30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidičem který zemřel při srážce s mustangem byl brigádní generál Jakubů  (Přečteno 15630 krát)

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

Mě hlavně zase zaráží ta diskuse... "Jel 150".. ty jo, jestli mustang 150, rapid povolenych 90 tak si fakt myslim, že ten rapid by při srážce 240hm/h vs zeď vypadal uplně, ale UPLNĚ jinak..

Koukal jsem teď na ty fotky. Byl to částečně překrytý náraz, odhaduji 40%, a svezlo se to na bok Mustangu. Něco podobného jsem zažil já. Policejní VW transporter a my ve Fordu Galaxy, když policajti taky vyjeli ze zatáčky, nám spočítali 80-90km/h , transporteru 91-130km/h a auta vypadala podobně. Bohužel vinou zkurveného policajta mi tam pod rukama umřela osoba nejbližší, ale to sem nepatří.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Taky již zesnulý zakladatel Ikea butiku jezdiľv nějakém obstarožjín Volvu, ač co se týče bezpečnosti, tak tam asi byla slušná. Taky mám starou popelnici, ale asi bych dal kdejaký Mustang. Nedej búh, pokud se mi něco takové stane, tak o mně alespoň nebudou tak psát, jako o něm.

Ono pravda je někde uprostřed. 20 let staré volvo rozboříte fabií. Je velké, ale není pevné. Deformační zóny jsou o ničem. Ta dnešní fabie vycpaná výztuhama bude vážit podobně...
Ale pokud trefíte něco těžšího než jste vy, tak je počet hvězdiček irelevantní - vítězí hrubá síla, o je fyzika
Záleží esli to byla nějaká levná plečka, nebo vyšší model (Volvo dělalo vozy různejch tříd že), cokoli od nižší střední třídy zmačká fóbii jak hajzlpapír. Nevim kde žijete, ale fobie je předraženej kus hovna, kterej hnije po pár letech zevnitř i zvenku a všechno je tam totální šunt. Jedničková teda nebyl takovej kvalitativní šmejd, ale zase už mají stáří a bývají ohnilý taky. Pak nastoupil tvrdej kostkating a je to naprostá tragédie, která si u nás ve východní evropě hraje na auto o třídu vyšší (kterým nebyla, není a nikdy nebude) a prodávají to ovcím za nesmysl.

Zrovna kamarád řeší na trojkové furt nějaký průsery, naposled mimo zpuchřelýho ventilku co se nafoukl jak balón třeba zaseklej zámek kufru (mechanickej tam není, takže se tam nemá jak dostat, trotlol), když vodevřel pojistkový dvířka u řidiče, tak vnitřní že prej pozinkovanej plech v palubovce je hnědej. Pátý dveře už zevnitř vyhnily a upadly tomu vzpěry asi před třema rokama. Pokud se tendle kostkatovanej šmejd potká s trochu lepším Volvem starým klidně třicet let, sroluje se to jak harmonika. Nemyslím to Volvo.

Potkat to Saab 9000 a novější, tak si řidič Saabu zanadává že bude muset rovnat kastli, zatímco na fóbii už ani nebudou hasiči brát nůžky, tam rovnou mop. A rapid ukázal co soudnej člověk ví na první pohled, je to fóbie co se marketingově menuje jinak.
« Poslední změna: 06 Října 2019, 14:50:16 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Řekl bych, že téma Mustang vs Rapid už se vyčerpalo. Nebudu zamykat, ale prosím zvažte, zda opravdu máte co sdělit - většina vlákna, nejen poslední behemotovsky afektovaný výkřik, je odpad...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

A co vlastně čekáte od tématu, který je samo o sobě odpad? Nějakej zelenej mozek (rozvědka jsou nejenom zelení vypatlanci, ale eště namachrovaní zelení vypatlanci, taková plzeňská zásahovka, jen se většinou z rozkazu drží zpátky, páč oficiálně nemají civilní pravomoci, jako má opicie) se potkal s blbcem a bulvární média z toho mají pastvu. Tím je téma vyčerpáno, nicméně následujících asi pět let bude tu a tam přikrmeno jakmile se objeví informace z nějakýho šetření, proběhnou tři soudní stání, odvolačka, další stání, dovolačka atd., to už z obdobných případů známe, a vždycky to budou zmrdi rozmazávat a vohnouti v diskusích přát aspoň smrt třikrát za sebou a zákaz výkonnejch aut (na který oni nemají, takže je to v pořádku).

Řešit pevnost popelnice, o které výrobce vykládá lži a šíří jinou propagandu na všechny strany, je diskuse aspoň smysluplná.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Událost samotná je zkrátka informací o tragické nehodě, která vzhledem k okolnostem má bulvární potenciál. A už z toho důvodu to myslím není třeba rozpatlávat a už vůbec ne úvahami typu, že generál si jistě mohl dovolit něco lepšího než Rapid a mohlo to dopadnout jinak (znáte to, kdyby byly v ... ryby).

A co vlastně čekáte od tématu, který je samo o sobě odpad?
Od tématu nečekám nic. Očekávám ale trochu soudnosti od místní posádky, což uznávám, je možná ve vašem případě přehnaně optimistické. A propos, nevím zda jste někdy potkal zpravodajce - nemusíte mít rád armádu či stát obecně, ale i tak nálepka namachrovaný vypatlanec na tyto lidi moc nesedí - o někom jiném, na koho by podle jeho tvorby pasovala jako prdel na hrnec, bych ovšem věděl ...
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

hh: +1 +1e6
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Dělal sem jim na baráku, nemusíte mi nic vykládat. Strašně chytří a tajní, ale jinak blbí jak štoudve. Další banda příživníků co má bohužel nemalý pravomoci a chce eště větší.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Řidič Mustangu překročil povolenou rychlost, posoudil soudní znalec i bez radaru.
Možná na to ani nepotřeboval vidět auto nebo silnici.

Na základě předběžných zjištění znalce bylo prokázáno, že rychlost pohybu vozu přesahovala výrazně nejvyšší povolený limit,“ informovala mluvčí policie Eva Prachařová.
Co to kurva má bejt? Já myslel, že znalec dělá posudek a ten pak odevzdá a v něm jsou nějaké závěry. A do té doby prostě nevíme neboť nemáme hotový posudek. To tam s ním seděj fízli a koukaj mu přes ruku a kousky pouštěj do novinek nebo co?
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

je-li brzdná dráha z předepsané rychlosti x
a stopy na vozovce po nehodě jsou x+, tak to je možné říci třeba i předběžně

jak zde bylo napsáno, má to bulvární potenciál a tak se to musí dojit
IP zaznamenána

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/policie-ukoncila-vysetrovani-tragicke-nehody-u-s-mlyna/1887979

"Podle znaleckého posudku z odvětví silniční dopravy řidič mustangu v daném úseku výrazně překročil nejvyšší povolenou rychlost a také překročil nejvyšší možnou rychlost pro bezpečné projetí pravotočivé zatáčky.

"Kriminalisté se mimo jiné zaměřili na zmapování situace předcházející této tragické události. Vyslechli několik osob, zejména řidičů. Ze závěru tohoto šetření vyplynulo, že řidič vozidla Ford Mustang měl jet rychlejší jízdou již před místem nehody," uvedla Prachařová."

docela by mě zajímalo, jestli znalecký posudek není založen hlavně na výpovědích...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil

V Německu doživotí, v Česku třeba i podmínka. Proč je zdejší spravedlnost k pirátům silnic shovívavá?

https://vikend.ihned.cz/c7-66866280-s25o1-5faa7db3fb6823e 
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil

Tak oni VVV jsou v Pardubicích známí. A jestli Vojtěch přehodnotil život, tak to udělal až potom, co se mu zmrzačil brácha.
IP zaznamenána

bmp1

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil

Panek: neměl náhodou jeho brácha šedou Z4, kterou loni nebo předloni někdy na jaře omotal o strom?
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

V článku je uvedeno, že novináři přišli za matkou VCh v okamžiku, kdy se chystala na pohřeb mladšího syna, které zemřel na následky zranění při nehodě před 8 měsíci.
IP zaznamenána

bmp1

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil

Tak to bylo nejspíš on: https://www.facebook.com/HZSPardubickehokraje/posts/1306194569571318
Borci to zjevně moc v ruce neměli, pro rodinu docela nezáviděníhodná situace :/

IP zaznamenána