30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] obytná zona - automatizovaný prostředek  (Přečteno 22759 krát)

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #45 kdy: 21 Dubna 2017, 17:41:37 »

Zdravím, dnes mi přiskočil další dopis do schránky a tentokrát s tím, že údajně chybí můj podpis na podaném odvolání. Odvolání jsem podepsal vedle mého jména, ovšem pro ouřadu to asi musí být vedle textu "Podpis", který na dokumentu ale nebyl. Do 14 dnů mám odstranit vady podání nebo do 5 dnů se vyjádřit k podanému mému odvolání. Chci se zeptat, jak postupovat dále? Poslat odvolání znova, tentokrát i s jasně viditelným podpisem u kolonky PODPIS nebo jak? Nebo stačí Věc: doplnění podpisu k odvolání ze dne... a pod to se podepsat?  :D omlouvám se za svojí nevědomost, ale toto vidím poprvé  :)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #46 kdy: 21 Dubna 2017, 20:00:40 »

Na to bych nereagoval.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #47 kdy: 21 Dubna 2017, 20:54:18 »

Jak to myslíte? Podpis není potřeba na odvolání? Uvedl jsem své jméno, datum narození i adresu.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #48 kdy: 21 Dubna 2017, 20:57:02 »

Pisete, ze podpis tam je, ne?
Je urednik je snad schopen existenci podpisu rozpoznat?
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #49 kdy: 21 Dubna 2017, 21:08:38 »

Ano, podpis tam je, tedy podával jsem celkem 3 odvolání a všechny podepisoval na poště. Možná, že jsem podpis zapomněl úplně, ale nejsem si jistý. Jde mi o to, aby úředníka nenapadlo nepředat odvolání dál kvůli tomu, že on podpis schválně/nevědomky nepoznal nebo že jsem ho snad zapomněl doopravdy.

Bude stačit něco ve stylu, že stvrzuji, že mnou podané odvolání ze dne XX jsem opravdu psal já, podepsat to a poslat?
« Poslední změna: 21 Dubna 2017, 21:35:11 od NeviemCo »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #50 kdy: 22 Dubna 2017, 11:33:40 »

Lze vše, pro odstraňování vad neexistují žádná formální omezení. Můžete znovu to odvolání vytisknout, podepsat, případně i rozšířit - v takovém případě je vhodné k tomu přidat průvodku, že jde o doplnění původního podání podle výzvy SO ze dne XY, aby to náhodou někdo omylem nepovažoval za úplně nové podání. Můžete poslat jen potvrzení, že to dříve podané odvolání je vaše, jak navrhujete. A máte-li to při cestě, můžete se třeba i stavit u SO a doplnit podpis přímo na původní podání.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #51 kdy: 22 Dubna 2017, 17:03:29 »

Děkuji mnohokrát za radu, pomohlo  :)
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #52 kdy: 14 Srpna 2020, 12:22:06 »

Zdravím, tento týden mi dorazil dopis z kraje. Sice nikdo neřešil moje námitky (nečekaně), ale je to WIN. Tímto všem děkuji za rady s řešením.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #53 kdy: 14 Srpna 2020, 14:51:07 »

Ještě bych se zeptal, jak to nakonec bylo s tím podpisem? Chyběl? Jak jste doplnil? Doplnil jste vůbec? Tolik záhad v jednom správním řízení... ;)

Děkuji...
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] obytná zona - automatizovaný prostředek
« Odpověď #54 kdy: 15 Srpna 2020, 03:53:49 »

Zdravím, podpis jsem pro jistotu doplňoval, jen kratičká věta ve smyslu "Tímto potvrzuji, že odvolání ve věci YYYYY, které bylo mnou odesláno ZZZZ a správnímu orgánu doručeno XXXXX, bylo podáno mojí osobou. podpis: podpis"
IP zaznamenána