30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6]

Autor Téma: [?] VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)  (Přečteno 32468 krát)

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #75 kdy: 19 Května 2021, 09:31:07 »

Za moje auto Win (Sup skrz Chlistov, silnice 106).
Každopádně bych nechal vlákno živé, protože tu bylo více různých účastníků s Benešovem :).

Díky za to, že jste.
IP zaznamenána

Cjk

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #76 kdy: 01 Června 2021, 09:57:32 »

Takže dnes doručena výzva MÚ Benešov za rychlost v obci Vranov (u Čerčan). Princip stejný, relativně nový radar v polích, dle googlemaps kvuli tomu posouvali ceduli obce (aby mohli měřit v polích, na výjezdu nebezpečnost nulová). Vzhledem k tomu, že výzva přišla do DS tusím hned první pracovní den po víkendu, nemá zřejmě smysl spoléhat na přílišnou vytíženost... jinak, sicese v právu vyznám, ale s touto agendou mám fakticky nulové zkušenosti...

Dotaz za 900 Kc - má smysl v tomto případě spoléhat na přetíženost Benešova? Mám tušení, že moc ne... Díky za případné reakce.
IP zaznamenána

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #77 kdy: 03 Srpna 2021, 19:45:35 »

Jsou nějaké již ukončené případy? Bylo toho tady docela dost.  :)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #78 kdy: 03 Srpna 2021, 19:47:47 »

Majkky> například
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #79 kdy: 04 Srpna 2021, 18:17:39 »

Tak nám přišlo z kraje rozhodnutí. Středočeský kraj rozhodnutí o odložení přestupku mne, udaného řidiče, zrušil a vrátil k novému projednání z důvodu, že se SO1 nijak nezabýval tím, zda jsem byl skutečně řidičem či nikoli. Nicméně už je dávno promlčeno.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #80 kdy: 25 Srpna 2021, 00:16:47 »

Hlásím se do fronty těch, co něco řeší s Benešovem. Já tu v DS mám výzvu za rychlost, tedy si počkám s udáním Helmuta 60 dnů od data domnělého přestupku (protože není uvedeno, kdy se o tom SO dozvěděl). Plánuji do napráskání sdělit, že následkem tohoto hrubého porušení pravidel silničního provozu došlo k nehodě.
Vzhledem k tomu, že se doposud neozvali ani Číkusmutovi, můžete to považovat za vyhrané. :-)
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #81 kdy: 25 Srpna 2021, 15:46:38 »

Za mě jeden z Chlístovů také win, bez odezvy na bonznutého řidiče.
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #82 kdy: 25 Srpna 2021, 21:46:58 »

To se tak dobře čte :)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #83 kdy: 07 Října 2021, 22:23:40 »

Dobrý večer vespolek,  mám zde další oběť chlístovského radaru (pokud je to nutné, založím nové téma) - moje paní tam nedávno "letěla" skoro 70. Dlouho jsem si už nepsal s úřady a protože Nezaplatim.cz už nebere výzvy k úhradě odpustků, je to na mně. Z diskusí zde jsem pochopil, že obrana pomocí udání fiktivního (ač kontaktního) Helmuta už pro úřady nepředstavuje neřešitelný problém a proto se chci zeptat, jak z toho manželku vysekat jinak. Napadlo mě tedy, že by žena udala mě jako řidiče a já to pak zkusil odšermovat za ni, nemám s tímto postupem ale vůbec žádnou zkušenost. Ale předpokládám, že k úspěchu vede následná zdržovací taktika, kdy já budu tak dlouho vodit úřad za nos, až uběhne lhůta, do dy mohou potrestat ženu a následně "se zjistí", že já vlastně neřídil. Proto bych, prosím, potřeboval nastínit, jaký by měl být další postup v případě, že mě následně úřad obešle jako udaného řidiče, co mi hrozí v případě prohry atp. Podotýkám, že jsem letos získal 7 bodů a nerad bych obdržel další...

Díky!
Promlčeno. :-)
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #84 kdy: 14 Října 2021, 11:19:48 »

Dobrý večer vespolek,  mám zde další oběť chlístovského radaru (pokud je to nutné, založím nové téma) - moje paní tam nedávno "letěla" skoro 70. Dlouho jsem si už nepsal s úřady a protože Nezaplatim.cz už nebere výzvy k úhradě odpustků, je to na mně. Z diskusí zde jsem pochopil, že obrana pomocí udání fiktivního (ač kontaktního) Helmuta už pro úřady nepředstavuje neřešitelný problém a proto se chci zeptat, jak z toho manželku vysekat jinak. Napadlo mě tedy, že by žena udala mě jako řidiče a já to pak zkusil odšermovat za ni, nemám s tímto postupem ale vůbec žádnou zkušenost. Ale předpokládám, že k úspěchu vede následná zdržovací taktika, kdy já budu tak dlouho vodit úřad za nos, až uběhne lhůta, do dy mohou potrestat ženu a následně "se zjistí", že já vlastně neřídil. Proto bych, prosím, potřeboval nastínit, jaký by měl být další postup v případě, že mě následně úřad obešle jako udaného řidiče, co mi hrozí v případě prohry atp. Podotýkám, že jsem letos získal 7 bodů a nerad bych obdržel další...

Díky!
Promlčeno. :-)

Děkuji Vám, pane Číkusi! Velmi mě těší, s jakou elegancí a grácií si ty parazity mažete na chleba - četl jsem si dnes po delší době jiná Vaše vlákna a projasnilo mi to den... :)
IP zaznamenána

Olda

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #85 kdy: 04 Listopadu 2021, 20:58:11 »

Jak tedy postupoval ohlášený řidič v tomto případě 70km/h? Taky bych se nechal udat jako řidič, než v tom nechat manželku jako provozovatelku...
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #86 kdy: 04 Listopadu 2021, 22:28:01 »

Bez studování tohoto vlákna - udaný řidič se kočkuje s orgánem jak to jen jde snaží se tak dosáhnout uplynutí jednoho roku od skutku, do kterého může SO2 znásilnit provozovatele. Přizná se v podání vysvětlení a poté už ne, vykonává všechna procesní práva, včetně požadování ústního jednání, zpochybňování důkazů, námitek podjatosti... Nastudujte forum, ispirujte se Číkusem.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #87 kdy: 10 Listopadu 2021, 19:31:41 »

Je nějaký posun v jednotlivých věcech?
IP zaznamenána

Bob Saint Claire

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #88 kdy: 22 Března 2022, 21:41:26 »

Zdravím všechny, tak už mám druhou pokutu z Vranova u Čerčan. Jedná se o ten radar v poli u hřbitova, kde se dle google maps a mapy.cz skrze buzeraci posouvala cedule začátku obce tak, aby se dalo skásnout všechny, kdo nesníží rychlost už před hřbitovem. Jsem trubka a zase jsem na to zapomněl. Poprvé jsem to měl za 2 tisíce loni a to jsem tedy uhradil, to jsem tam měl 87. Nyní to mám za 67 km/h za 900. Už se mi tady za tu ubohou buzeraci nechce vůbec platit. Co mám dělat prosím, vůbec se v tom nevyznám...ale už jen z principu bych s tím rád vyjebal...omlouvám se za ty výrazy, ale to je úplně zbytečné buzerační opatření v tomto místě..díky...
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:[?] VÝZVA PROVOZOVATELI VOZIDLA K UHRAZENÍ URČENÉ ČÁSTKY (Benešov)
« Odpověď #89 kdy: 20 Července 2022, 08:04:31 »

WIN, vse, kde jsem byl udan ja jiz promlceno.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6]