30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18

Autor Téma: Pár perliček  (Přečteno 179032 krát)

Panek

  • Příspěvků: 653
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #195 kdy: 19 Listopadu 2020, 12:49:59 »

Jednou jsem takovou věc vyřešil tím, že jsem předstíral, že vozidlo nejde nastartovat a že hledám závadu. Hodně mi k tomu pomohlo to, že brácha má v autě kvůli zamykání kufru ještě jeden klíček bez čipu pro imobilizer. Motor s tímto klíčkem točí, ale nikdy nenaskočí.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #196 kdy: 08 Prosince 2020, 08:25:39 »



Z reakce obviněné: "Nezná-li příslušná úřední osoba telefonický kontakt na svoji osobu, je to smutné. Požaduje-li, aby jí tento kontakt sdělil běžný občan, je to komické, a to zejména v kontextu skutečnosti, že tento telefonický kontakt byl uveden v záhlaví daného přípisu."
IP zaznamenána

resistor

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #197 kdy: 02 Března 2021, 01:04:36 »

Onoho času mi přišla smska ve znění "op je hotovy" a nic vic.
První co mi prolétlo hlavou, že někdo vyhonil opičákovi.
Až po nějaké chvíli mi došlo, že to je od úřadu, který mi konečně vystavil novou občanku...
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #198 kdy: 10 Března 2021, 18:07:45 »

A takto píše státní právník :D
S účinností ode dne 9. března 2020 se zrušuje mimořádné opatření
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #199 kdy: 10 Března 2021, 21:16:47 »

Zrušuje je spisovné, info například zde:
https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=zru%C5%A1ovat&Hledej=Hledej
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #200 kdy: 15 Března 2021, 13:13:53 »

 :)

BTW, je normální, že úředníci zveřejní (na web) v InfZ žádosti Čj. a Spis Značku člověka, který se vůbec neptal na svůj přestupek, ale na nějaký obecný rámec? Může se jeho čj a spis zn zveřejňovat?
« Poslední změna: 15 Března 2021, 13:17:54 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #201 kdy: 15 Března 2021, 14:09:33 »

Požádal bych toho kokota oprávněnou úřední osobu, aby konkretizovala způsob nabytí svých opakovaných zkušeností s měřením rychlosti. A přezkoumatelně. 
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #202 kdy: 15 Března 2021, 14:22:03 »

Není moje. Jen jsem našel. Zajímavá je právě strana 7/8. Nejen, že je tam ten výše zmíněný citát, ale rovněž poslední odstavec stojí za to. Proto jsem se ptal, jestli vůbec mohou zveřejňovat takhle spisové značky a to ještě v případě, kdy ani občan ve své žádosti nijak nenarážel na svůj případ.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #203 kdy: 25 Března 2021, 13:53:35 »

Je dobré vědět, že hrozí nebezpečí na celém území, ale vlastně už nehrozí, protože to pořešili a víc sdělovat nebudou.
Tomu říkám kvalitní PR.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #204 kdy: 25 Března 2021, 15:12:19 »

Uz si asi uvedomili, jaka je to pitomost a maji to upraveno na

Citace
V souvislosti s anonymním oznámením obsahujícím hrozbu výbuchů nákupních center na celém území ČR přijala
@PolicieCZ
 adekvátní opatření. Bezprostřední nebezpečí již nikomu nehrozí, po autorovi výhrůžky pátráme. #policiepp
IP zaznamenána

resistor

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #205 kdy: 25 Března 2021, 20:49:59 »

Z jednoho rozsudku:
"V daném případě je zřejmé, že obžalovaný byl na místě spolu s dalšími osobami, zúčastnil se výtržnického jednání, které zde probíhalo, a pokud se poškozený v této souvislosti snažil aktéry výtržnictví pacifikovat, byť z pohledu objektivního ne zcela vhodným způsobem, když vytáhl střelby schopnou zbraň, pak však jeho aktivita v této věci, kdy nečekaně polevila, přistoupil zezadu k poškozenému a poměrně silným prknem jej udeřil zezadu do hlavy a poškozený upadl na zem, byla nepřiměřená."

Obraty skoro stylistické  :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #206 kdy: 26 Března 2021, 02:27:21 »

Není moje. Jen jsem našel.

Taky by mně zajímalo jak přišli na to že dodržování nejvyšší povolené rychlosti je hlavním nástrojem bezpečnosti silničního provozu (str.5 , 3.odst. odspoda)
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 653
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #207 kdy: 29 Března 2021, 09:10:34 »

@resistor
Tak tohle bez nákresu nedám.  ;)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #208 kdy: 07 Dubna 2021, 00:14:06 »

Z rozhodnutí MHMP:

Jako důkazní prostředky byly vyhodnoceny následující listiny:
...
- Seznam umístění automatizovaných technických prostředků na území Hlavního města Prahy, veřejně dostupný na webových stránkách https://motohodnoceni.cz/rady-a-tipy/radary-a-usekova-mereni/, datum zveřejnění 15.05.2017.
...

IP zaznamenána

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #209 kdy: 27 Července 2021, 21:04:35 »

Z nahlížení do spisu:

ZMR: Dejte mi tady parafu, že jsem vám umožnil nahlédnout do obsahu toho spisu. (ukazuje prstem na místo ve sběrném archu spisu)
max: Já teda nevím, proč bych to měl dělat do sběrnýho archu. S tím jsem se ještě nesetkal. To dělat nebudu.
ZMR: Dobře, tak já teda tam tohle poznačím, že jste tohle odmítl.
max: Sběrý arch spisu je váš dokument, je sice součástí spisu, ale já do něj nemám důvod nějakým způsobem zasahovat jednak, a druhak nevidím důvod proč byste to měl psát do toho protokolu. Ale jako konejte a kdyžtak budem řešit dál.
ZMR: Jasně...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18