30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Boj ve správním rize i  (Přečteno 15813 krát)

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
[?] Boj ve správním rize i
« kdy: 20 Února 2020, 10:45:50 »

Zdravím všechny ve spolek. Jsem zde úplně nový.  Mé auto bylo změřeno v jednom městě a vzhledem k tomu , že jsem skutečně neřídil já a určitě nebudu bonzovat rodinu která mi vyšla vstříc že jela místo mne a navíc dotyčný je dospěly vlastníci řidičský průkaz , jsem se rozhodl , že začnu bojovat .  V tuto chvíli jsem dostal informací o pokračování správního řízení. Otázka zní co dál. Jak dál postupovat. Mám ještě poslední nápad a poté již jsou mé nápady vyčerpány. Děkuji všem
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #1 kdy: 20 Února 2020, 10:56:01 »

Nahrajte nám sem v anonymizované podobě související listiny. Bez informací nelze poskytovat rady.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #2 kdy: 20 Února 2020, 12:45:13 »

Pokud jste dostal informaci o pokračování řízení, znamená to, že už jste obdržel příkaz a odeslal odpor. Jste tedy účastníkem řízení a svědčí Vám právo nahlížet do spisu a pořizovat si jeho kopie. Využijte jej. 
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #3 kdy: 20 Února 2020, 21:14:51 »

Zatim dekuji , omlouvam se jeste jednou a prilozim stupidni dotaz ... klidne poslu vsechny podklady co mam ale jak se to anonymizuje ? :)

Ano odpor jsem poslal a do spisu chci nahlednou , bohuzel je to dost daleko  od bydliste ( nemam problem dojet ) tak si pozadam aby mi to poslali postou ... 
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #4 kdy: 20 Února 2020, 21:45:28 »

IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #5 kdy: 20 Února 2020, 22:02:35 »

Dekuji behem  vikendu si pohraji a hodim to sem :)
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #6 kdy: 21 Února 2020, 20:41:59 »

Zdravim, takze zde posilam prvni cast co jsem obdrzel . nmejdrive jsem obdrzel vyzvu , kterou jiz nemam , potom prislo tady toto zde:
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #7 kdy: 21 Února 2020, 20:53:26 »

Pote jsem podal odpor a došlo toto :
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #8 kdy: 21 Února 2020, 23:05:10 »

Poněkud teď nechápu substantivum “boj” v názvu tématu, nicméně poslední přípis od SO chápu jasně: chcete-li do řízení v prvním stupni jakkoli zasáhnout (aby to tedy byl alespoň nějaký “boj”), máte šanci tak učinit do dne, kdy bude provedeno dokazování mimo jednání. Lze předpokládat, že týž den SO vydá rozhodnutí, pokud nic neučiníte, neboť poučeni o možnosti seznámit se s obsahem spisu už poskytl. A nelze pochybovat, že to bude rozhodnutí o vině, pokud proti tomu něco neuděláte. Buď získejte kopii spisu, nebo to rovnou vzdejte.
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #9 kdy: 22 Února 2020, 08:24:36 »

Ano o spis jsem zažadal . do 15 dni bych ho mel mit . Boj v tom smyslu , ze jim to nechci dat zadarmo .  Jak jsem psal v prvnim postu .

Auto ridila svepravna osoba vlastnici ridicsky prukaz tudiz a ma rodina ( zadna vymluva , ale  bratranek , ktereho jsem premluvil abych mohl dany den pit - ojedinela zalezitost   ) jedna se o me firemni vozidlo - ja jsem majitelem a jezdim si snim jen ja sam s vyjimkou toho dne . 

Bratranek vlastnici RP , dokonce i profesak s kazdorocnim proskolenim a 15 letou praxi za volantem - Vic toto zajistit nejde . udelal jsem vse co bylo v mych silach .... Udavat ho nebudu nekdy do budoucna budu mozna zase potrebovat pomoci a navic jedna se o rodinu... 

Vic to zajistit neslo ... a nemohu nest vetsi  zodpovednost za dospelou proskolenou  osobu...
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #10 kdy: 22 Února 2020, 12:01:19 »

Na základě čeho se domníváte, že budete mít do 15 dnů spis? Předjednal jste si to mailem, telefonicky nebo jakkoli jinak a úřad Vám kopii přislíbil? Nebo je Vám známo, že daný úřad kopie spisů běžně posílá? A jste si jist, že budete mít ten spis před datem dokazování mimo ústní jednání?

Co se týče Vaší lamentace stran toho, že jste vše zajistil - to žádný úřad nezajímá. Nezajímá jej ani to, že nikdo nebyl ohrožen, nebo to, že se v daném místě stala poslední nehoda, když se tam ve 14. století srazil ťuhýk se sojkou. Nezajímá jej žádná spravedlnost, zajímají jej pouze Vaše peníze.
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #11 kdy: 22 Února 2020, 13:48:15 »

Ano předpokládám že ho budu mít do 15 dní ( již je odeslána oficiálně sepsána žádost) a taky vím že že jde jen a pouze o peníze a proto se nechci dát jen tak  . Mám ještě jeden krok promyšlen a dal jsem v koncích . A proto jsem a čekám nějaké rady .
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #12 kdy: 22 Února 2020, 14:37:56 »

Rada je jednoduchá: nespoléhejte automaticky na to, že Vám úřad kopii spisu pošle. Čtyři z pěti úŕadů mají nachystanou šablonu s odmítnutím žádosti.

Pokud vychází termíny tak, že datum dokazování je nižši než datum předpokládaného doručení kopie spisu, požádejte si o např. patnáctidenní lhůtu od data dokazování mimo ÚJ pro písemné vyjádření obviněného. To je nejspíš poslední rada, kterou tu můžete dostat (a zcela jistě poslední rada ode mne), dokud nezajistíte kopii spisu.
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #13 kdy: 22 Února 2020, 17:10:31 »

Dekuji , zatim to necham v klidu , ozvu se az dojde spis ...
IP zaznamenána

Moto007

  • Příspěvků: 223
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #14 kdy: 22 Února 2020, 19:59:55 »

a když nedojde?
IP zaznamenána