30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 13

Autor Téma: [LOST] Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"  (Přečteno 41206 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil

https://www.bike-forum.cz/forum/spravni-rizeni-kvuli-nevyuziti-cyklostezky-dil-druhy

Jen odkaz do plena, vlastne si ani nejsem jisty, zda jen z dalky pozorovat nebo prilozit ruku k dilu, ale obavam se, ze by to nebylo oceneno.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #1 kdy: 18 Února 2019, 19:25:41 »

Pokud by požádal o radu tady na fóru, zkusil bych mu pomoci. Ale na cyklofórum se kvůli tomu registrovat nebudu.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #2 kdy: 18 Února 2019, 22:11:02 »

Pokud by požádal o radu tady na fóru, zkusil bych mu pomoci. Ale na cyklofórum se kvůli tomu registrovat nebudu.
Tak to já se registroval, je to zdarma. Co má stát nejraději, když se ovčané rozdělí do skupinek a navzájem proti sobě brojí... Koneckonců kolo mám a strávil jsem na něm i dost dovolených.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #3 kdy: 18 Února 2019, 22:39:57 »

už jen to, že se k případu aktivně staví a zaměstnává příslušné úředníky stojí za podporu
čím víc případů a odvolání, tím lépe - pro nás
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #4 kdy: 18 Února 2019, 22:41:15 »

Ale koukám, že to tam nemá jednoduché - je tam poměrně přesila vohnoutů.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #5 kdy: 18 Února 2019, 22:56:46 »

Ale koukám, že to tam nemá jednoduché - je tam poměrně přesila vohnoutů.
Zato úřad to bude mít jednoduché až až, ale každej byl jednou mladej...
tak já nemám co tajit, su v právu a tímpádem klidně hraju s otevřenýma kartama, podle mne je to vyhrané
...
ona mi dokonce pomohla napsat odpor (sice tam napsala chybu v čísle jednacím, ale to jsme odhalili s jinou ženskou na podatelně
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #6 kdy: 19 Února 2019, 01:46:56 »

ona mi dokonce pomohla napsat odpor (sice tam napsala chybu v čísle jednacím, ale to jsme odhalili s jinou ženskou na podatelně

Bodejž by nepomohla dyk to je potencionální tisícovka v kapse ouřadu zvlášť kdyby tam zůstalo to špatný číslo jebací :):):)
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití &quot;cyklostezky&quot;
« Odpověď #7 kdy: 19 Února 2019, 08:08:46 »

Pokud potřebuje radu, jak napsat slova podávám odpor, tak to má předem prohrané asi, když mu nikdo odsud nepomůže. Sám to nezvládne a úředníci si ho sami navedou do pasti, když si nechává radit od nich.
« Poslední změna: 19 Února 2019, 08:11:18 od Kamiq »
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #8 kdy: 19 Února 2019, 08:13:38 »

Tento problém jsem také řešil. A vyřešil tak, že jsem jim ujel. Ale to jak mě pronásledovali s diskotékou, to už bylo v mém věku 50+ na infarkt  :D
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #9 kdy: 19 Února 2019, 08:17:14 »

Pozvan sem byl, ted je to na nem. Cestu od ovcana k obcanovi si musi projit sam.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #10 kdy: 19 Února 2019, 17:25:49 »

Tak jsem pročetl část ty diskuze a nedivím se že úřady staví radary jak na běžícím páse. Kdo není chlap a neplatí když něco "poruší", tak je magor, prase a s takovým se musí zatočit..  :-X
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #11 kdy: 19 Února 2019, 18:02:12 »

Jan Novák, enzym> Pánové gratuluji úspěšnému návratu z výletu do žumpy. (proč jsem se tam asi nechtěl registrovat?)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #12 kdy: 19 Února 2019, 19:05:25 »

Kolegove, ja Vas v prvnim prispevku varoval :D

A jako omluvu, abyste me nevyloucili z 30kmh, tak mam vymluvu- jsou tam dobre kontakty na stavitele kol, diskuse o detskych kolech, bazar a pak jeste doporucuju temata Vtipy a Sodoma Gomora. Bez ironie.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #13 kdy: 19 Února 2019, 21:17:40 »

Já se zaregistroval a napsal jsem vyloženě defenzivní příspěvek poté, co jsem viděl reakce na podanou ruku s vysvětlením, proč tu ruku podává, kolegy Jana Nováka s cílem vyzkoušet velikost vohnouství místních chlapáků. Docela mě zklamali, v podstatě až na jednu výjimku nereagovali. Jan Novák to nevzdal a dostalo se mu patřičného poučení ve smyslu Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán.
Diskuze na Hovinkách jsou proti zykložumpě slohová cvičení sebevědomých právazalých občanů.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Správní řízení kvůli nevyužití "cyklostezky"
« Odpověď #14 kdy: 19 Února 2019, 21:18:06 »

Za ty dvě kliknutí člověk aspoň vykoukne ze své sociální bubliny a zdarma se dozví se jak na tu mou nahlíží nějaká jiná bublina. I na motoristických webech se najde fůra lidí, co se s policajty nehádá, platí pokuty atd. I má vlastní rodina mě má za divného paličáka, co věnuje čas odvolání namísto aby dal blbých pár stovek a měl klid. (Sice ocení, že se dokážu bránit, ale nechápou důvody)
To že mě neznámí lidé mají za Oganesjana 2.0 je i díky mediálnímu pokrytí i aktivitám dotyčného celkem pochopitelné. Ten kokot by za svou činnost patřil nakopat s rozběhem do koulí.

Ale dokud budou motoristi srát na to, jak omezují včelaře, myslivci na to jak omezují motorkáře, tak to je a zůstane v prdeli. Protože dokud si budou jednotlivé skupiny lidí poměřovat pindíky a tleskat omezování těch druhých, dojde brzo i na ně.
IP zaznamenána
Stran: [1] 2 3 ... 13