30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?  (Přečteno 23633 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #30 kdy: 19 Ledna 2017, 09:49:57 »

Pokud věc správně chápu, budu muset odhalit karty už do vyjádření k důkazům. Čili bych tam měl zajít a nechat si udělat ověřenou kopii spisu. Nyní mám prostou kopii, a obávám se leváren... Kopie samozřejmě vyjela z jejich kopírky, ale, to je mi asi k prdu. Tahat pak znalce a zkoumat kopírky v případě, kde jde o 2500,- je mimo realitu...

Kopirka, ktera je jejich, je jednoduse prokazatelna - dokonce se obvykle koduje i cas porizeni kopie, rekl bych, ze zadny SO neni takovy sebevrah, a pokud je, je to vhodny nastroj, jak ho obesit na jeho vlastnim provazu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #31 kdy: 19 Ledna 2017, 10:14:21 »

Je vůbec metoda k ověření, kde a kdy kopie vznikla, obecně dostupná (třeba i na objednávku u nějaké specializované firmy), nebo jí vládnou pouze tajné služby? Že to existuje je v odborné veřejnosti známo http://www.soom.cz/clanky/1118--Forenzni-analyza-identifikace-tiskarny, ale je to použitelné jako důkaz?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

ganjax

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #32 kdy: 19 Ledna 2017, 12:30:25 »

Takže jsem to udělal takto: zašel jsem tam a nechal jsem si od nich s razítkem, jménem, datumem a podpisem ověřit kopii:
- soupis spisu
- 1. stranu postoupení od MP, kde je to razítko o odložení se dnem 30.5.2015
- 1. strany výzvy provozovateli k nabonzování řidiče (se dnem 28.5.2015)
- 1. stranu příkazu se dnem 16.9.2016

K tomuto jsme vyhotovili a podepsali úřední záznam.

Myslím, že po mně nelze požadovat více (z hlediska úředního, ve smyslu, že to není ověřené u notáře apod.).

Řekl bych, že ve vyjádření ke spisu nyní můžu naplno odhalit karty.
« Poslední změna: 19 Ledna 2017, 12:33:16 od ganjax »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #33 kdy: 19 Ledna 2017, 12:57:39 »

No to asi ano, ovšem nejspíše to dají k ledu a nic se nebude dál dít.
IP zaznamenána

ganjax

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #34 kdy: 19 Ledna 2017, 13:07:51 »

No to asi ano, ovšem nejspíše to dají k ledu a nic se nebude dál dít.

Trestní oznámení opravdu zvažuji. Nenajdeme zde ještě nějakého obdobně poškozeného člověka? Kdybychom našli ještě jednoho, bude mnohem lépe nabito. Abychom si rozuměli, zajdu tam sólo, ale z věcného hlediska to zcela jistě nedopadne. Smetou to na chybu v úředním postupu a nic víc se nestane. Ale cítím povinnost jít tam i tak. Snad i to, že se něco takového bude vyšetřovat, pro ně bude taková malá červená, že si to nenechá lid líbit...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #35 kdy: 19 Ledna 2017, 22:53:40 »

Taky si nemysli, že ten úřad - obzvláště Brno - bude homogenní a ve všem zajedno, možná pro pobavení ovcí jednoho vlčka obětují co víš....
IP zaznamenána

ganjax

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #36 kdy: 08 Února 2017, 12:37:58 »

Řízení je zastaveno.

MMB hodil do týdne po mém vyjádření se k důkazům ručník do ringu a řízení zastavil. Děkuji vám všem za pomoc a rady.

Teď už zbývá jen podat T.O. Pořád jsem na vážkách, zda má smysl do tohoto investovat energii. Svede se to na běžnou chybu + k tomu je nový přestupkový zákon, který jim nařizuje odkládat přestupky formou samostatného záznamu a zápisu v soupise spisu... takže s prostým razítkováním už dlouho neuspějí...
IP zaznamenána

ganjax

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #37 kdy: 05 Dubna 2017, 09:50:33 »

Ještě doplním informaci - T.O. nemá smysl, protože MMB již odložení přestupku nerazítkuje, ale pěkně vydává usnesení (kolega z práce něco řeší zrovna teď, spis jsem viděl a je to tam).
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #38 kdy: 05 Dubna 2017, 19:52:10 »

To patrně souvisí s novelou PřesZ, podle které se odložení provádí usnesením poznamenaným do spisu (dříve to byl jen záznam do spisu). Tj. stále se to nikomu nedoručuje, ale už to má stanovenou konkrétní formu a takoví střelci, aby razítkem vyráběli usnesení na původně jiném dokumentu, zřejmě nejsou ani v borci ze Štatlu.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #39 kdy: 05 Dubna 2017, 21:55:20 »

Takže můžeme přesunout do uzavřených a zveřejnit?
IP zaznamenána

ganjax

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #40 kdy: 06 Dubna 2017, 08:52:58 »

Takže můžeme přesunout do uzavřených a zveřejnit?

Za mě rozhodně ano.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #41 kdy: 06 Srpna 2018, 21:02:35 »

Mám prosbu, mohu použít kopii oznámení přestupku s odkládacím razítkem ve svém pořípadu jako důkaz "lstivosti" brněnského magistrátu? Samozřejmě bych to zkusit ještě trochu anonymizoval, ale oni si ten případ stejně najdou, pokud budou chtít.
IP zaznamenána

ganjax

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Nelegalni sprdel, protoze prestupek prekludoval?
« Odpověď #42 kdy: 07 Srpna 2018, 14:52:51 »

Mám prosbu, mohu použít kopii oznámení přestupku s odkládacím razítkem ve svém pořípadu jako důkaz "lstivosti" brněnského magistrátu? Samozřejmě bych to zkusit ještě trochu anonymizoval, ale oni si ten případ stejně najdou, pokud budou chtít.

Mě to vadit nebude. Ačkoliv pochybuju, že prokazovat "lstivost" bude mít nějaký přínos :) držím palce, ať to dopadne dobře.
IP zaznamenána