30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138956 krát)

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #75 kdy: 14 Srpna 2016, 23:05:43 »

Takže nakonec z toho po roce vyleze pojištění proti pokutám? https://youtu.be/DF1BxY2gvdI

Což je vlastně resenipokut.cz, nechcipokutu.cz v čele s p. Kocourkem http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=12818

Jasně. Teď to na svém profilu vehementně popírá.
IP zaznamenána

steven-segal-zabijak

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #76 kdy: 15 Srpna 2016, 03:18:16 »

Je to sasek, a ted uz i podvodnik.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #77 kdy: 15 Srpna 2016, 14:46:49 »

A jak je to s názvem pojišťovna? Minule na tom nějak dojeli ne? Teď to používají znova...
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #78 kdy: 15 Srpna 2016, 14:50:54 »

Jestli se nepletu, tak vystupují jako sdružení, tedy že každý člen zaplatí poplatek a pak v rámci jejich "spolku" řeší za každého člena právní problémy.
IP zaznamenána

peter_sk

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #80 kdy: 16 Srpna 2016, 11:41:05 »

Ale chlapca už poznajú aj úřední osoby. Dnes som bol nahliadnuť do spisu u jednej nemenovanej ORP a súdruh vedoucí pri prvej známke odporu hneď "kontroval", že určite pozerám tie júťúb videa :-D :-D
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #81 kdy: 16 Srpna 2016, 14:04:59 »

S tím se bohužel taky setkávám. Srovnávání mé osoby s ním mě značně irituje.
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #82 kdy: 16 Srpna 2016, 14:14:38 »

Hlavně je to pako, který tímhle svým marketingem dost možná dotlačí ten nenáviděný státní aparát k tomu, aby se něco změnilo. Bohužel ono se to změní spíše k horšímu ve vztahu k člověku, který se bude chtít bránit.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #83 kdy: 16 Srpna 2016, 14:28:43 »

Jistě. Každej kdo má dneska nějaké povědomí o svých právech bude "ten co kouká na ta videa".
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
IP zaznamenána

IDAQ

  • Příspěvků: 24
  • I Don't Answer Questions
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #85 kdy: 16 Srpna 2016, 18:52:37 »

Je to přesně tak, jak píšou kolegové nademnou. Taky jsem se s tím označením "ten co kouká na videa" už setkal a je jasné, že celá tahle jeho medializace nic dobrého nepřinese. Přitom to co je obsahem jeho videí, je naprosto základní právní povědomí, které by měl mít každý.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #86 kdy: 16 Srpna 2016, 19:25:00 »

Je to přesně tak, jak píšou kolegové nademnou. Taky jsem se s tím označením "ten co kouká na videa" už setkal a je jasné, že celá tahle jeho medializace nic dobrého nepřinese. Přitom to co je obsahem jeho videí, je naprosto základní právní povědomí, které by měl mít každý.

Ale nemá.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #87 kdy: 16 Srpna 2016, 23:23:15 »

Ne každý má za koníček číst rozhodnutí soudů a orientovat se v aktuálním stavu legislativy. Je to jako by si hodinář stěžoval, že k němu přijde člověk a neví ani jak se jmenuje strojek na jeho rolexkách za stopadesát tisíc, zatímco zákazníka zajímá spíš jak to vypadá, jak to působí, trochu historie a hlavně kolik je hodin. Stejně tak mi přijde racionální chtít po řidičích aby znali předpisy a uměli se "chovat" na silnici (čti: nepředjížděli do horizontu, předvídali v noci mezi lesy zvěř = a tedy tam nejeli 2 kila, atd.), nevím proč po někom chtít víc.

Také jsem byl srovnán fízlama s ním a je mi to vážně úplně jedno. Je mi líto, pokud na tomhle "fakování aparátu" někdo buduje svoji narcistickou identitu. Nadruhou stranu, pokud s ním nechcete být srovnáváni tak se nebraňte, stáhněte vocas, načešte vlnu a zaplaťte to na místě. Já to nechápu ... sepisujete několika desítek stránkové odvolání, řešíte případy, máte rozjeté spr. řízení, něco u soudu ... riskujete papíry, body, větší pokutu ... riskujete větší pozornost fízlů ... a pak vás položí když vás někdo jebne majkem přes vaše ego? ...  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #88 kdy: 17 Srpna 2016, 20:02:58 »

Ne každý má za koníček číst rozhodnutí soudů a orientovat se v aktuálním stavu legislativy. Je to jako by si hodinář stěžoval, že k němu přijde člověk a neví ani jak se jmenuje strojek na jeho rolexkách za stopadesát tisíc, zatímco zákazníka zajímá spíš jak to vypadá, jak to působí, trochu historie a hlavně kolik je hodin. Stejně tak mi přijde racionální chtít po řidičích aby znali předpisy a uměli se "chovat" na silnici (čti: nepředjížděli do horizontu, předvídali v noci mezi lesy zvěř = a tedy tam nejeli 2 kila, atd.), nevím proč po někom chtít víc.

Také jsem byl srovnán fízlama s ním a je mi to vážně úplně jedno. Je mi líto, pokud na tomhle "fakování aparátu" někdo buduje svoji narcistickou identitu. Nadruhou stranu, pokud s ním nechcete být srovnáváni tak se nebraňte, stáhněte vocas, načešte vlnu a zaplaťte to na místě. Já to nechápu ... sepisujete několika desítek stránkové odvolání, řešíte případy, máte rozjeté spr. řízení, něco u soudu ... riskujete papíry, body, větší pokutu ... riskujete větší pozornost fízlů ... a pak vás položí když vás někdo jebne majkem přes vaše ego? ...  ;D

Třeba já to vnímám tak, že medializace a způsob jeho vedení války (arogantní) tomu dost škodí a ve finále skutečně vede k většímu utahování šroubů (koukej mámo, to jsou oni, ti piráti, rozmazlení podnikatelé, přísnost musí bejt!). Mně totiž příjde, že tuhle válku proti šmejdům z řad městapa a úřednictva má smysl vést do jisté míry spíš podvratně, nenápadně, partyzánsky...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #89 kdy: 17 Srpna 2016, 20:18:59 »

Asi jste si nevšimli že šrouby se utahujou čim dál tím víc, např.: EET, prokazování původu majetku, zabavování střelných zbraní bez souhlasu soudu, zabavování techničáků, nesmyslné emisní kontroly, zvyšování pokut, nově zavedený přestupek za urážku úřední osoby, zvyšování počtu policistů, nákupy radarů a techniky za stovky milionů, šikana ze strany finančních úřadů, kontrolní hlášení a takhle bych mohl pokračovat asi do zítra do rána...šrouby se budou utahovat dál a dál, s Majkej nebo bez Majka...

Tak tady neřešte jednoho Majka, je to směšný.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20