30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jste prasata, seřval starosta Novotný parkující řidiče a dal je na Facebook  (Přečteno 13363 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Po nedávném odsouzení je na nejlepší cestě za svým kámošem Řepkou
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil

Parazit Novotný se hádá s parazitem Ondráčkem? Tak já už jen kávičku.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

bejt to ve španělsku, tak dostane aspoň 7let  8)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-zdenek-ondracek-policie-vyslech-snb.A191016_173815_domaci_vlc/foto/VLC7ebbc5_img_3051.jpg

Ten dopis pro toho zkurvysyna nemá chybu

Má. Je to debilní výstřik magora Novotného, koktavého kripla. Kreténa, který pohřbívá spolu s Fialkou, nebo jak se ta parodie jmenuje, celou kdysi konservativní ODS.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

sice je to utopie, ale často vzpomenu na svého učitele češtiny na gymplu-trochu intelektuál, ale docela rozumný. známkoval podle gaussové křivky. tedy když většina měla 10 chyb v diktátu, pořád to bylo za 3. když většina měla 2 chyby, taky za 3. protože většina bude za 3, tedy žádný utopický 1 chyba=známka dolů. pak by většina třídy propadla-dnes je z nich cca 20 vysokoškoláků z normálních vš (ne soukromý s divnoobory-to tehdy tolik nebývalo). ponaučení-když to většina poruší, je tam ta značka prostě na píču, i kdyby ten kokot z okna vypadl
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

To zase taková utopie není. Pokud vím, např. v Kalifornii se rychlostní limity stanovují na úrovni 85% percentilu reálně zjištěných rychlostí.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

kalifornie je v mnoha věcech padlá na hlavu, ale tohle teda zrovna smrdí dávkou osvícení...nicméně to se sem nedostat, znamenalo by to snížení výběru přestupkové daně
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

kalifornie je v mnoha věcech padlá na hlavu, ale tohle teda zrovna smrdí dávkou osvícení...nicméně to se sem nedostat, znamenalo by to snížení výběru přestupkové daně
No, v pripade D1 mozna zvyseni.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

lc81: Můžete nějak reformulovat ten nesrozumitelný žvást, který jste zplodil, nebo (ještě lépe) přestat na toto fórum obdobně dementním způsobem přispívat, prosím?
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

lc81: Můžete nějak reformulovat ten nesrozumitelný žvást, který jste zplodil, nebo (ještě lépe) přestat na toto fórum obdobně dementním způsobem přispívat, prosím?

1)pokud jsem to pochopil, tak tato část fóra není odborně zaměřená, ale pouze sběr střípků z různých médií s víceméně volnou diskuzí. již samotný titulek, pod který píšeme, není zrovna odborně cílený

2)psal jsem trochu unavený, čili vloudil se mi překlep, sorry. chtěl jsem napsat, že vámi zmíněný kalifornský postup se sem nedostane (napsal jsem omylem nedostat). stanovení rychlostních limitů (zde) většinou odpovídá tomu, aby byly porušovány a tedy bylo co pokutovat-všechny složky jsou potřebené. asi chápete, že když většina někde jezdí cca 70, logické by bylo omezit to na 70, ale z pohledu státu a samospráv to právě nemá smysl dávat tam značku 70 (a snažit se pokutovat to minimum, co se pohybuje nad), neboť by nedocházelo tolik k vytouženém porušování a tedy nebylo by možné vybírat. když se tam dá 50, bude pirátů dost a bude co vybírat (bez pozitivních dopadů na bezpečnost-spíše naopak, pár strejců se lekne, aby nedostalo flastr a zašlápne to). pokuty a zejména odpustky z úsekačů mají formu jakési pseudodaně (říkejte tomu jak chcete, klidně mýtné, příspěvek na bezpečnost, daň z mobility či poplatek za individuální dopravu), která plní zejména obecní rozpočty. s rozumem a bezpečností to nemám nic společného, jde čistě o výtěžnost.

pochopitelné takto?

lc
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Konečně, v místech největších bojů kolem Zbraslavi a Radotína jsem někde viděl jen opatrnou cedulku na počest mrtvých ruské národnosti ze dne 8. 5.
IP zaznamenána