30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidičem který zemřel při srážce s mustangem byl brigádní generál Jakubů  (Přečteno 15554 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 002
    • Zobrazit profil

Otto> Zajímavé že tady fízlové neřeší, zda nejsou příspěvky za hranou zákona. Ale zkuste něco napsat na profil nějakému cikánovi...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil

...Jakoby situace, kdy jsem v autě sám, nebo s dospělou osobou znamenala, že se chci vybourat. ...

Vnímej to prosím v kontextu toho na co jsem odpovídal a nepřekrucuj to.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Já to memyslel nijak špatně, to bylo v reakci na ten původní příspěvek z té diskuze.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 858
    • Zobrazit profil

Mě by pro změnu docela zajímalo, jestli byl výslechu (pardon, "svědectví") 12letého přítomen zákonný zástupce...
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

... A sama informace, že se jednalo o brigádního generála rozvědky, byla včera večer na Nově zpráva dne, to je mimo moje chápání. Proč je to vlastně důležitý? ...
jednak chtějí ukázat, "jak to dokážou zjistit"
a mimoděk tím ukazují, že "je to jeden z nás, protože jel škodovkou-lowcost modelem a ne nějakým pětkovým bávem nebo offroudem vod landroveru" v čemž by jeho šance na přežití byla - jak se zdá - výrazně vyšší
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Navíc má tenhle nešťastný případ obrovský bulvární potenciál. Je tam snad úplně všechno.. na nově rozhodně nebyl naposled.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Osobně mi tam chybí, že byl řidič žlutého Mustangu podnikatel...
Bulvární potenciál je tak 7/10.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil

Osobně nemám nic proti tomu, má-li někdo rád sportovní vozy a závodění s nimi. Jenže co si myslet o pánovi, který neopomněl se touto svojí zálibou pochlubit na několika sociálních sítích včetně nějakých akčních záběrů, ze kterých lze dovodit, že to umí "pořádně vohulit". Následně pak všechno honem mazal....
Následuje standardní novinářský proces - pojmy jako "nebezpečný, silný vůz, luxusní vůz"   + dále výňatek Hujera z diskuse "jel jsi jako hovado, zasloužíš ..." + standardní bába Dymáková: "jeli jako blázni, jeli nejmíň 150 ... atd.". Zbývá už jenom "všechny tyhle auta bych zakázal" případně "řidiče těchto aut zavřít do dolů".
Prostě mistr nedocenil stávající stav - kdy je řidič takového vozidla v případě průseru lovnou zvěří a šel tomu výrazně naproti.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 002
    • Zobrazit profil

Jestli nebylo od pana generála nezodpovědné jet v takové nebezpečné plečce jako je ta škodovka. Lze to pochopit u někoho, kdo má hluboko do kapsy, ale ne u někoho, kdo je přisátý jako klíště na veřejných penězích a dojí daňové poplatníky co mu síly stačí...
IP zaznamenána

bmp1

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil

Číkus: jsou lidi, kterým na autě prostě nezáleží.
Třeba můj otec by mohl z fleku nakráčet do salonu a koupit si bůhví co, ale jezdí ve VW Polo 1.4tdi koupené za 60 tisíc a libuje si jak je to skvělé auto, protože ujede na nádrž 1000 kilometrů, všude s ním zaparkuje a vůbec ničím ho ten krám neotravuje.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Taky již zesnulý zakladatel Ikea butiku jezdiľv nějakém obstarožjín Volvu, ač co se týče bezpečnosti, tak tam asi byla slušná. Taky mám starou popelnici, ale asi bych dal kdejaký Mustang. Nedej búh, pokud se mi něco takové stane, tak o mně alespoň nebudou tak psát, jako o něm.
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

Standartní tuctová bouračka se smrťákem. Jeden nedal zatáčku (asi přecenil schonosti?) a někdo v protisměru měl blbej den.... Takových jsou desítky. Akorát mediálně zajímavá oběť, mediálně zajímavé auto viníka a jinak okurková sezona.
Viník má celkem pech, po tomhle mediálním lynči s podmínkou asi neodejde.
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

Taky již zesnulý zakladatel Ikea butiku jezdiľv nějakém obstarožjín Volvu, ač co se týče bezpečnosti, tak tam asi byla slušná. Taky mám starou popelnici, ale asi bych dal kdejaký Mustang. Nedej búh, pokud se mi něco takové stane, tak o mně alespoň nebudou tak psát, jako o něm.

Ono pravda je někde uprostřed. 20 let staré volvo rozboříte fabií. Je velké, ale není pevné. Deformační zóny jsou o ničem. Ta dnešní fabie vycpaná výztuhama bude vážit podobně...
Ale pokud trefíte něco těžšího než jste vy, tak je počet hvězdiček irelevantní - vítězí hrubá síla, o je fyzika
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Záleží, no... Třeba hodně pevný je Smart, ale zase je podstatně lehčí a přetížení zabíjí taky.
Nezbývá než závodníkům popřát aby stejně jako mladý Kočka potkali něco podstatně většího a těžšího.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Tak já vycházel pouze obecně z toho, že Volvo je obecně bezpečné a ten zakladatel Ikei jezdil v obstarožni verzi, kde se hrálo na "maso", jaký model a jestli by si s naším výkvětem poradil jsem neřešil, hlavně šlo o to, že na to měl a neřešil to.

yyz9a1: Jo, už asi chápu, Vy jste myslel mou popelnici, že bych to dal. No, já psal o "závodění", kdo by vyhrál při srážce, to bych si netroufal hodnotit.
« Poslední změna: 25 Září 2019, 17:32:51 od swenak »
IP zaznamenána