30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Statistika rychlosti vyřízení odvolání  (Přečteno 17170 krát)

IZS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 705
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #30 kdy: 10 Květen 2019, 12:23:22 »

Moje zkušenosti s JmK jsou takové, že zamítavé rozhodnutí cca měsíc, pokud náhodou rozhodnou ve váš prospěch, tak lehce přes čtvrt roku (nicméně to neznamená, že pokud to trvá déle než měsíc, máte vyhráno).

Co se týče přeposílání, tam mám zkušenost, že od pár dnů do měsíce. Pokud to chcete vědět přesně, zeptejte se u orgánu první instance. Jinak odvolací řízení je IMHO zahájeno dnem, kdy jste odeslal odvolání, neboť o něm může rozhodovat již SO1. Spekulovat nad tím, kdy na to úředník reálně kouknul, to myslím nemá cenu, poslední ověřitelné datum je datum předání mezi SO1 a SO2.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #31 kdy: 14 říjen 2019, 10:51:37 »

Překvapivě Středočeský kraj zrušil rozhodnutí Kutné Hory cca po 4 měsících. Zmínili jen asi 3 z celkem 70ti odvolacích bodů a vrátili jim to s tím, že ostatním se bude zabývat opět KH. Tak jsem zvědavý co absolvent školy "esenbé" Muller vymyslím a jak dlouho bude hrát předem prohraný boj.
IP zaznamenána