30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18

Autor Téma: [LOST] Výzva - Židlochovický úřad  (Přečteno 52066 krát)

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #150 kdy: 28 Listopadu 2017, 19:39:26 »



Soudružka Helmutová má vzor reálně existujícího jména a osoby, ovšem všechny údaje jako datum narození, bydliště jsou smyšlené. Schránka byl problém, umístěna na adrese X, bohužel někým cizím zrušena.


« Poslední změna: 29 Listopadu 2017, 08:08:28 od Mesec »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #151 kdy: 04 Prosince 2017, 11:27:28 »

Asi by bylo vhodné, když je ten úřední den, nahlédnout do spisu a tedy podat žádosti.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #152 kdy: 04 Prosince 2017, 14:39:22 »

Přijde mi, že si trochu protiřečí. Odpor podán, ze spisu vytáhnuty tyto dokumenty..

« Poslední změna: 04 Prosince 2017, 14:40:58 od Mesec »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #153 kdy: 04 Prosince 2017, 18:24:58 »

Překvapuje mně, že dne 6.11 vložila tento dokument plus poučení strážníka měřit, ačkoliv to ve spisu při návštěvě 6.11 nebylo. Prostě po mém odchodu byla aktivní a vložila to tam ! To asi neprokážu že?

A za další, udal jsem přece řidičku a ta se doznala, tak proč nezjistil skutečnosti proti určité osobě?
« Poslední změna: 04 Prosince 2017, 18:27:27 od Mesec »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #154 kdy: 04 Prosince 2017, 20:45:02 »

Co je v soupisce?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #155 kdy: 04 Prosince 2017, 21:13:19 »

Jen tak pro zajímavost - Taťána tam nebyla, takže spis mi dal nahlédnout další úředník, pan Míla. Ten narozdíl od Taťány se pokoušel o neformální konverzaci, během které podle mě nepatrně zjišťoval informace,  nic podstatného se nedověděl. Za to já jsem mu oplatil medicínku a tak nějak z něj vypadlo, že Taťána si vzala dovolenou a neví, kdy bude můj případ řešen, protože prý na stole mají důležitější případy a že bude muset ještě proběhnout dokazování a neví, kdy vydají rozhodnutí. A pak jen tak utrousil, že pak to pokračuje odvoláním a končí na kraji, který jim prý dává dost často za pravdu. Tak jsem mu sdělil, že jejich případy jsou dohledatelné přes Google. A bylo ticho...

Jinak mají ode mě z dnešního dne dopis, kde je žádám o doplnění spisu, tedy návod k radaru, protokol o jeho instalaci + doložení vlivu měříícho zařízení na bezpečnost, vyjádření svědka RadaraAdmina skrz nehodu + doložení úřední činnosti.
Ty dvě věci mi poradil ViktorN, ty další napadly mě. Třeba marné, třeba důležité, ale ať má práci. Vytiskl jsem si i fotku auta po nehodě, mám škráblé nárazníky.

Soupiska na fotografii.

IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 156
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #156 kdy: 04 Prosince 2017, 21:29:15 »

Ještě bych doložil důkaz nehody. Vy jste se s spoluviníkem/spoluúčastníkem nehody dohodl na místě o vzájemné úhradě vzniklé škody ve výši jedné dvoutisícovky, jejíž kopii požadujete založit do spisu jako důkaz proběhlého plnění škodní události…
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #157 kdy: 01 Února 2018, 09:56:50 »

Začátkem prosince jsem zadal úřednici práci, aby doplnila patřičné věci do spisu, např. návod k radaru, protokol o instalaci, doložením vlivu zařízení na bezpečnost, vyjádření svědkyně nehody a její úřední činnosti.

Dva měsíce pryč a zatím ticho po pěšině na to, jak velmi rychle pracuje. Možná můj případ skončil na dně šuplíku a nebo nejsem takovou prioritou.

V rámci procesní strategie mám ji opět navštítivit a upozornit na sebe nebo raději hrát o čas a třeba to dotáhnout až do prekluze?

IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #158 kdy: 28 Února 2018, 20:14:16 »

Dovolil jsem si dnes návštěvu u Taťány. Už hned mezi dveřma mi řekla, že jsem jí zadal moc práce a musím počkat až přijde na mě řada. Tak jsem jí řekl, že s tím spěchat nemusí, načež mi ironicky řekla, že to by se mi tak líbilo...

Přesto jsem nakoukl do složky, nic nového tam není.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #159 kdy: 28 Února 2018, 22:28:19 »

Tak jestli jste neméně ironicky odpověděl, že se naopak nemůžete dočkat, až rozbalí váš další milostný dopis, tak by možná s celým vaším spisem zamířila přímo ke skartovačce :D
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #160 kdy: 14 Března 2018, 11:43:31 »

Zpátky do minulosti aneb jak jsem učinil ironické podání v září :

IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #161 kdy: 12 Dubna 2018, 11:31:48 »

Tak příběh má další pokračování. Přišlo mi další lejstro, kde můj návrh na ústní jednání zamítají, protože je to dle úřednice zbytečné a zároveň mi dává prostor, abych v květnu přišel na úřad ohledně důkazů.

Co tedy teď? ještě určitě bych rád podniknul nějaké kroky, co třeba namítnout podjatost? Co říkáte na dopisy?

IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #162 kdy: 12 Dubna 2018, 11:35:04 »

Pokračování
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 062
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #163 kdy: 15 Dubna 2018, 23:27:28 »

Proti usnesení o zamítnutí návrhu bych podal odvolání, pro začátek blanketní. Ve věci to nepomůže, ale alespoň to parazitům přidá práci. Nepředvolání svědků je pak možné využít v odvolání a bylo by dobré doplnit důvody, proč bylo takové předvolání svědků nutné k dostatečnému zjištění stavu věci. Nějaké doklady o proškolení osoby, která nastavila radar už ve spisu jsou?

Pokud se k dokazování mimo ústní jednání plánujete dostavit, mohla by zde být příležitost k podání námitky podjatosti a třeba také žádosti o uplatnění opatření proti nečinnosti. Já bych to řešil korespondenčně tak, aby podání na úřad dorazilo cca 2 dny před dokazováním.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 013
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #164 kdy: 17 Dubna 2018, 18:58:47 »

Číkus

Protože v Příkazu se píše, že "samotné a spuštění radaru v místě měření strážníkem na místě kontroly není rozhodné a není vyloučeno", takže lze předpokládat, že strážník byl na místě měření a tím pádem byl svědkem nehody. Ovšem tohle bylo sejmuto s tím, že to není nezbytné.

Proč námitka podjatosti? nemůže to spíše uškodit?

Mám takový pocit, že se to snaží za každou cenu protlačit do rozhodnutí "vinen", ať to už má za sebou a nemusí řešit mé námitky. Ani bych se nedivil, kdyby do Rozhodnutí napsala, že mé jednání je čistě obstrukční.

Mimochodem dostala fotku nehody poškozeného auta a ještě mi kolega poradil, ať doplním něco jako zprávu o vyrovnání za způsobenou škodu.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18