30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Předvolání k podání vysvětlení - operativní leasing, podnikatel, nedoručeno DS  (Přečteno 9651 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Měl byste provést samostudium a nastudovat základní názvy a pojmy.
Tedy doufejte, že SprDel nezačne, protože by začal proti les. společnosti, která by vám přeúčtovala náklady z titulu smluvního ujednání v leas. smlouvě.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Myslíte, že nebude možné se v probíhajícím společném řízení dobrovolně přiznat ještě k dalším přestupkům, které jsem spáchal až do dne zahájení řízení?

To určitě jde, ale cíl mojí první varianty byl nechat si udělit příkaz ve společném řízení..
..když dojde příkaz a nebude v něm všechno tak musíte proti němu podat odpor.. a tím se přidává 1000 za náklady řízení.

Ale jak vidím tak jste řešení našel..
Nicméně mi ochotně řekla, že tam mám aktuálně 8 přestupků (období únor-květen) a že prý už mají data až do července, takže bych tam nic dalšího neměl mít.

Zajímavá informace.. píšete že jste tam stál skoro každý den.. a nabrali za 4 měsíce 8 přestupků.. asi tím místem moc aktivně nejezdí..

To se mi úplně nezdá, protože i v červnu a červenci jsem každý den páchal stejný parkovací přestupek, ale tak je možné, že jsem tam zrovna nestál, když jel harvester kolem.

Možná změnili trasu a nebo tam auto nejelo.. a nebo jste měl jen štěstí.. když vás předtím nafotili 2x za měsíc tak ani nemusíte mít tolik štěstí.. třebas jednou jste tam nebyl a jednou nevyšla fotka.. nebo tak.
IP zaznamenána

MeeGo

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil

Měl byste provést samostudium a nastudovat základní názvy a pojmy.
Tedy doufejte, že SprDel nezačne, protože by začal proti les. společnosti, která by vám přeúčtovala náklady z titulu smluvního ujednání v leas. smlouvě.

Ha, samostudium mě právě dovedlo k dojmu, že správní delikt a správní řízení se používá jako synonymum :-)

Nicméně mi ochotně řekla, že tam mám aktuálně 8 přestupků (období únor-květen) a že prý už mají data až do července, takže bych tam nic dalšího neměl mít.

Zajímavá informace.. píšete že jste tam stál skoro každý den.. a nabrali za 4 měsíce 8 přestupků.. asi tím místem moc aktivně nejezdí..

A přitom to za časů pěších obchůzek byla ulice vyhlášená jako "nejvýnosnější" v Praze...
IP zaznamenána