30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138990 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #60 kdy: 05 Srpna 2016, 10:51:02 »

Hehe, kdo by to nevěděl, tak jsem zjistil, že "pracuje" v OVB  :D

To si nezjistil nic novyho ale nevim k cemu je tato informace dobra, at si pracuje kde chce, at klidne nepracuje, myslim ze je to kazdymu uplne volny.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #61 kdy: 05 Srpna 2016, 12:33:01 »

Hehe, kdo by to nevěděl, tak jsem zjistil, že "pracuje" v OVB  :D

To ale docela dávno, co tam dělal. Ostatně já si kdysi (tuším podzim 2004) udělal živnostňák taky kvůli práci v OVB, kam mě kdosi zlanařil. Když jsem zjistil, co je to za zmrdy, vysral jsem se na to a začal na ten živnostňák podnikat. Má "kariéra" v OVB trvala tak 3 měsíce, ale dřív jsem o živnostňáku neuvažoval, takže díky, OVB :-)
IP zaznamenána

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #62 kdy: 05 Srpna 2016, 12:55:36 »


To ale docela dávno, co tam dělal. Ostatně já si kdysi (tuším podzim 2004) udělal živnostňák taky kvůli práci v OVB, kam mě kdosi zlanařil. Když jsem zjistil, co je to za zmrdy, vysral jsem se na to a začal na ten živnostňák podnikat. Má "kariéra" v OVB trvala tak 3 měsíce, ale dřív jsem o živnostňáku neuvažoval, takže díky, OVB :-)

No já jsme ho viděl ve filmu Rada nad zlato, čili to zas tak dávno být nemůže. Já mám sice díky OVB pár docela zajímavých zkušeností a taky ŽL, ale na pár let mi to docela rozházelo vztahy s kamarádama a myslím, že jsem tam zabil tak 500 - 600 hodin "prací" za zhruba pětkrát míň peněz na hodinu, než jsem vydělával hned potom, co jsem s tím OVB skončil :D.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #63 kdy: 05 Srpna 2016, 13:15:25 »


To ale docela dávno, co tam dělal. Ostatně já si kdysi (tuším podzim 2004) udělal živnostňák taky kvůli práci v OVB, kam mě kdosi zlanařil. Když jsem zjistil, co je to za zmrdy, vysral jsem se na to a začal na ten živnostňák podnikat. Má "kariéra" v OVB trvala tak 3 měsíce, ale dřív jsem o živnostňáku neuvažoval, takže díky, OVB :-)

No já jsme ho viděl ve filmu Rada nad zlato, čili to zas tak dávno být nemůže. Já mám sice díky OVB pár docela zajímavých zkušeností a taky ŽL, ale na pár let mi to docela rozházelo vztahy s kamarádama a myslím, že jsem tam zabil tak 500 - 600 hodin "prací" za zhruba pětkrát míň peněz na hodinu, než jsem vydělával hned potom, co jsem s tím OVB skončil :D.

To ze ty si tam neuspel je sice smutny ale ja z tebe jen citim zavist ze on to umi a vydelava vic nez ty. Tahle prace neni pro kazdyho. Ja delam taky obchodniho zastupce, sice ne ve financich ale nedokazal bych byt neci zamestnanec. OVB je shit ale da se tam legalne vydelavat 100+ mesicne a to lidi co chodej do fabriky na osmicky za 12 litru nemuzou prekousnout, je to kazdyho volba.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #64 kdy: 05 Srpna 2016, 14:07:06 »

Muzete nekdo upresnit co je OVB a proc to sou udajne zmrdi? Nasel jsem jen zminku na wikipedii o nejakem holdingu co mel pruser v realitach a vysral se na klienty.
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #65 kdy: 05 Srpna 2016, 14:13:01 »

IP zaznamenána

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #66 kdy: 05 Srpna 2016, 14:27:01 »


To ale docela dávno, co tam dělal. Ostatně já si kdysi (tuším podzim 2004) udělal živnostňák taky kvůli práci v OVB, kam mě kdosi zlanařil. Když jsem zjistil, co je to za zmrdy, vysral jsem se na to a začal na ten živnostňák podnikat. Má "kariéra" v OVB trvala tak 3 měsíce, ale dřív jsem o živnostňáku neuvažoval, takže díky, OVB :-)

No já jsme ho viděl ve filmu Rada nad zlato, čili to zas tak dávno být nemůže. Já mám sice díky OVB pár docela zajímavých zkušeností a taky ŽL, ale na pár let mi to docela rozházelo vztahy s kamarádama a myslím, že jsem tam zabil tak 500 - 600 hodin "prací" za zhruba pětkrát míň peněz na hodinu, než jsem vydělával hned potom, co jsem s tím OVB skončil :D.

To ze ty si tam neuspel je sice smutny ale ja z tebe jen citim zavist ze on to umi a vydelava vic nez ty. Tahle prace neni pro kazdyho. Ja delam taky obchodniho zastupce, sice ne ve financich ale nedokazal bych byt neci zamestnanec. OVB je shit ale da se tam legalne vydelavat 100+ mesicne a to lidi co chodej do fabriky na osmicky za 12 litru nemuzou prekousnout, je to kazdyho volba.

Vydělávat se tam dá sice legálně, ale dost hnusně (klasická metoda je nahnat lidi 16-18 let věku, donutit je dostatečně výnosně pojistit mámu, tátu, psa a pak se na ně vybodnout). Sám jsem tam taky vydělal (tehdy na studenta) ne úplně málo...než jsem si spočítal, kolik času jsem zabil na školeních plné tlukotu prázdné slámy a kolik peněz ve spojení s tím vyházel za kraviny (jako ta školení). Nezávidím těm lidem, přeju všem jen to nejvíc, spíš jsem na ně trochu naštvaný za jejich přístup ke mně i k lidem, co jsem tam přivedl. Tolik lží jsem jinde ještě neviděl. Jo a na sebe jsem naštvanej, protože mi to o rok protáhlo školu. Btw fakt nechodím do fabriky na osmičky za 12 litrů ;).
« Poslední změna: 05 Srpna 2016, 14:33:51 od Leviathan »
IP zaznamenána

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #67 kdy: 05 Srpna 2016, 14:32:36 »

Muzete nekdo upresnit co je OVB a proc to sou udajne zmrdi? Nasel jsem jen zminku na wikipedii o nejakem holdingu co mel pruser v realitach a vysral se na klienty.

To je trochu na delší vyprávění. Doporučuju googlit například Lukáše Štorka. Obecně pracují na tom, že lidem kolem dvacítky totálně vymejou mozek (ok, tohle je asi v pořádku), čímž se z těchto stanou "finanční poradci" bez jakékoliv odborné kvalifikace (fakt, ta školení tam jsou spíš motivační, než že by se člověk naučil něco zajímavého), což má za následek, že tito pak prodávají svým známým pojistky za co největší provize, přičemž ani netuší, že jim prodávají fakt svinstvo. Jo a pro lež (telefonáty jménem ministerstva financí, falšování podpisů, velmi nadhodnocená čísla o výplatách) se tam fakt nechodí daleko, to mě štvalo snad ze všeho nejvíc.

EDIT: U posledních dvou komentářů jsem přepsal vulgarismy
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #68 kdy: 05 Srpna 2016, 14:46:09 »

Díky za vysvětlivky.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #69 kdy: 05 Srpna 2016, 15:48:45 »

Problém bude spíš v těch lidech než v té firmě. Směrem na západ by měla mít OVB pověst kvalitní značky. Bohužel u nás šla náborem dětí po škole.

Také doporučuju nastudovat něco o narcismu jakožto psychologického problému dnešní generace ... např na thelastpsychiatrist.com ... pro úplné pochopení problému ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #70 kdy: 05 Srpna 2016, 15:55:48 »

Problém bude spíš v těch lidech než v té firmě. Směrem na západ by měla mít OVB pověst kvalitní značky. Bohužel u nás šla náborem dětí po škole.


Není problém v lidech, to se vždycky říká jen jako obrana, že někdo "zrovna narazil na ty špatné." Viděl jsem dost struktur, všechno to bylo stejné. A hlavně, ta firma své "spolupracovníky" prostě nechá dělat prasárny. Mimochodem to s kvalitní značkou na západě je úplná blbost, krom toho, že na západě OVB skoro neexistuje (většina obratu OVB holdingu je generována v ČR a na Slovensku), tak je pověst stejně špatná jako u nás.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #71 kdy: 05 Srpna 2016, 16:26:19 »

To je stejnej druh byz jako prodávat hrnce důchodcům za 80 tisíc. Vydělává se na naivních a hloupých, kteří odevzdali odpovědnost za své činy systému a pak se diví, že je tento neochránil, ale prostě se na ně vysral. Těm co se nechaj, není jak pomoct, ty co jim to dělaj nejde potrestat (a to je oboje správně). Řešení je mít společnost tak vzdělanou, aby takové jednání byla schopná identifikovat a tím mu sebrat živnou půdu a problém by se vyřešil organicky sám. Pro ty, kteří se takto živí, nemám respekt, ale nikdy bych nevolal po zákazu jejich činnosti. Do toho, co kdo dělá, mě nic není.
IP zaznamenána

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #72 kdy: 05 Srpna 2016, 16:30:48 »

To je stejnej druh byz jako prodávat hrnce důchodcům za 80 tisíc. Vydělává se na naivních a hloupých, kteří odevzdali odpovědnost za své činy systému a pak se diví, že je tento neochránil, ale prostě se na ně vysral. Těm co se nechaj, není jak pomoct, ty co jim to dělaj nejde potrestat (a to je oboje správně). Řešení je mít společnost tak vzdělanou, aby takové jednání byla schopná identifikovat a tím mu sebrat živnou půdu a problém by se vyřešil organicky sám. Pro ty, kteří se takto živí, nemám respekt, ale nikdy bych nevolal po zákazu jejich činnosti. Do toho, co kdo dělá, mě nic není.

De facto souhlasím, ale člověk kolem 19 nebo nad 75 prostě nemůže za to, že je naivní. Podle mě by to měli víc řešit rodiče (resp. děti u druhé skupiny). Určitě ne stát. Mimochodem docela zajímavá informace je, že pojišťovny samotné existence podobných firem nadmíru štve a docela často se pokouší dohodnout mezi sebou snížení provizí
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #73 kdy: 14 Srpna 2016, 22:44:12 »

Takže nakonec z toho po roce vyleze pojištění proti pokutám? https://youtu.be/DF1BxY2gvdI
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #74 kdy: 14 Srpna 2016, 22:50:55 »

Takže nakonec z toho po roce vyleze pojištění proti pokutám? https://youtu.be/DF1BxY2gvdI

Což je vlastně resenipokut.cz, nechcipokutu.cz v čele s p. Kocourkem http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=12818
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20