30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidičem který zemřel při srážce s mustangem byl brigádní generál Jakubů  (Přečteno 15459 krát)

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil

Opět výživná diskuse... "někde jinde nějaké podobné auto závodilo, tak to byl závodník" - v diskusi "závodníka zavřít"... A dokonce pozor - zazněl názor na sprdel na všechno!! To už je hodně zhovadilé...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Můj dobrý a většinou velmi příčetný kamarád napsal na facebooku:

"Kolik byste dali tomu bezohlednému, kreténskému závodníkovi, který si naložil do Mustanga 12tiletého syna a zabil na okresce brigádního generála ve Škodovce a těžce zranil jeho přítelkyni? Já být soudcem, tak pod deset nejdu..."

"Samozřejmě, a "hrozí mu" prý až 6 let |!!! Dobytek v nadupaných autech jen tak pro zábavu se předhánějí v zatáčce!"

atd atd......
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil

Z diskuse:
"Pavel Kalandra
Neskodilo by uz konecne zavest slevu z povinneho ruceni pri pouzivani palubni kamery? Nebo nějaká jina motivace, aby byla jejich penetrace větší? Podivejme na rusko, kde jsou skoro v kazdem voze, jake pekne kompilace pak lze najit na internetu. A verim, ze policii tyto záznamy vyrazne usnadni praci.
+11 -0"

Udelalo se mi fyzicky spatne
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Proč ne, když přestanou hezky po vzoru Ruska taky měřit rychlost.  :D
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

A po vzoru Ruska vytahovat hned kvér, baseball hůl, nebo jinou hračku. Ač, to sw děje i tady, stačí být příslušníkem.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Ani nemusíte být příslušníkem. Naposledy na mě něco vytahoval nějaký random klučina v Praze. :)
Ale je pravda, že jsem s zapomněl zeptat jestli je rus.  :-\
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil

nejlepsi jak vsichi na internetu hned "vedi" jak se to stalo.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

...který si naložil do Mustanga 12tiletého syna...

Jenom nechápu, proč do toho tahá toho syna, vždyť to je snad jasná indicie toho že se vybourat rozhodně nechtěl !

Nicméně podle toho jak byla na TV záběrech vyznačená stopa, tak to vypadá na jasnou vinu Mustanga.....podle všeho byl nejmíň metr v protisměru a fóbie neměla proti vyztužené karoserii speciálu žádnou šanci.
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil

Mě dostala "svědkyně", která do médií uvedla, co předcházelo nehodě - prý kolem ní ten Mustang profrčel rychlostí "určitě nejmíň 150km/h, možná i víc". Asi se zrovna jen tak poflakovala s Ramerem po zahradě... A sama informace, že se jednalo o brigádního generála rozvědky, byla včera večer na Nově zpráva dne, to je mimo moje chápání. Proč je to vlastně důležitý? Jinak to nechci nijak zlehčovat, vždycky mě zamrzí, když už se něco takovýho stane, když to odnesou ti, kteří neudělali nic špatně... Když si představím, že se takhle ocitnu v blbej čas na blbým místě já nebo někdo, na kom mi záleží... :(
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Nevím, nevím, mustangy běžně vyrámované nejezdí, spíš vytuněné ala Bullit. Ovšem ten velký motor vepředu zafunguje podobně.
Možná je to příprava na další likvidační rozsudek. Chybí už jen provolání pracujících ze závodů.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Na autě je záměrně rozmlžený nápis Pace Car ......
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

...který si naložil do Mustanga 12tiletého syna...

Jenom nechápu, proč do toho tahá toho syna, vždyť to je snad jasná indicie toho že se vybourat rozhodně nechtěl !


Jakoby situace, kdy jsem v autě sám, nebo s dospělou osobou znamenala, že se chci vybourat. Dle mého až na výjimky to nechce většina lidstva. Ano, sebevrah, kamikaze, selfbomb, ale to je snad vše.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Citace
Dítě utrpělo lehká zranění a bylo z nemocnice propuštěno. „Kriminalistům, kteří případ vyšetřují, poskytlo svědectví,“ podotkla bez bližších podrobností Ježková.
Apropo jakou váhu bude mít výpověď 12 letého vystrašeného, fízlem zmanipulovaného dítěte?
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Na FB mu lidi píšou samé hezké věci....................

https://www.facebook.com/vojta.chaura
IP zaznamenána