30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 18 19 [20]

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138172 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #285 kdy: 03 Června 2022, 07:42:02 »

Oddlužení je právě o tom, že musím mít v šikovném poměru dluh a oficiální příjmy, abych za pět let bych schopen zaplatit aspoň třetinu. Co si vydělá bokem, psáno na někoho jiného, nebo na firmu, nebo v zahraničí, to před věřiteli ubrání. Ale i tak mi ten dluh přijde směšně malý (a u nekonfliktních institucí, úrok tomu bude odpovídat) na to, abych se pouštěl do insolvence a kazil si jméno. Tipnul bych, že spíše plánuje něco do budoucna a využije nálepky člověka, který nic nemá a více mu už strhnout nejde.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 653
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #286 kdy: 03 Června 2022, 07:53:52 »

Jde o to, že kdo se teď se svými pohledávkami nepřihlásí, má pak prostě smůlu.
IP zaznamenána

tomasjedno

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #287 kdy: 04 Června 2022, 18:04:39 »

Tady jsou podrobnosti ze spisu Mike Pána.

Je v tom všechno - koronavirus, péče o starou babičku, práce na velké zahraniční veřejné zakázce za 10M, FAU, exekuční příkaz Komerční banky.

Vypadá to že troli Insolvenční soud. Návrh může kdykoliv stáhnout.

Nebo prostě bydlí na úřadě v Tuchomericich, firmy přepsal na bílé koně a půjde do oddlužení. Good luck

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

tomasjedno

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #288 kdy: 04 Června 2022, 18:06:28 »

Oddlužení je právě o tom, že musím mít v šikovném poměru dluh a oficiální příjmy, abych za pět let bych schopen zaplatit aspoň třetinu. Co si vydělá bokem, psáno na někoho jiného, nebo na firmu, nebo v zahraničí, to před věřiteli ubrání. Ale i tak mi ten dluh přijde směšně malý (a u nekonfliktních institucí, úrok tomu bude odpovídat) na to, abych se pouštěl do insolvence a kazil si jméno. Tipnul bych, že spíše plánuje něco do budoucna a využije nálepky člověka, který nic nemá a více mu už strhnout nejde.
To už po novele 2019 neplatí. Soud může potvrdit oddlužení i když dlužník nesplati 30%. Jak to bude v praxi fungovat nikdo neví, první soudy budou probíhat 2024

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
« Poslední změna: 04 Června 2022, 19:29:50 od tomasjedno »
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #289 kdy: 04 Června 2022, 18:15:21 »

lerion > Jako člověk, který chodil na základku když se rodili první čeští "influenceři" a youtubeři mohu říct, že oni skutečně mnohdy jsou bohatí. Na vrcholu svých sláv mají klidně přes 200 tisíc čistého. Ale téměř nikdo z nich nedokáže tento časově omezený "dar z nebes" využít a peníze rozumně uložit/zainvestovat. Každý z nich musí mít luxusní Audinu a jezdit do Dubaje. Životnost influencera je tak 3-5 let, jen málo kdo je slavný a sledovaný i po 5 letech. A je prdel po těch letech vidět, jak ti, kteří brali statisíce když mi bylo třeba 15, dnes dělají mnohdy nízkokvalifikovanou práci za menší, než průměrnou mzdu... a přitom kdyby byli rozumní, tak někteří z nich by mohli mít klidně už svůj vlastní byt/dům...

Mike je naprosto, ale naprosto dokonalej příklad tohoto. Místo, aby se se svými dočasnými statisíci zaopatřil, rozházel to a teď mu jako člověku bez kvalifikace a vzdělání nezbyde, než po zbytek života vymýšlet různé šmeliny a podvody (protože normální prací se on nikdy život nebude).
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #290 kdy: 05 Září 2022, 10:43:47 »

"Navrhuju střelit starostu do hlavy." Youtuber MikePán je recidivista, míří za mříže

"O pár hodin později s Jakubem S. zinscenovali výstup s druhou hlídkou. Pronásledovali její vůz, pustili vlastní výstražná světla a křičeli, ať zastaví. Když strážníci nereagovali, Oganesjan je osvítil baterkou a Jakub S. je začal vybržďovat. Ve finále hlídku vytlačili ze silnice a před vjezdem do areálu kladenského magistrátu jim přehradili cestu.

"Oganesjan se slovy ‚silniční kontrola‘ vyzval strážníky, aby vyčkali příjezdu policie. Posléze upřesnil, že jedná jako občan, který bude oznamovat jejich protiprávní jednání, že dělá ‚prevenci kriminality‘. Oba strážníky častoval tím, že se zbláznili. Na adresu řidiče řekl, že do něj málem pětkrát naboural," stojí ve verdiktu."


Jednou mu ta karíera na MP snad vyjde :)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.
Stran: 1 ... 18 19 [20]