že by mě tam chtěli zavřít. Spousta lidí je v karanténě na místě ke kterému nemá žádný úřední vztah.

Represivní složky jsou banda pračůráků, ale stále se ještě chovají k lidem podle vzhledu. Dredaře zmlátí na cele, kravaťáka raději ne, aby neměli problémy. Pokud tedy nevypadáte vyloženě jako bezďák, fakt bych se toho nebál. Samozřejmě, když uvidím cajta, tak preventivně přecházím na druhou stranu ulice, ale to i v mírové době.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Pokud tedy nevypadáte vyloženě jako bezďák, fakt bych se toho nebál.
No to jsme to dopracovali. Já tedy nevím jak vypadá bezdomovec, ani jak ho na ulici poznám. Vy ano?  ;)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Pokud tedy nevypadáte vyloženě jako bezďák, fakt bych se toho nebál.
No to jsme to dopracovali. Já tedy nevím jak vypadá bezdomovec, ani jak ho na ulici poznám. Vy ano?  ;)
Neříkám, že poznám každého a že nemám falešné poplachy, ale dle lokality vzhledu a senzorických vjemů si dokážu dost dobře tipnout.
Ale v realitě to spíš bude - ukaž vopčanku - mrk do databaze - jo ty seš podle dochtora a hygienty pozitivní, co se tady ploncáš venku, mazej domů - mrk do databáze a licitace o tom, kde je dotyčný doma nebo zda náhodou nejde pro léky

Je to podobné jako za války. Babička vypadala od pohledu jak Anna Franková, tak si v obavě o život nechala vystavit potvrzení o árijském původu, aby kvůli nějakému horlivému debilovi cestou na nákup nesdílela osud národa vyvoleného, aniž by mohla jakkoli ovlivnit co se jim děje. Stejně tak to bude probíhat dneska. Nějaký horlivý debil mozkovým myšlením dojde k nějakému závěru a zařadí si qoyi do svého myšlenkového světa. Pak vám vaše výřečnost nebo nějaké doklady rozhodnou o tom, kde strávíte příštích 14 dní.
IP zaznamenána