30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Pozdrav ze Židlochovic  (Přečteno 27361 krát)

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #30 kdy: 15 Června 2016, 10:56:15 »

Pokud jsem dobře četl, tak tam není ani zmínka o materiálním aspektu přestupku a ani správního deliktu, takže v případě odvolání to kraj určitě vrátí k novému projednání pro nepřezkoumatelnost. Je ovšem nutné nachystat si strategii na další boj.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #31 kdy: 15 Června 2016, 13:32:38 »

A pak bude moc helmut opět nastoupit?
IP zaznamenána

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #32 kdy: 15 Června 2016, 16:19:27 »

Tak mě napadá, co kdyby přišel helmut osobně na úřad. To tu ještě nebylo.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #33 kdy: 16 Června 2016, 09:13:41 »

Ve fázi SprDelu na Helmuta už není nikdo zvědavý.. zajímá je jen provozovatel.
Helmut se vrací do hry jen když se povede zpochybnit odložení přestupku.. toho dosáhnout jde, ale ne vždy.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #34 kdy: 16 Června 2016, 11:02:22 »

Neměl by prosím někdo k nahlédnutí základní kostru odvolání co jste podávali (pokud možno úšpěšně)  :D
IP zaznamenána

iridium

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #35 kdy: 20 Září 2016, 14:38:42 »

Zdravím, nemáte někdo info jak tato taškařice dopadla? Čeká mne naprosto stejn. Díky.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #36 kdy: 18 Října 2016, 17:45:15 »

probíhá,  :D aktuálně kraj odvolání proti rozhodnutí uznal, nyní poslali Židlosr*či znovu rozhodnutí. Večer nafotím ale zaráží mě že hned po odvolání opět vydali rozhodnutí bez jakéhokoliv doplnění z mé strany, to je správně?  :o

Kdo ještě neviděl, tak pro pobavení https://www.youtube.com/watch?v=gEiH8JFUUbA
- O kasírování řidičů tam nic není, a ani rozlézání do okolních obcí, nic..

https://www.youtube.com/watch?v=_anywdypzzA
- no a k tomu už ani není potřeba snad komentář, koupelna, tři osoby mužského pohlaví, gumové rukavice. A Překvapivě to není německé fekal prono (v tomto případě asi bohužel)


Pak je vám jasné co to je za zmrdy  :x
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #37 kdy: 19 Října 2016, 09:19:33 »

probíhá,  :D aktuálně kraj odvolání proti rozhodnutí uznal, nyní poslali Židlosr*či znovu rozhodnutí. Večer nafotím ale zaráží mě že hned po odvolání opět vydali rozhodnutí bez jakéhokoliv doplnění z mé strany, to je správně?  :o

Když to na čem to kraj shodil jde spravit bez účasti obviněného tak to asi jde..
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #38 kdy: 19 Října 2016, 09:30:13 »

Jde to, nicméně pokud by úřad znovu rozhodoval, tak by měl dát obviněnému na vědomí, že se může vyjádřit k podkladům pro vydání rozhodnutí. Mezitím totiž ve spisu přibylo minimálně rozhodnutí nadřízeného orgánu a ten určitě jako podklad pro vydání rozhodnutí bude také použit.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #39 kdy: 20 Října 2016, 02:24:15 »

Ještě lze namítat, že když je teda ta osoba z eu nedostupná, tak jí měli ustanovit opatrovníka, který ji zastoupí.
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1368.msg10705#msg10705
.....Právě z důvodu, že se panu XXX prokazatelně nedařilo doručovat, ustanovil mu správní orgán I. stupně opatrovníka, který uměl česky, který převzal veškeré písemnosti vč. sdělení o zahájení správního řízení a který pana XXX řádně a aktivně zastupoval. Následně bylo přestupkové řízení zastaveno. Tedy panu XXX nebyla upřena žádná procesní práva, naopak správní orgán I. stupně postupoval v souladu se zákonem. Po zastavení přestupkového řízení pak bylo možné zahájit správní řízení vůči provozovateli, tj. účastníku."
Tohle by mě zajímalo. Je na to nějaký záznam ve spisu ? Případně prosím poslat jako SZ.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #40 kdy: 20 Října 2016, 13:49:29 »

omlouvám se že to tak trvalo. Po přečetní musím říct že co stránka to perla. V tomto stádiu boje se nacházím poprvé, viděl by někdo cestu kterou se vydat? Sice připravím třeba další odvolání ale když židlochovice rovnou napíšou další kupu sr*ček tak nevím jak s tím bojovat. Jednou to kraj postě podrží.

Kverulant: v tomto případě si Helmut zvolil dokonce svého zástupce, na to se vysrali a překlopili to na sprdel
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #41 kdy: 17 Prosince 2016, 19:21:11 »

Tak, stalo ce co asi nikdo neočekával  :)

Zaráží mě, že ze všech věcí, co jsem sepsal do odvolání si vybrali jako důvod zrušení "nesprávný způsob doručování" hemutovi. Mě z toho skro vychází, že se jim stim nechtělo patlat a odůvodňovat tak židlochovice poslali do...  ;D
« Poslední změna: 17 Prosince 2016, 19:23:16 od tomasmaladd »
IP zaznamenána

iridium

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #42 kdy: 09 Ledna 2017, 12:14:33 »

Zdravím všechny,

jsem v podobné sprdeli. Poradí někdo co s tím ??? Úřad helmutovi nedoručil kvůli špatné adrese (rada kamaráda:( Překlopili to na sprdel, já podal odpor a byl nakouknout do spisu. Mám teď doma tohle.. Díky moc za každou radu.
« Poslední změna: 11 Ledna 2017, 10:10:05 od iridium »
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #43 kdy: 09 Ledna 2017, 19:43:43 »

A jakou radu si představujete? Nahrajte anonymizovaný spis, bez toho se těžko nějaké dočkáte.
IP zaznamenána

iridium

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Pozdrav ze Židlochovic
« Odpověď #44 kdy: 10 Ledna 2017, 08:53:57 »

A jakou radu si představujete? Nahrajte anonymizovaný spis, bez toho se těžko nějaké dočkáte.

Omlouvám se a přikládám kopii spisu komplet. Děkuji za rychlou reakci, zítra mám poslední den na návštěvu:(
IP zaznamenána