30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Překročena rychlost v obci,měřeno MP včetně ztotožnění  (Přečteno 21860 krát)

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Překročena rychlost v obci,měřeno MP včetně ztotožnění
« Odpověď #15 kdy: 26 Listopadu 2014, 19:47:00 »

Tak jsem prostudoval dokumentaci a už je mi jasné, v čem bude spočívat základní kámen obhajoby. Jelikož to tu zmrdi čtou, tak to z taktických důvodů zatím neprozradím :)

Mimo to, co tu už zaznělo, jsem zjistil, že nikde není přesně specifikováno místo měření. Všude je pouze to, že měření proběhlo „v obci Nová Ves II“. Na určení místa ale máme fajn judikaturu, např. NSS v rozsudku č.j. 4 As 28/2010 – 56 ze dne 23.11.2010 uvedl:

„V první řadě je třeba správním orgánům vytknout, že řádným způsobem nebylo označeno, resp. specifikováno místo, kde došlo k naměření nedovolené rychlosti vozidla Škoda Octavia. K tomu policisté uvedli, že měření prováděli v obci na ulici Frýdlantská v místě, kde je autobazar a točna autobusu MHD, přičemž konec obce je vyznačen značkou v místě, kde jsou kasárna a prodejna pana Samiece. Nejvyšší správní soud však shledává takovéto vyjádření nedostatečným.“

Jestliže je označení „na ulici Frýdlantská v místě, kde je autobazar a točna autobusu MHD“ nedostatečné, pak asi stěží může být dostatečné „v obci Nová Ves II“  ;)

Nepochopil jsem jednu věc – v protokolu o ústním jednání je uvedeno: „Konstatování správního orgánu: obviněnému byly předány kopie spisové dokumentace a akceptován nový termín ústního jednání 3.11.2014 v 15.00 hod.“

Jak tedy mohla 12.8.2014 vydat příkaz, když v protokolu jasně uvedla, že 3.11.2014 proběhne další ústní jednání?
IP zaznamenána

LibXXX

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Překročena rychlost v obci,měřeno MP včetně ztotožnění
« Odpověď #16 kdy: 27 Listopadu 2014, 08:57:04 »

Ohledně " protokolu o ústním jednání je uvedeno: „Konstatování správního orgánu: obviněnému byly předány kopie spisové dokumentace a akceptován nový termín ústního jednání 3.11.2014 v 15.00 hod.“
Jak tedy mohla 12.8.2014 vydat příkaz, když v protokolu jasně uvedla, že 3.11.2014 proběhne další ústní jednání?

Oni vydali nejdříve příkaz proti kterému jsem dal odpor a bylo nařízeno ústní jednání při kterém jsem pouze zkopíroval dokumentaci a požádal jsem o odklad ústního jednání na  3.11.2014

IP zaznamenána

honziss

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Překročena rychlost v obci,měřeno MP včetně ztotožnění
« Odpověď #17 kdy: 27 Listopadu 2014, 09:19:35 »

Takze jste se dohodli na ustnim projednani 3. 11., coz bylo zaprotokolovano a pak ing. K zjistila, ze do 3. 11. se ji cekat nechce, tak udelala rozhodnuti?
IP zaznamenána

LibXXX

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Překročena rychlost v obci,měřeno MP včetně ztotožnění
« Odpověď #18 kdy: 27 Listopadu 2014, 10:58:02 »

nene,3.11.bylo ustní jednání ( viz příloha ) kde jsem pouze konstatoval to co je napsáno v rozhodnutí ze dne 6.11.
IP zaznamenána