30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Průběh ÚJ  (Přečteno 2420 krát)

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #15 kdy: 28 Února 2024, 21:44:14 »

 :)
« Poslední změna: 28 Února 2024, 21:52:10 od Lopata54 »
IP zaznamenána

stanice35

  • Příspěvků: 156
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #16 kdy: 28 Února 2024, 23:37:56 »

...musím to nějak anonymizovat,hlavně to video protože je tam vidět obličej policajta...

Myslím, že cajta netřeba anonymizovat, bo je to úřední osoba při své práci.
Neníliž pravda?
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #17 kdy: 29 Února 2024, 00:17:45 »

...musím to nějak anonymizovat,hlavně to video protože je tam vidět obličej policajta...

Myslím, že cajta netřeba anonymizovat, bo je to úřední osoba při své práci.
Neníliž pravda?
no to jo,ale tak je to živej případ stále, kdyby něco nebudu na új poslouchat,že sem někde zveřejnil věci ze spisu,nejdřív to rozmažu nějak i neprofesionálně  :D
« Poslední změna: 29 Února 2024, 00:19:55 od Lopata54 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #18 kdy: 15 Března 2024, 03:24:36 »

no to jo,ale tak je to živej případ stále, kdyby něco nebudu na új poslouchat,že sem někde zveřejnil věci ze spisu,nejdřív to rozmažu nějak i neprofesionálně  :D

Tak také můžete požádat o přesun do neveřejné sekce.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #19 kdy: 10 Dubna 2024, 23:43:33 »

INFO
Takže proběhl výslech opicajtů,ouřada hned ze začátku trochu zapomnělá od minule, že jsem se měl dopustit přestupku ještě před novelizací, takže prohlásil před jednáním a i zapsal, že jsem se asi dopustil tohoto provinění se sankcí novelizovanou. Nechal jsem ji při tom. Jednání, nejdříve dostala vylágoš ouřada, že je zavolala do místnosti oba najednou a znemožnil pokládat systematicky otázky, které mohli prokázat mou nevinu, trochu jsem do nich před ouřadou navezl,že co si to vůbec dovolili mně nepoučit  při výzvě a o důsledcích odmítnutí dechové zkoušky. Na to opicajti reagovali s úsměvem, že je to jejich denní rutina a určitě by nezapomněli použít zákonnou výzvu včetně poučení. Na dotaz proč to na záznamu není, prý už neví. Ale určitě to tak bylo. Následně ouřada položila dotaz,zda žádám další provedení důkazu. Odpověděl jsem jí, že v zájmu spravedlivého procesu už sem jí jednou žádal o výslech spolujezdce, který byl přítomen. Po výměně názorů ouřada svolila a o výslechu bude předem prý informovat. Na to jsem řekl, že se nedostavím, abych svědka neovlivnil,hodila kyselej škleb ale ok
« Poslední změna: 11 Dubna 2024, 00:08:37 od Lopata54 »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 196
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #20 kdy: 11 Dubna 2024, 00:03:56 »

To delate chybu se nedostavit pri vyslechu svedka... nechate vyslechnout svedka SO a pak muzete polozit doplnujici otazky, take mate kontrolu nad tim co SO dela.
Ten vyslech 2 fizlu zaroven jsem mel utnout v zarodku pri UJ, je to neopakovatelny ukon.
« Poslední změna: 11 Dubna 2024, 00:09:38 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #21 kdy: 11 Dubna 2024, 00:20:04 »

To delate chybu se nedostavit pri vyslechu svedka... nechate vyslechnout svedka SO a pak muzete polozit doplnujici otazky, take mate kontrolu nad tim co SO dela.
Ten vyslech 2 fizlu zaroven jsem mel utnout v zarodku pri UJ, je to neopakovatelny ukon.
Děkuji a co kdybych orgánu zaslal předem otázky na svědka, stejně tak když změním názor a přijdu tam,vyhodit mně snad nemůžou...
No utnout to nešlo, nebo nebyl jsem dostatečně připraven se sbalit a odejít, nebo reagovat na tuto situaci.
Jen jsem namítl, že jsou v místnosti oba a správní orgán mi znemožnil pokládat otázky jednotlivě tak,abych mohl prokázat nevinu.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #22 kdy: 11 Dubna 2024, 00:38:45 »

Ještě co se týká toho originálu oznámení o přestupku,který růčo vypsal opicajt propiskou a podepsal a při nahlížení do spisu mi ho prostě ouřada dala spolu s kopiemi,lze na tom něco stavět, nebo prostě už to mají v té digitální formě prostě evidované s plnohodnotnou důkazní vahou, kdy ono to na sobě má ten čárovej kod, nebo co to je a nemá to žádný význam? Podotýkám, že mi ho dala ještě dávno před policejním ústním jednáním a při něm to četla z PC. Zda to mám nějak namítnout, že postrádám originál oznámení o přestupku ve spisu........
« Poslední změna: 13 Dubna 2024, 21:13:22 od Lopata54 »
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #23 kdy: 11 Dubna 2024, 01:54:24 »

Máte slušné body do odvolání - chybějící protokol a zmršený výslech.

Výslechu svědka se určitě chcete zúčastnit.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 196
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #24 kdy: 11 Dubna 2024, 11:59:14 »

1. nahravame, i 2 mobily, kamerou vse je Vase pravo a svedek ma smulu - neverejunost se tyka obvineneho.
 SO de facto nema moznost Vam to nezmoznit, muze zkusit zavolat podpurne zednicke prapory a ty to mohou zkusit vynutit silou - bod pro Vas, je to zjevne nezakonne jednani.
Fizlove byvaji obvykle v "praci"  -> tim pade zadne pravo nemaji, jsou to sluzky...
Kdyz So otravuje otazkami zda nahravate, tak mu proste nerikame, ze nahravame, proste ho ignorujeme.
Bud toho necha, nebo to neunese a udela dalsi chyby.

2. Jednani vede SO,  s tim nic neudelate
3. Pokud se vam neco nezda namitate - okamzite tomu muzete zabranit a SO uvarit na nezakonosti a ignorovani - dle meho posiluje Vasi pozici
4. Muzete namitat posleze - to je otazka strategie, kdy je to vyhodnesi, nechat SO nasekat chyby, protoze za zakonost jedni odpovida SO
5. zaslanim otazek se pripravujete o bezprostrednost - SO bezne s fizlama pred zahajenim UJ se sejdou/zavolaj i den predem a  piluji noty. nekolik znamych fizlu mi to potvrdilo.
6. utnout to nemusite, staci to vcas namitnout -  SO nezabranite nedelat veci, ktere dela, ale pak mate munici na odvolani
7. na pokladani otazek mate narok - je to zakladni zasada

IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #25 kdy: 11 Dubna 2024, 21:33:09 »

Děkuji všem.
Tak tedy výslechu se zúčastním až bude,svědek rozhodně potvrdí, že mně nepoučili,ale bez tak si nic nemaluji, je mi jasné že na základě opicajtského svědectví dostanu na konec flastr,ale uvidím až nějaké rozhodnutí potom padne, dost jim to tam trvá vše,což rád vítám,takže uvidím jak se s tím ouřada vypořádá. Ale pak rozhodně před případným odvoláním znovu budu nahlížet do komplet spisu a postrádat originál oznámení o přestupku, jestli mně teda uznají ve finále vinným na základě nějaké kopie. Pořád právě nevím jak přesně to je, protože někdo říká,že se nepopletla a v pohodě mi originál té listiny mohla dát,když to má v pc v nějaké digitální formě, někdo zase říká,že je to vada v řízení, když originál dokumentu v listinné podobě už jim prostě chybí a já podepisoval, že si přebírám pouze kopie.
« Poslední změna: 11 Dubna 2024, 21:57:58 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #26 kdy: 22 Dubna 2024, 13:25:02 »

Tak výslech svědka bude 9.května. Svědek určitě potvrdí pravdivost tvrzení o nesprávném poučení,mám již položit na svědka dotaz, zda viděl opicajta zda mě poučuje a vypisuje a seznamuje mě s listem oznámení o přestupku obsahujícím poučení, které jsem fakticky nepodepsal a dříve sem uvedl že si nevzpomínám, že bych v místě silniční kontroly tento papír viděl, a ve spisu tato originál listina zcela jistě už dávno chybí, protože jí mám já ? Nebo si to mám nechat jako bod do odvolání, respektive určitě je velká možnost že si baba vzpomene že mi to dala,když tam na jednání na to udeřím, samozřemě ale podepsal jsem tehdy, že si přebírám jen kopie. Děkuji moc všem ještě jednou  ;)
« Poslední změna: 22 Dubna 2024, 13:33:27 od Lopata54 »
IP zaznamenána