30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Boj ve správním rize i  (Přečteno 15818 krát)

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #15 kdy: 24 Února 2020, 02:01:37 »

tak to nebude dobry ....  co na to rict ? budu verit ze dojde ...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #16 kdy: 24 Února 2020, 09:57:15 »

Ostatní se vám snaží naznačit že bez dalšího spoléhat že úřad spis pošle je naivní.. většina úřadů neposílá.
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #17 kdy: 25 Února 2020, 08:37:19 »

Nechal jsem zaslat oficialni zadost i s oduvodnenim a nejakymi paragrafy a precedentem . takze si myslim ze to dojde
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #18 kdy: 25 Února 2020, 11:06:45 »

Spis mam , co ted ?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #19 kdy: 25 Února 2020, 11:19:24 »

Přestat trolit. Asi by bylo nejjednodušší nechat to někoho vyřídit, stejně jako jste nechal zaslat žádost o spis...
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #20 kdy: 25 Února 2020, 11:33:02 »

Omlouvám se , co to je trolit ? A koho vyřídit ?
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #21 kdy: 25 Února 2020, 12:03:42 »

Žádost o spis jsem nalezl zde. Partnerka to přepsala do poslatelne podoby a odeslala. Nikoho jiného kdo to vyřídí nemam
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #22 kdy: 25 Února 2020, 12:08:31 »

Nejlepší bude, přečíst si pravidla fóra, vše je zde x krát řešeno.

Poradím Vám další krok - anonymizovat spis a nahrát sem.
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #23 kdy: 25 Února 2020, 12:49:24 »

Děkuji spis nahrají během víkendu.

Pročítal jsem tady spousty věcí . Ale je tady samy helmuth , deathmut , So ,sprdel a já absolutně netuším o čem je řeč.
Dosud jsem nic takového neřešil , prosím o z ohledněni , nejsem zběhlý v práci s internetem , práce s ním je pro mne trest . Děkuji.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #24 kdy: 25 Února 2020, 13:15:28 »

Nic ve zlém, ale pokud nevládnete internetem, pořádně ani češtinou, povedlo se vám zde vytapetovat 2 stránky jen kvůli spisu, tak se obávám, že jste si vzal příliš velké sousto. Zkuste najít nějakou skupinu kolem krasobruslení, přihlásit se tam a napsat, že sice neumíte bruslit, ale rád byste, aby vám někdo poradil, jak skočit trojného axela - nebude se to příliš lišit od toho, o co se pokoušíte zde.

S takto rozdanými kartami bylo asi optimální zaplatit 6 stovek (je to bez bodů, bez záznamu kamkoliv a hlavně bez práce), dohledat si, kde ve vašem okolí jsou radarové pasti, dávat si na ně pozor, a poučit i ostatní, kteří auto užívají. Že chcete „bojovat“ je sympatické, ale tímto stylem to bohužel pravděpodobně povede k tomu, že zaplatíte víc. Váš případ jste nechal dospět do fáze, ve které už není žádná automatická a přímočará obrana (a ta cílená vyžaduje trochu tušit, která bije). Na druhou stranu, dobrá zpráva je, že ať uděláte cokoliv, už si ani nemůžete nijak uškodit, budete to mít za 2700 Kč, tak s chutí do boje, ať si aspoň úřady zaúřadují a tu pokutu řádně odpracují.
« Poslední změna: 25 Února 2020, 13:17:50 od hh »
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #25 kdy: 25 Února 2020, 13:37:25 »

Při vší úctě s češtinou problém nemám , ba právě naopak na českém jazyku si zakládám . Mám velký problém s klávesnicí ( nemohu najít diakritická znaménka ) a problém s mobilem ( dotykovy nesmysl  na který na nevidím a občas si upravuje slova , které jsem ani nenapsal)  .

Tyto stránky mi byly doporučeny , že se zde dovím jaké mám možnosti a že mi bude porazeno .

Na druhou stranu nejsem sice zběhlý v elektronických ptakovinach ale podařilo se mi udělat spousty jiných věcí .

Omlouvám se teda že jsem zde otravoval . Pokud by mi někdo chtěl poradit mimo záznam můj email je winner820614@gmail.com

Takže se omlouvám , že jsem zde vstoupil . Nashledanou .
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #26 kdy: 25 Února 2020, 21:35:45 »

Omlouvám se , již jsem vychladl , ale pane vy jste mne urazil. Na českém jazyce si zakládám a tím jste trefil přímo me citlivé místo . A já jsem ten který trpí tím jak je český jazyk znásilňován. 
Ano mám potíže s počítačem a s telefonem .
U telefonu se mi písmenka mění samo  jakmile něco napíšu . Opravdu mne nebaví se ke každému slovu vracet a opravovat ho protože si ho telefon změní sám . Pokud někdo ví jak to zrušit budu také vděčen.

A u PC vím že písmenka s diakritikou jsou ve vrchní řadě , ale občas to píše čísla , poté zase čísla nefungují v pravé řadě , občas  písmeno Y a Z se samy prohodí atd.
Prostě tuto techniku nemám rád , bojkotují ji a bojkotovat ji budu dále.   I přesto že tuto techniku se snažím nepoužívat , dokazu vést 2 obchody ...
To ale neznamená že nejsem schopen pochopit  jak funguje správní řízení a vědět jaké mám možnosti
To jsou 2 rozdílné záležitostí.

Taky by nebylo od věci říci co znamenají ty zkratky ( So , Helmut apod. ) ...  Pokud jsem s těma zkrátka nikdy nepřišel do styku , tak je logické že nevím co znamenají
Zde jste mne přesvědčovali, že spis nezískám a já ho získal. 
A já zde nečekal zázraky ale aspoň nějakou radu , či konzultaci . Ale dočkal jsem se pouze uštěpačných ušklebku.
Pokud by se mnou prošel věci ve spisu byl bych rád. Něco se mi tam nezdá. Ale jak jsem psal jsem bez zkušeností.

Pěkný den .

Bez dovoleni jsem Vam radky srovnal, protoze se to pravdu spatne cte. -Fu-
« Poslední změna: 25 Února 2020, 21:48:37 od fu »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #27 kdy: 25 Února 2020, 22:08:37 »

S dovolenim bych Vam dal jako IT znaly radu - poridte si zarizeni(notebook/tablet/stolni PC a k tomu odpovidajici klavesnici), kterym vladnete.
Tim, ktery nevladnete nepouzivejte. Notebook dnes zacina od 4000,- s klavesnici a jako na stroji s nim zvladne i IT absolutne nenadany jedinec.
Stezovat si, ze jste si poridil kocku(smartphone*), ale ta nesteka zde patrne nepadne na urodnou pudu.

Rady jste obdrzel, ale toto je forum a to znamena, ze dobrovolne stravite nejaky cas ctenim a samostudiem a polozite dotaz, az si opravdu nevite rady.
Stejne jako ostatni,  pokud chteji Vam venuji svuj volny cas/zkusenosti - zdarma.
Protoze psany text nekdy pusobi na ctenare jinak, nez autor predpoklada, toto neni ani pokus Vas zesmesnit/urazit, ale spravne nasmerovat.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #28 kdy: 26 Února 2020, 01:10:41 »

Omlouvám se , již jsem vychladl , ale pane vy jste mne urazil. Na českém jazyce si zakládám a tím jste trefil přímo me citlivé místo ...
Miguel de Cervantes řekl: „Ne slova - činy jsou to, které přesvědčují.“ Jsou-li těmi činy právě slova, je to pikantní, ale význam zůstává. I kdybych přijal vysvětlení stran obtíží s klávesnicí, vaše texty (činy) se obtížně čtou především proto, že je nutné je nejprve přeložit z náhodného shluku slov do češtiny, nikoliv kvůli neodpovídajícím diakritickým znaménkům či automatickým opravám telefonem. Korekturu vám dělat nebudu, ale mohu-li si troufale dovolit něco doporučit, je-li mateřský jazyk skutečně vaší vášní, zkuste se někde zeptat například na to, jak se v české větné skladbě používají čárky.

Cítíte-li se uražen, je mi to líto, navrhuji nechat to být. Jde-li o samotné stíhání za přestupek provozovatele, věřte, že vás tu nikdo nechce šikanovat, psal-li jsem „nic ve zlém“, myslel jsem to vážně, ne jako frázi. Kdyby existovala nějaká jednoduchá rada ve vaší situaci, objevila by se zde, možná i opakovaně. Lobby, které šlo o snadné inkaso z porušení pravidel na silnicích, si prosadila právní úpravu, která nemá snadno využitelné slabiny, stojí na tom, že někdo, ideálně provozovatel, má zkrátka platit a na nic se neptat, pokud se ptá a je urputný, vysvětlí mu Ústavní soud, že neshledal, že by povinnost provozovatele vozidla zajistit dodržování povinností řidiče byla nesplnitelná.

Dá se tomu vzdorovat jinak, např. opakovaně zde popsaná metoda spočívá ve zřízení datové schránky před vydáním rozhodnutí a otestováním, zda si toho řízení vedoucí orgán všimne, ale obávám se, že takovou radou bych vám mohl způsobit mnohem větší problémy.

Naparujete se zde, že sice nezvládáte internet, klávesnice ani smartfouny, ale vedete 2 obchody (Jirka Paroubek by dodal, „kdo z vás to má“). Jde-li vám skutečně o to nedat se úřadům snadno, máte dvě možnosti, buď využít zde dostupných informací a zkusit zabojovat, nebo zaplatit někomu, kdo to udělá za vás. Zdejší fórum umí pomáhat, ale větší šanci mají tazatelé, kteří k věci přistoupí s o trochu větší pokorou ...
« Poslední změna: 26 Února 2020, 01:15:00 od hh »
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Boj ve správním rize i
« Odpověď #29 kdy: 26 Února 2020, 08:22:11 »

Ještě teda zareagují  na všechny reakce najednou ...

Mám PC. , Notebook i telefon

Jako nejmenší zlo považuji PC . Používal jsem ho ale minimálně pouze firemně

Notebook je to nejhorší . Spojuje nevyhody PC ( písmenka s diakritikou jsou schované ) a nevýhody z mobilu ( klávesnice je hladká je problém nahmatat konkrétní klávesu )

Ano pořídil jsem si smartphone a nadávam na něj a nadávat budu.

Nepořídil jsem si ho dobrovolně , musel jsem si ho pořídit na rozvozy kvůli EET . Do té doby jsem používal papír , tužku a faktury z Fakturoidu.  Znamenalo to buď ukončit rozvozy anebo si ten krám pořídit.  Do té doby jsem měl klasickou Nokii s tlačítky , kde jsem na něj viděl , sám mi v kapse nevolal a baterka vydržela víc než 20 hodin atd. ale to už odbočují. 

Samostudiem jsem zde strávil hodně času a proto jsem také získal celý spis. A studují každou volnou chvilku. Ovšem blbě se studuje , když většina zkratek nevím co znamenají . ( Vysvětlivky by pomohly pokud je někde odkaz rád si ho prostuduji )

O datové schránce jsem již také zde četl , ale to je dvousečná zbraň . Vzhledem k tomu že komunikují s úřady pouze poštou , poté bych ji musel využívat,  což nechci .

Zde jsem našel další krok , který hodlám využít na místě při projednávání .  Ještě bych potřeboval prokonzultovat fotku s někým kdo tomu rozumí .... Něco se mi na ní nelíbí. Ale jsem laik tak třebas to je v pořádku .

Vytahovat a naparovat se 2-mi obchody jsem zcela jistě nechtěl. Jen mne vytočil způsob jednání. Úplně stejným způsobem jednám já když mi do obchodu vleze někdo nepřizpůsobivý , cílem je ho vypoklonkovat co nejdál ode mne  a zároveň nebýt obviněn z rasizmu. A zde se jedná až hrozivé stejným způsobem až na to že jsem byl v kůži svých nezvaných zákazníků .

Jak tu proběhl názor zaplatit 600 a vyhýbat se radarům nesouhlasím . Občas jedu přes místa , kde ani nevím kde jsem natož kde je radar. A jak jsem psal řídil bratránek a nebudu bonzovat rodinu a nechci nést zodpovědnost za dospělého člověka s ŘP. Příště by mi také nemusel pomocí .

Jinak od včera budu mít další správní řízení. Tentokráte za to , že jsem údajně nedal blinkr. Já vím že jsem ho dal a proto jsem to dal i přes výhrůžky , že to je natočené do správního řízení.  Ale to jsem již také odbočil.

Zase poprosím o toleranci . Psáno z mobilu dle časových možností na několik etap.
« Poslední změna: 26 Února 2020, 08:25:30 od fu »
IP zaznamenána