30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 139002 krát)

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #45 kdy: 11 Července 2016, 19:48:58 »

A, pokud je mi známo, i z mrtvol.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #46 kdy: 11 Července 2016, 19:58:02 »


Co se týče MP tak ti neberu rozhodně tvůj názor. U převážné většiny to tak je. Ještě jeden aspekt ale hraje roli a tím jsou peníze. Plat PČR po nástupu v prvních letech je opravdu mizérie. MP (samozřejmě hlavně Praha), je někde jinde.
[/quote]


Ano máš pravdu, když se měšťákovi pětkrát omluvíš, uděláš ze sebe blbce, ukážeš mu že on je pán, smutný oči a budeš ho prosit tak ti možná pokutu opravdu nedá, protože ten pocit že si se kvůli němu ponížil ho uspokojuje víc. A až budeš odcházet tak si ještě neodpustí svojí trapnou větičku že příště to bude za pokutu.

Nejsem tu od toho abych se zastával Majka kterýho osobně neznám (je mi úplně volnej) ale věř mi že se chová ještě hodně slušně k nim.
IP zaznamenána

peter_sk

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil
Mike vs Brno
« Odpověď #47 kdy: 22 Července 2016, 09:14:01 »

Tak nejak začínam mať podozrenie, či ten trotlík nie "nasadeným" agentom Humlovej lobby, tými videami im celkom nabíja. A sranda bude, ako bude točiť tie videá keď "znevážení postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci" bude priestupkom.

http://brno.idnes.cz/youtuber-v-brne-provokoval-policisty-dxa-/brno-zpravy.aspx?c=A160721_173306_brno-zpravy_krut
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Brno
« Odpověď #48 kdy: 22 Července 2016, 09:24:45 »

Tak nejak začínam mať podozrenie, či ten trotlík nie "nasadeným" agentom Humlovej lobby, tými videami im celkom nabíja. A sranda bude, ako bude točiť tie videá keď "znevážení postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci" bude priestupkom.

http://brno.idnes.cz/youtuber-v-brne-provokoval-policisty-dxa-/brno-zpravy.aspx?c=A160721_173306_brno-zpravy_krut
Nemyslím, že by to bylo Huml lobby. To je prostě namachrovaný arménec, který profituje ze sledovanosti. Holt se veze na správné vlně a spousta nejen mladých mu jde na ruku. Plus mu určitě bude stát za zády někdo s dostatečným budgetem.
Městapo dostane závazné pokyny ohledně pár zákonů, možná mu někdo konečně po čase zatne tipec, protože ho na nějaké drobnosti uvaří, ale jelikož jsme v ČR, tak spíše ne.
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Brno
« Odpověď #49 kdy: 22 Července 2016, 10:02:50 »

Tak nejak začínam mať podozrenie, či ten trotlík nie "nasadeným" agentom Humlovej lobby, tými videami im celkom nabíja. A sranda bude, ako bude točiť tie videá keď "znevážení postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci" bude priestupkom.

http://brno.idnes.cz/youtuber-v-brne-provokoval-policisty-dxa-/brno-zpravy.aspx?c=A160721_173306_brno-zpravy_krut
Nemyslím, že by to bylo Huml lobby. To je prostě namachrovaný arménec, který profituje ze sledovanosti. Holt se veze na správné vlně a spousta nejen mladých mu jde na ruku. Plus mu určitě bude stát za zády někdo s dostatečným budgetem.
Městapo dostane závazné pokyny ohledně pár zákonů, možná mu někdo konečně po čase zatne tipec, protože ho na nějaké drobnosti uvaří, ale jelikož jsme v ČR, tak spíše ne.

Sjel jsem všechny jeho videa, orientuje se, umí, ale zbytečně nám všem dělá medvědí službu, protože se u toho chová jak kokot. Ale jemu nejde o školení policajtů v první řadě, ale o sledovanost, ty jeho videa v součtu už mají snad 8 mio shlédnutí, to není málo. Týpek si asi přivydělává.
 
Viděl jsem teď ten záznam na idnesu a to věkový složení je tak 13-15 let, nikoho kolem třicítky tam nevidím. No a ty youtube děti ho uctívají jako krále. Ono spíš bude prdel, až někdo z tady těch fanoušků si řekne, že bude stejně hustej jako Majk a vyškolí cajty vole… a ti ho prvním argumentem zarazí do země. Dle mé zkušenosti pořád platí to zlaté „s policajty se nebavíme“.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #50 kdy: 22 Července 2016, 10:10:22 »

nova_zalozka: Ámen. Ono i ty fízli častokrát víc nasere, když je má člověk v paži a ignoruje je, než když se s nima hádá a snaží se jím dát čočku.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #51 kdy: 22 Července 2016, 10:28:34 »

Předevčírem jsem zrovna šel značně posilněný kvalitní dvanáctkou na Mírák na tramvaj a viděl jsem, jak na Pavláku městapo buzeruje nějaké japonce s francouzkou RZ. Tak jsem se vměstnal do role samozvaného podpůrce a zjišťoval o co jde - japonka stála na přechodu a prej si došla do KFC, nicméně přechod tam byl na dvě věci, protože to tam je celý rozkopaný a nic tam nejezdí. Čili jsem se dal do řeči s měšťáky i zmatenou japonkou, jak vůbec ví, kdo řídil atd. a ten mešťák hnedka "že zná ty videa a podobný bláboly v tom stylu a že si všechno natáčí na kameru, kterou měl umístěnou na košili", což jsem naprosto ignoroval, nicméně z toho jsem pochopil, že ten Mike je asi fakt slavnej a měšťáci z něho maj vítr. Skončilo to tak, že to vše vyřešili domluvou a mě ještě buzerovali, že musim jako chodec opustit chodník, že tam nemůžu stát, tak jsem jim řekl, že mě bolí noha a nemůžu moc rychle chodit  ;)
IP zaznamenána

itmik

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #52 kdy: 22 Července 2016, 14:57:38 »

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/policista-nechal-civilistu-ridit-sluzebni-vuz-jizdu-dal-na-web/1374304
"pracovníci GIBS dali akci krycí název YouTuber" -> kdo to asi tak bude ze
"Vyšetřovatelům zanechal pádný důkaz. Jízdu si totiž natočil a video dal na web" -> ten internet je vubec uzasny zdroj dukazu...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #54 kdy: 22 Července 2016, 17:15:27 »

Pokud se pamatuju, to video bylo na youtube jen chvilku a pak zmizelo. Nebylo na kanálu Mikejepan. Tj. patrně si je na youtube vystavil sám PČR, jak je ostatně uvedeno v článku. Ryzí demence, pochopitelná snad jen u PČR. Každopádně je o 1 ks PČR méně  ;).
IP zaznamenána

IDAQ

  • Příspěvků: 24
  • I Don't Answer Questions
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #55 kdy: 23 Července 2016, 10:14:41 »

předpokládám, že se jedná o tohle video https://www.youtube.com/watch?v=53Zdq1joGKI
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #56 kdy: 23 Července 2016, 14:36:58 »

Vyjádření přímo Mika k danému incidentu s "ukradnutou" policejní octávkou:

Citace: MikeJePan
To je tak, když média i GIBS lžou... Dobrý den!
Zapomněli podotknout, že v rámci dokazování nebylo jednoznačně potvrzeno řízení třetí osoby, dále zapomněli podotknout, že policista několik dní před incidentem dal výpověď sám (tudíž by se toto jednání v rámci řízení nestihlo vyřešit) a díky této skutečnosti musí GIBS lhát a "překlápět" tuto skutečnost na trestný čin, aby se ukázala, jako že něco dělá... Napíšu pak termín hlavního líčení, ať se můžete přijít pobavit a podívat se, jakým způsobem se dělá obhajoba...
IP zaznamenána

ridic

  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #57 kdy: 28 Července 2016, 04:39:12 »

Tak nějaký takový "Mike" působí i v Chorvatsku; akorát místo pěší zóny na Václaváku si vybírá pláže :-D Myslím, že Mike se má co učit :-D

http://www.blesk.cz/clanek/cestovani/409141/arogantni-ridic-zaparkoval-v-chorvatsku-na-plazi-mezi-rekreanty-pred-policisty-se-vymlouval.html
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #58 kdy: 28 Července 2016, 06:23:18 »

Však on se pan Majk i učí. A to prosím od těch nejlepších. Tady na tomhle videu https://m.youtube.com/watch?v=Z_En6hKNpq je vidět ve společnosti krále správních řízení, mistra Kocourka. Tohle duo to jistojistě daleko dotáhne. To budou judikaty jedna báseň. Kocourkovu "tvorbu" judikatury mám poměrně načtenou a zhruba tak někdy od pokusu legalizovat nezletilou zmocnenkyni sňatkem s kamarádem v letadle, nad územím jiného státu jsem si další jeho rozsudky číst zakázal. Obava o vlastní duševní zdraví zvítězila nad zvědavosti. Kam až to tahle kreativní dvojice může dotáhnout, snad ani nechci domýšlet.
IP zaznamenána

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #59 kdy: 05 Srpna 2016, 10:41:17 »

Hehe, kdo by to nevěděl, tak jsem zjistil, že "pracuje" v OVB  :D
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20