30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Stran: 1 ... 6 7 [8]

Autor Téma: Řešení pokut - RAKOUSKO  (Přečteno 26014 krát)

Koliko87

• Zobrazit profil
Re:Řešení pokut - RAKOUSKO
« Odpověď #105 kdy: 05 Prosinec 2018, 11:14:10 »

U mě update. Dnes mi přišel doporučený dopis z Rakouska. Po třech měsících od obyčejného psaní. Bohužel aktivní důchodce, v tomto případě otec, jej převzal... :( tentokrát pokuta vyšší o 20 euro tedy celkově 60.

Řidiče už udat nechtějí, jedná se o trestní opatření - Strafverfügung. Překlad policejní pokuta. Nabízí alternativu pobytu jednoho dne a 3 hodin v rakouském vězení. Plus mohu podat odpor. Hlavně, že jsem říkal, až cokoliv přijde, tak nepřebírat!
IP zaznamenána

kdo

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 05 Prosinec 2018, 11:22:51 »

Jak jsem už dříve uváděl, můžete ten pobyt ve vězení případně někomu prodat nebo věnovat jako zážitek.
IP zaznamenána

bonjour

• Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 05 Prosinec 2018, 11:53:20 »

Resp. ještě doplnění, přišlo do vlastních rukou, ne doporučeně. Převzetí podepsala proaktivní třetí osoba za provozovatele. Otázka je, jestli se to dá brát, jako že se jim to povedlo doručit nebo ne.
IP zaznamenána

SimSon

• Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 05 Prosinec 2018, 12:04:52 »

Pokuta vam byla udelena dle "Abgekürztes Verfahren" (zkracene konani). Muzete podat "Einspruch" (namitku), pak se to bude normalne resit. Nemuzete uz dostat vyssi pokutu, jenom vam muzou prilozit naklady konani (jestli se to nezmenilo, maximalne 10% pokuty).

Plete se v tomhle vlakne nekolik pripadu (proc? tady maji byt jen vseobecne veci, konkretni pripady by mely byt ve vlastnim vlakne) tak ted nevim o co presne jde ve vasem pripade. Je na vas jak se rozhodnete, ale nedoporucuji tohle ignorovat, protoze po 2 tydnech nabyde platnost, a je zaneseno do Verwaltungsstrafregister.
« Poslední změna: 05 Prosinec 2018, 13:23:51 od SimSon »
IP zaznamenána

swenak

• stálý člen 30kmh.cz
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 06 Prosinec 2018, 08:14:08 »

Dle popisu ale nemají doručeno, ne? Takže by to mělo jít ignorovat, ač úřad asi má za to, že je doručeno.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8]