30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jste prasata, seřval starosta Novotný parkující řidiče a dal je na Facebook  (Přečteno 13319 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Tohle je trochu zkreslený pohled. Kdyby měl Novotný kravatu a mluvil na vyzvání, tak s ním, jako s hromadou jiných, vymetou. Představa, že ruská mašinérie připustí nezdar v tv, je úsměvná. Jeho museli vystřihnout a dokončit to off-line - jeho úspěch.
On jim do jejich konceptu nezapadl a vyvedl je z míry. Samozřejmě ho vykreslili jako pako (a ani jim to nedalo moc práce), nic lepšího jim ale předvést nemohl a jejich výrazy, jak říkal, že jejich názory tady nikoho nezajímají, byly jednoznačné.

Ivani ničemu jinému nikdy rozumět nebudou, tohle hodnotím jako fajn počin.

Bez ohledu na to, zda mám či nemám rád "Ivany" - Novotný se choval, jako pološílenec, jako pako se vykreslil sám, neb pako je. Ne, že by se tak nechoval skoro vždycky. Fajn počin to nebyl, jen další jeho vlastní trapas. Jak jsem napsal - nová tvář kdysi konservativní ODS.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil

Otto: zatím jste v rámci vlákna sdělil tohle:
No, on se neposere, ale čekal jsem, že je z okna v duchu svých tradic pochčije. Tady pan starosta fakt zklamal :-(
Tak pokud jde o toto a vzhledem k tomu, co je Novotný za debila, buzerovat bude. Nicméně co si místní cca 600 hlasy zvolili, to mají. Bude veselo, Novotnej bude pokřikovat z okna a lidi ho posílat do prdele.
Má. Je to debilní výstřik magora Novotného, koktavého kripla. Kreténa, který pohřbívá spolu s Fialkou, nebo jak se ta parodie jmenuje, celou kdysi konservativní ODS.
...Vyžrané kozaté koktavé prasátko Novotný se snaží pouze zviditělňovat a provokovat, jistě, imbecil to není, viz jeho úspěšné pokerové turnaje, ale magor je to náramný.
Ono je to zcela fuk. Novotný je koktavý magor s tiky, nová tvář současné ODS. Nejsem psychiatr, ale diagnostikoval bych jej laicky jako osobu s Touretteovým syndromem ve stadiu koprolálie. Bohužel jem měl možnost poznat jej osobně. Za moji osobu tedy: je magor. Jeho tátu jsem měl od poč. 80. let moc rád, jako speakera country kapely Fešáci, pro kterou tento napsal výborné texty. Holt synek se nepovedl....
Bez ohledu na to, zda mám či nemám rád "Ivany" - Novotný se choval, jako pološílenec, jako pako se vykreslil sám, neb pako je. Ne, že by se tak nechoval skoro vždycky. Fajn počin to nebyl, jen další jeho vlastní trapas. Jak jsem napsal - nová tvář kdysi konservativní ODS.


Není třeba svůj názor na p. Novotného opakovat stokrát, nehledě na jiné zaměření webu. Jestli vaše racio nedokáže přeprat ego, pak tohle vlákno bude mít krátké trvání.
IP zaznamenána

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.