30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jste prasata, seřval starosta Novotný parkující řidiče a dal je na Facebook  (Přečteno 13315 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Konečně, v místech největších bojů kolem Zbraslavi a Radotína jsem někde viděl jen opatrnou cedulku na počest mrtvých ruské národnosti ze dne 8. 5.

Osobně nevidím důvod, stavět pomníky Vlasovcům a zároveň likvidovat pomník Koněva. Vyžrané kozaté koktavé prasátko Novotný se snaží pouze zviditělňovat a provokovat, jistě, imbecil to není, viz jeho úspěšné pokerové turnaje, ale magor je to náramný.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil

S pomníkem Koněva souhlasím, ale pokud vlasovců padlo při osvobozování Prahy 300, jak jsem někde zahlédl, tak bych se za pomník přimlouval. A Novotného styl se mi v tomto konkrétním případě a současném politickém umrlčím háji začíná docela zamlouvat. Alespoň je sranda.

EDIT: Pri predstave, jak to Putin cte, jsem se chechtal nahlas: https://www.forum24.cz/o-pomniku-nebudeme-s-ruskem-diskutovat-napsal-novotny-putinovi-prectete-si-cely-dopis/
« Poslední změna: 28 Listopadu 2019, 00:32:39 od Jenyk »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Priste si asi starostu co buzeruje ridice a nasledne jeho ridic/ci on sam porusuje zakony kvuli politicke vsuvce odpustim.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

Osobně nevidím důvod, stavět pomníky Vlasovcům a zároveň likvidovat pomník Koněva. Vyžrané kozaté koktavé prasátko Novotný se snaží pouze zviditělňovat a provokovat, jistě, imbecil to není, viz jeho úspěšné pokerové turnaje, ale magor je to náramný.

Neznalost historie a pravidel gramatiky (v daném případě interpunkce) není přestupek, bodů se bát nemusíte. Argumentace ad hominem také není přestupek, pouze argumentační faul. Suma sumárum to dává nula bodů do sociálního skóre a za mne navrch nula bodů za kvalitu příspěvku.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Nechci vyvolávat nějaký flame, ale pomník Koněvovi na místě dětského hřiště nedává smysl. Koněv ani nikdo další z rudé armády Prahu neosvobozoval, protože už nebylo od koho. Mimochodem, viděli jste fotky nějakého zničeného města po osvobození rudou armádou? Copak v Praze někde mimo Klárov probíhaly nějaké boje? Rudá armáda přijela 9. někdy brzo ráno a za několik hodin ji už vítaly davy lidí. Za tu dobu sotva přejedu Prahu z jednoho konce na druhý, natož abych někde bojoval a v několika tancích vyháněl stotisícovou Schornerovu armádu (která ustoupila 8.5 po podepsání dohody s povstalci).
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil

Tak jasne, ja byt Nemec a mit Rudou armadu pred Prahou, taky mam velky zajem se s povstalci dohodnout a hodne rychle z Prahy zmizet. Kdyby se Rusove neblizili, dopadlo by to jako ve Varsave.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

No ta Varšava není zrovna vhodný příklad. Že se rusové blíží ku Praze, nevěděl nikdo, takže důvod stažení Němců byl spíš nechuť umřít na konci války a radši odejít do amerického zajetí. Na varšavské povstání se rusové dívali dalekohledem přes řeku a stejně Němci Poláky zmasakrovali.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Nechci vyvolávat nějaký flame, ale pomník Koněvovi na místě dětského hřiště nedává smysl. Koněv ani nikdo další z rudé armády Prahu neosvobozoval, protože už nebylo od koho. Mimochodem, viděli jste fotky nějakého zničeného města po osvobození rudou armádou? Copak v Praze někde mimo Klárov probíhaly nějaké boje? Rudá armáda přijela 9. někdy brzo ráno a za několik hodin ji už vítaly davy lidí. Za tu dobu sotva přejedu Prahu z jednoho konce na druhý, natož abych někde bojoval a v několika tancích vyháněl stotisícovou Schornerovu armádu (která ustoupila 8.5 po podepsání dohody s povstalci).
Tak pomník velícímu generálovi nebo naopak neznámému vojínovi z vítězné armády smysl dává, pokud se postaví pár let po válce. Bojovali všude možně jinde, takže pomník v hlavním městě jimi dobyté země, kde si už sice nevystřelili mě také nijak neuráží. Jak vypadá město po dobytí rudou armádou se dá zjistit třeba v archivech Opavy nebo Moravského Krumlova
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil

Novotny v ruske televizi. Zajimavy mi ale prisel hlavne konec, kdy se Rusove hadaji mezi sebou. https://youtu.be/o30jRZ5gZRg
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Novotny v ruske televizi. Zajimavy mi ale prisel hlavne konec, kdy se Rusove hadaji mezi sebou. https://youtu.be/o30jRZ5gZRg

Ono je to zcela fuk. Novotný je koktavý magor s tiky, nová tvář současné ODS. Nejsem psychiatr, ale diagnostikoval bych jej laicky jako osobu s Touretteovým syndromem ve stadiu koprolálie. Bohužel jem měl možnost poznat jej osobně. Za moji osobu tedy: je magor. Jeho tátu jsem měl od poč. 80. let moc rád, jako speakera country kapely Fešáci, pro kterou tento napsal výborné texty. Holt synek se nepovedl....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Osobně nevidím důvod, stavět pomníky Vlasovcům a zároveň likvidovat pomník Koněva. Vyžrané kozaté koktavé prasátko Novotný se snaží pouze zviditělňovat a provokovat, jistě, imbecil to není, viz jeho úspěšné pokerové turnaje, ale magor je to náramný.

Neznalost historie a pravidel gramatiky (v daném případě interpunkce) není přestupek, bodů se bát nemusíte. Argumentace ad hominem také není přestupek, pouze argumentační faul. Suma sumárum to dává nula bodů do sociálního skóre a za mne navrch nula bodů za kvalitu příspěvku.

Ad interpunkce, dejte si svátek, tady nejsme v domě spisovatelů.  Ad argumentace ad hominem, Vy máte opravdu dojem, že v případě mladého Novotného lze argumentovat ad rem? To by bylo házení perel svini.....
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Tohle je trochu zkreslený pohled. Kdyby měl Novotný kravatu a mluvil na vyzvání, tak s ním, jako s hromadou jiných, vymetou. Představa, že ruská mašinérie připustí nezdar v tv, je úsměvná. Jeho museli vystřihnout a dokončit to off-line - jeho úspěch.
On jim do jejich konceptu nezapadl a vyvedl je z míry. Samozřejmě ho vykreslili jako pako (a ani jim to nedalo moc práce), nic lepšího jim ale předvést nemohl a jejich výrazy, jak říkal, že jejich názory tady nikoho nezajímají, byly jednoznačné.

Ivani ničemu jinému nikdy rozumět nebudou, tohle hodnotím jako fajn počin.

IP zaznamenána