30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Zadrzeni řp.  (Přečteno 14290 krát)

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
[?] Zadrzeni řp.
« kdy: 20 Srpna 2016, 23:38:36 »

dravim, chtel bych jse zeptat po xxx dobe mi skoncil zakaz, ridicak jsem dostal z5 pred par mesici v patek jsme byli s kamarady na zabave pozil jsem exstazi (koule), v patek odpoledne kolem 16.hod a domu jsem dorazil v sobotu ve 4rano a sel spat, kdy jsem vstaval nekdy okolo 15hod v ( Sobotu :o. V podvecer jsem jel  na navstevu. Pri ceste domu jsem jel v obci znatelne rychleji  a tak zamnou vyrazila stojici stribrna plechovka ktera stala na park. Samozrejme v zapeti ve zpet. zrcatku diskoteka tak jsem zastavil na vchodnem miste u krajnice prisel bubak a ze silnicni kontrola a ze potrebne doklad. tak jsem mu je dal a odesel do plechovky, dalsi bubak kracel kolem meho 4koloveho simsona. Mel smulu k jeho hledani bouzel nic na mem simovi nemohl najit. pote stali vsichni tri bubaci zamnou pred jejich plechovkou zrejme o necem bavily po okamziku prichazi 1 bubak kteremu jsem dal doklady s vyzvou na dech. zkous. rikam ze jo tak mi vratil zbytek dokladu bez not ale!!! tak jsem sel dejchat a 00%. Nasledne jestli se podrobim orient. na omam. lat. ten jsem podstoupil v 20:00  vecer a test umistil do vozidla za predni sklo na palobovku, po cca 5 min bere test s auta a ze pozitivni amfetamini. nasledne jestli jedu na krev rikam no ze jedu.. na tu doslo az v 21:45hod.. tak jse chci zeptat protoze  oznam. o zahajeni  sprav. rizen. dorazilo z berkovic do peti co na to maji, asi po tydnu z berkovic ze jse noty zadrzuji do doby pravomocneho prjijezdu chocholouska. Takze jsem 1,5mesice cekal a ve schrance stale nic tak jsem navstivil mistni berkovice a sel se optat zda uz maji vysledky tech krev. testu a ona ze to me nejdriv musi dorazit faktura na zaplaceni toho rozboru pote vlastne budu vedet ze uz ho tam maji. Tyden na to prisla faktura na 3700Kc podle te ceny to delali asi na mesici ;D Takze nasledujici den opet navsteva berkovic stim ze to tam jeste nemaji!!!!!! >:( >:( >:( >:( >:( Ale co uz me zacina srat ted sem tam byl uz to bude 3tyden od te navstevy. A odpoved od te kancelarske krysy jen no musite pockat ze nejsem jedinej!!!!! :( Prosim vas nevite nekdo zda tohle muzou takhle protahovat???
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #1 kdy: 21 Srpna 2016, 00:16:50 »

To "protahování" je nepodložené a těžko jim ho dokážeš. MDMA předpokládám nebylo čisté (což je u nás skoro nesehnatelné), takže přítomnost amfetaminu v MDMA nelze úplně vyloučit, spíš naopak bych s ní počítal. Co mě zaráží je ta částka 3,7k za testy, to je jako normální cena rozboru krve? To by byl teda hodně nepěknej buzerační nástroj, vzhledem k tomu že u drugwipe se udává 10% chybovost právě na amfetaminy.

Jinak pokud někdo v pátek a noc na sobotu jede na MDMA, pak pár hodin spí a za pár hodin na to řídí motorové vozidlo tak mu opravdu papíry do ruky nepatří a nevyloučil bych, že v tý krvy ti najdou i jiný sračky, než jen amfetamin a mdma (ostatně jak je u zdejších MDMA zvykem že sou v tom i další látky). Já bych být tebou počítal s pozitivním rozborem krve. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #2 kdy: 21 Srpna 2016, 01:18:09 »

V minulosti jsem jiz mel 2xzakaz.  . Poprve jsem se vybodoval . A podruhe me chteli vest na krev 30km daleko stim ze rikam ano pokud me odvezou z5 odpoved byla nejsme taxik. takze jsem odmitnul  z duvodu ze bych jse nemel dostat jak z5. POkuta 33tk. A jelikoz jsem na ni tentokrat sel tak jsem si snazil neco o tom najit. A samozrejme souhlasim drogy za volant nepatri. Ale drogy maji nejakou dobu po kterou ucinkuji a aktivne ovlivnuji vnimani oneho cloveka? Takze z pohledu  kdy  ji  clovek uzil patek 16:00hod a alkohol  nepozil...   Specifikace je ze ucinkuji na cloveka : max 6-12hod. a tim se mysli ze po tuto dobu je clovek ovlivnen.. nebo NE? Jiste v organismu to je jiste dele. Ale pokud clovek sedne za volant po 30hod. od poziti kde normalne spal a neciti se byt nejak ovlivnen tou latkou a chova se normalne.. tim se nechci hajit ale myslim jsi ze je rozdil kdyz se tamhle nekdo nasleha piknikem a nasledne ihned sedne zavolant a jde litat?  Ale abych jse vratil k tomu mojemu dotazu : Ze zjistoval jsem si neco o te krvi,  znami z prace mel pozitiv. na THC a po mesici mu byl ŘP vracen stim ze nic nespachal a muze pro ŘP ze v krvi nemel nad limit. Testy hradi stat pouze kdyz v krvi neni nic. Takze uz vim ze krev byla pozitivni jelikoz mam davat tech 3,7k ale porad je tu ta moznost ze tam nad limit nebude, to mi ho pak musi bez zbytecneho zdrzovani vratit ne? Stoho uryvku textu nize:                                                                                                                                                                                                    (pokud se týče hrazení nákladů na testy, v tomto směru je právní úprava poněkud nejednoznačná. Vyšetření biologického materiálu a dopravu do zdravotnického zařízení za účelem provedení odborného lékařského vyšetření hradí v případě, že se prokáže přítomnost alkoholu nebo jiné návykové látky než alkoholu, vyšetřovaná osoba. Za prokázání přítomnosti přitom praxe považuje i pozitivní nález neaktivních metabolitů,kdy výsledek nesvědčí o tom, že řidič jel pod vlivem návykové látky a není tedy vinen ze spáchání přestupku. Takhle jsem to pochopil z tohoto uryvku? Predem dekuji za odpoved a preji hezky zbytek dne  :)
« Poslední změna: 21 Srpna 2016, 01:58:12 od Mengele1405 »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #3 kdy: 21 Srpna 2016, 09:44:13 »

Po MDMA je člověk druhej den v reálnym životě celkem nepoužitelnej ... a za volantem je to opravdu hazard. A to mě nezajímají výsledky měření, ale znám několik lidí co hodně experimentovali a vlastní zkušenost taky není na škodu.

Po pozitivních testech by měl následovat posudek, zda přitomné množství v krvi mohlo ovlivnit tvé schopnosti řídit či ne, to je asi pravda, ale v jaké fázi toto nastane si nejsem jistý.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #4 kdy: 21 Srpna 2016, 10:22:34 »

Ano, dekuji vam odpoved. V mistnich berkovicich mi tvrdila ze z te toxikologie to posilaji do opicarny, tam rovnou udelaji ten znalecky posudek a poslou do berkovic??? Nebo jeste nekam dale?  Uz to maji tri mesice takze i kdyby to dopadlo zle. Tak dostanu  poukazku na 10tk. zakaz na rok po pulce podat zadost na pul. ???? odmintnuti odberu biolog. materi.(apodobne.) po te je sazba od 25-50tk a zakaz od 12mesc.????
IP zaznamenána

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #5 kdy: 22 Srpna 2016, 12:12:55 »

Od kdy jsou opičáci oprávněni vyrábět nějaký posudky?
IP zaznamenána

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #6 kdy: 25 Září 2016, 18:05:19 »

Zdravim, chtel bych jse zeptat? Za tyden uz to bude 5Mes. od zadrzeni a stale mi neprislo nic krome toho ze se noty zadrzuji do doby pravomocneho rozhodnuti. Fakturu za ten rozbor uz mam od 7mesice tzn. ze za par dni tomu bude 3mesice co uz maji vysledky. Uz jsem nekolikrat navstivily berkovice jak sem psal drive! Stim ze vzdy kdyz jsem tam prisel tak pani urednice mela vykroceno pryc ze sve kancelare, a vzdy na muj dotaz ze jse du zeptat jak to pokracuje? A vy jste Pan odvetil jsem ji na to Pablo Escobar tak sla jsemnou zpet do sve kopky po odemknuti dveri zamirila ke svemu stolu kde lezi stohy papiru zacla jse divat a vzdy rekla ze tam jeste nic nema. Ted naposled jsem ji vyrusil kdyz jsi delala kavu nasledovalo totez co pisi ve pred touhle vetou stim rozdilem ze jak prohledla ty stohy papiru tak se naklonila k pocitaci ani nic neklikla a odpovedela hm tak budete projednavan! Stim ze uz je to pomalu 3tydny a porad nic.       ( Ale predevsim by me zajimali vysledky tech krev. testu ze ktere sem dal 3800kc. Protoze tam mohlo byt tech 25ng/ml ci vice v krvi, ale take nemuselo. A jedna jse preci o moji krev tak by me stemi vysledky nekdo mel seznamit ne???? A ne ze z toxikologicke laboratore mi prijde jen faktura, od tamtud na opicarnu a nasledne do berkovic.. tak to cloveku muzou poslat rovnou ze tam mel vodu do ostrikovacu? ČILI TO CO BUDOU CHTIT????? Predem dekuji za odpoved a preji hezky den bez opicaku na cestach :-) 8)
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #7 kdy: 25 Září 2016, 22:00:46 »

No, a kopii spisu máš?
Oni za 5 měsíců ještě nestihli zahájit řízení?
Teoreticky si mohl mít papíry už dva měsíce zpátky, záleží na tom, co vyšlo z krve.
Je možné, že si vyžádali znalecký posudek a tak se to zdrželo.
Nebo to sválně neřeší.
Naklusej tam a ať ti ta pipina udělá kopii spisu.
Pak se uvidí.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #8 kdy: 26 Září 2016, 00:32:28 »

Jestliže jsi něco zaplatil, tak je to Tvé a musí Ti i dát ty výsledky (pokud by nebyly ve spise).
IP zaznamenána

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #9 kdy: 26 Září 2016, 02:38:33 »

Zahajení mi prislo 4 dny po te kdy me zastavily, A chvili po te mi prislo ze ho zadrzuji do doby pravomocneho rozhodnuti.Prvne me rekla ze dokud mi neprijde faktura tzn. ze to jeste nemaji. Kdyz jsem byl na tech berkovicich po te jak mi prisla ta faktura za rozbory tak rikala ze od tamtud to posilaji do opicarny kde na to maji 40dni a pak to posilaji do berkovic. Naposled jsem tam sel stim ze uz je to pres 40dni a ze uz to opicaci meli mit poslany k ni" A ona ze na to maji dva roky na vyrizeni a ze pokud mam fakturu tak to je pozitivni.. tak ji rikam ze to vim ale jeste to neznamena ze jsem ridil ovlivnen tou latkou.. A rekla ze ji tady nemusim poucovat  :D :)]]]] A tu kopii toho spisu pro tu mam jit do berkovic, PREDEM DEKUJI ZA ODPOVED PEKNY DEN
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #10 kdy: 26 Září 2016, 07:40:18 »

Zahajení mi prislo 4 dny po te kdy me zastavily, A chvili po te mi prislo ze ho zadrzuji do doby pravomocneho rozhodnuti.

To je něco jiného. Jsou dvě řízení. První je řízení o zadržení ŘP a druhé je řízení o přestupku.
Evidentně tedy řízení o přestupku nezahájili.
Spis vede místně příslušný úřad. Bude to ten, který vedl řízení o zadržení ŘP.
Tam se musí požádat o nahlédnutí do spisu a přitom požádat o kompletní kopii spisu.
Z toho se pozná co ta hvězda provádí.
IP zaznamenána

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #11 kdy: 26 Září 2016, 09:43:03 »

Prislo mi jen oznameni o zahajeni spravniho rizeni o zadrzeni not, nasledne rozhodnuti to ze ho zadrzuji to je vse. Blesklo mi hlavou zda v tom nemaji nejaky zamer s chodou okolnosti v tu dobu kdy zadrzely noty, tak jsem byl predvolan jako svedek stim ze poprve sem vypovedel to... a dalsi vyslech co mel byt uz protokol k soudu jsem to poprel... a tim ze jsem nesvedcil proti cloveku ktereho by pak odsoudily, tak na me statni zastupce podal podnet k trestnimu stihani za krive obvineni, stim ze me samousoudce odsoudil na 6mes. odneti svobody se 14 mes.podminecne stim ze kdyz by do osmy dnu nepadlo odvolani tak nabyde pravni moci. a ehle statni zastupce podal den nabytim odvolani. Takze tento trestni prikaz zrusen a pujdu k hlavnimu liceni k soudu.... A jelikoz opicakum ocividne vadilo to ze jsem ze sebe neudelal jejich opicku kurvicku!!! Tak zda to treba schvalne nejak nekoriguji stim uradem. A umyslne to neprodluzuji??? Jinak samozrejme dekuji za vase odpovedi, pekny den :-)

Ted to vipada jak kdybych byl nejakej recidivista!! :D :D Ale pro informaci mam stabilni zamestnani, A nikdy v minulosti jsem trestnan nebyl!!! PROSTE NORMALNI CECH S CISTYM TREST. REJSTRIKEM!!
« Poslední změna: 26 Září 2016, 10:05:55 od Mengele1405 »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #12 kdy: 26 Září 2016, 10:18:04 »

K těm konspiračním teoriím - mnohem pravděpodobnější je, že na to úřad prostě peče (není kam spěchat, ŘP máte zadržený a délku řízení snadno svedou na vytíženost). Kdyby vám chtěli nějak znepříjemnit život SZ nebo vyšetřovatelé PČR, tak to zcela jistě udělají úplně jinak (ovlivňovat nějaké úřední řízení by od nich byla kravina, efekt nic moc, riziko pro policajty obrovské a kontrola nulová).

K vaší soudní anabázi - a co jste čekal, když křivě svědčíte a navíc ještě tak blbě, že průběžně měníte verze? Pokud v tom neumíte chodit, tak jste měl držet hubu nebo opakovat, že nevíte, nepamatujete si atp. Pokud ta věc, ve které jste měl svědčit, ještě není uzavřená, tak si SZ patrně podal odpor ani ne tak z důvodu, že by se mu zdála nízká ta podmínka 6 na 14, ale aby to, co se odehraje na hlavním líčení, ještě nějak použil. Hodně štěstí.

K probíhajícímu řízení - zjistěte si výsledky (ze spisu, nebo přímo od laboratoře, která vám poslala fakturu). Pak případně můžete urychlit řízení prostřednictvím žádosti o opatření proti nečinnosti (§ 80 správního řádu).

Ted to vipada jak kdybych byl nejakej recidivista!!
Podle vašeho psaného projevu to vipadá spíš, jako byste byl permanentně zfetovanej buď vy osobně, nebo osoba, která vás učila češtinu. Sorry za to rýpnutí, ale jestli chcete, aby vaše texty někdo četl a pochopil, tak s tím zkuste něco udělat. Pro začátek by stačilo dělat mezery mezi slovy a tečky/čárky mezi větami.
« Poslední změna: 26 Září 2016, 10:19:39 od hh »
IP zaznamenána

Mengele1405

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #13 kdy: 26 Září 2016, 10:41:31 »

Na tu toxikologii jsem volal jeste predtim nez me poslali tu fakturu stim ze mi bylo jasne ze vysledky po telefonu nesdeli... Tak muj dotaz znel tak ze ŘP potrebuji k vykonu prace a zda mi mohou rict jen to jestli uz je maji hotovy ci ne? Tak mi odpovedel ze obvykle to trva od 3tydnu az treba po 2mesice podle vytizenosti a za dalsi informace mi sdelit nemuze protoze zakaznik je PCR.

K tomu krivemu obvineni, tak u toho druheho vyslechu kdy jsem to popiral jsem na otazku tomu z kriminalky rekl ze jsem byl u vyslechu poprve, a ze jsem byl pod vlivem OPL a jelikoz jsem byl u vyslechu poprve nevedel co to obnasi tak jsem si to vymyslel... Poradil by jste mi prosim vas bych jse mel u toho soudu zachovat??? Jelikoz nemam obhajce tak zvazuji ze vyuziji sveho prava a odmitnu vypovidat nebot bych jse tam do toho mohl jeste vice zamotat? Jak bych jse mel zachovat? Dekuji vam moc za vase odpovedi zaroven za vas cas ktery te odpovedi venujete. :-)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeni řp.
« Odpověď #14 kdy: 26 Září 2016, 11:05:09 »

Na tu toxikologii jsem volal jeste predtim nez me poslali tu fakturu stim ze mi bylo jasne ze vysledky po telefonu nesdeli... Tak muj dotaz znel tak ze ŘP potrebuji k vykonu prace a zda mi mohou rict jen to jestli uz je maji hotovy ci ne? Tak mi odpovedel ze obvykle to trva od 3tydnu az treba po 2mesice podle vytizenosti a za dalsi informace mi sdelit nemuze protoze zakaznik je PCR.

Po telefonu Vam nikdo nemusi nic moc sdelovat, nema si Vas jak overit, bude se dostavit osobne, nebo dopisem.

Pripadne si zajdete a podivejte se do spisu. Moje kristalova koule nejak nefunguje.

Pokud nemate obhajce, mozna by stalo za to si ho zaridit, nevim, jak hodne to mate v pazi, co Vas boli vic jestli lagr/pokuta/rizeni.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin