30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Olomouc - prekluse  (Přečteno 25575 krát)

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #15 kdy: 21 Listopadu 2014, 19:42:25 »

Pokud jde čistě o přečtení, poslal bych stížnost. Vyřizovat ji bude nadřízený dotyčné kravky a následně lze podat žádost o přezkoumání způsobu vyřízení stížnosti, kterou bude řešit kraj. Takže oproti odvolání je tu mezičlánkem ještě ten její nadřízený, který by si to jinak nepřečetl. Dále je výhodou opodstatněnost stížnosti, kdežto odvolání by bylo fakticky neopodstatněné.

Také to tak vidím. Sprostá obviněná (osvobozená) už sice nic podávat nechce, ale snad ji přesvědčím. Vzhledem k tomu, že jsem byl zástupce do doby, než jsme zmocnili pana JJ, a toto zmocnění oni neuznali, tak jsem vlastně platným zástupcem stále já :-)
IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #16 kdy: 22 Listopadu 2014, 08:35:32 »

Moje zmocnění přes všechny ty kecy samozřejmě uznali tím, že odvolání přijali. Jinak by ho zamítli* a bylo by to v právní moci...
___
* Teoreticky by mě samozřejmě měli vyzvat k doplnění atd., ale víme, jak to na úřadech chodí.
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #17 kdy: 24 Listopadu 2014, 08:59:43 »

- Zastupování v řízení má z povahy věci přispět k usnadnění a zrychlení správního řízení...

To je zas pěkná píča z roští. Přidávám se k hlasu lidu s žádostí, abyste na tu pani podali stížnost. Nemyslím si, že tihle lidi by si měli tvořit vlastní legislativní výklady bez nějakého feedbacku, ať si to vstrčí někam.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #18 kdy: 24 Listopadu 2014, 11:18:30 »

- Zastupování v řízení má z povahy věci přispět k usnadnění a zrychlení správního řízení...

To je zas pěkná píča z roští. Přidávám se k hlasu lidu s žádostí, abyste na tu pani podali stížnost. Nemyslím si, že tihle lidi by si měli tvořit vlastní legislativní výklady bez nějakého feedbacku, ať si to vstrčí někam.

Tak já jsem taky pro stížnost... (kráva jedna).  :-\
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #19 kdy: 25 Listopadu 2014, 09:53:25 »

Ne že by to nebylo fajn, dát na ni stížnost. Jen si říkám, jestli to k něčemu bude. Myslím, že jediný výsledek bude, že nadřízený/á dotyčnou upozorní ať si dá příště pozor, že z toho mohlo kápnout. A povede to jen k vyladění procesu, trestání asi nebude. Nebo jsem jen pesimista?
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #20 kdy: 25 Listopadu 2014, 10:20:06 »

Trestání nebude na 100 %. Ale "dát si pozor" je také nereálné - ono jim to nepadá do prekluze, protože by chtěli, ale prostě proto, že nestíhají.
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #21 kdy: 25 Listopadu 2014, 13:56:34 »

Hlas lidu vyslyšen, vytvořil jsem koncept stížnosti, mohu někomu ze zde přítomných poslat do PM? Nechci to tu zatím ventilovat veřejně.... Díky
IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Olomouc - prekluse
« Odpověď #22 kdy: 25 Listopadu 2014, 14:29:22 »

Hoďte mi to do vzkazů. Taky už něco mám, tak to dáme nějak dohromady a jak se zpívá v té naší hymně, dílo se podaří.
IP zaznamenána