30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25  (Přečteno 20716 krát)

George

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25
« Odpověď #15 kdy: 23 Února 2016, 11:56:51 »

I na krvi ti lékař do nějakých malých hodnot (tuším do 0,2 nebo 0,19?) napsal jako výsledek čistá 0. Takže nic jako 0,1 v papírech z krve nebude. Fyziologická hladina platí nejen pro detektor pralinek...
Presne tak, pokud je krev do 0,2 bere se to jaky fyziologicka hladina a urad to t 99,9% neresi ani v pripade priznani piva predesly vecer.Aspon to me bylo receno u ssprávního rizeni.Takze krvi se toho moc v tomto pripade zkazit nedalo.
IP zaznamenána

Mary

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25
« Odpověď #16 kdy: 05 Dubna 2016, 06:04:10 »

Takže, po delším čase jsem dlužen napsat nějaké to rozuzlení.
Situace se vyřečila nečekaně.
Na protokol jsem uvedl své telefonní číslo a stalo se že mi zavolal pracovník z magistrátu a sdělil mi, že případ odkládají.
Počkal jsem tedy 30 dní a skutečně mi nic nepřišlo.
Zároveň mě ale upozornil, že naměřené hodnoty aprotokol zůstává uložen a v případě recidivy by to mohl být problém.
Přiznám se, že jsem nepátral, zda tomu tak je, ale proč mu nevěřit.
Udělal jsem ale jednu věc. Pořídil jsem si alkoholtester, a bez něj ani ránu. Zbytkový alkohol se opravdu asi dost špatně odhaduje. Doporučuji všem.
Rád bych také poděkoval všem za rady a pomoc. Držím palce všem ostatním.
Ještě jednou díky.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25
« Odpověď #17 kdy: 05 Dubna 2016, 07:11:54 »

Domaci alkoholters je Vam k nicemu, neda se na nej spolehnout. Je to lez prodejcu, rika se tomu marketing.
Alkoholtester musi byt co 6 mesicu kontrolovan a co 12 kalibrovan.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25
« Odpověď #18 kdy: 05 Dubna 2016, 09:43:45 »

Zároveň mě ale upozornil, že naměřené hodnoty aprotokol zůstává uložen a v případě recidivy by to mohl být problém. Přiznám se, že jsem nepátral, zda tomu tak je, ale proč mu nevěřit.
To je takové úřednické bu bu bu, zcela nepodložené. Zůstane pár let uložen spis, který odložili ve fázi prověřování. Ani s vámi nevedli žádné řízení. Pokud byste někdy v budoucnu měl podobný problém, tak by tuhle věc ani pravděpodobně nenašli (musel by to řešit stejný úřad - do žádného centrálního registru se takové "podezření" neposílá, i když to jistě je vlhký sen řady úředníků, dále by ten odložený spis museli mít nějak indexovaný vašim jménem, někdo by ho musel z toho archivu vytáhnout ...).

No a i kdyby to byl stejný úřad a ten protokol našli, tak stejně není jak to proti vám použít. Jako recidivu při rozhodování o trestu fakt ne (pořád tu máme něco jako presumpci neviny). A jako podklad při hodnocení důkazů si to taky nedovedu představit, např. že by podobně hraniční měření tentokrát vyhodnotili jako prokázaný alkohol s tím, že už jednou jste vyváznul a máte v tomto ohledu vyčerpáno - to by pak byla velká zábava v odvolacím řízení.

Z nějakého protokolu ležícího kdesi ve sklepě úřadu si hlavu nedělejte. A na otázku Proč mu nevěřit? vám odpovím, protože to je úředník! Nevěřte absolutně ničemu, co se vám tito paraziti snaží namluvit, dokud si to neověříte.
IP zaznamenána

Mary

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25
« Odpověď #19 kdy: 12 Dubna 2016, 17:52:42 »

Ahoj,
je mi jasný že alkoholtester asi není všespasitelný. Ale myslím si, že pořád lepší něco než nic. Alespoň má člověk trošku přehled. Je jasný, že nic než čistá nula na displeji se nebere. Mám přístroj v relaci cca 1.700,- kč....
IP zaznamenána

Mary

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25
« Odpověď #20 kdy: 12 Dubna 2016, 17:55:39 »

Zároveň mě ale upozornil, že naměřené hodnoty aprotokol zůstává uložen a v případě recidivy by to mohl být problém. Přiznám se, že jsem nepátral, zda tomu tak je, ale proč mu nevěřit.
To je takové úřednické bu bu bu, zcela nepodložené. Zůstane pár let uložen spis, který odložili ve fázi prověřování. Ani s vámi nevedli žádné řízení. Pokud byste někdy v budoucnu měl podobný problém, tak by tuhle věc ani pravděpodobně nenašli (musel by to řešit stejný úřad - do žádného centrálního registru se takové "podezření" neposílá, i když to jistě je vlhký sen řady úředníků, dále by ten odložený spis museli mít nějak indexovaný vašim jménem, někdo by ho musel z toho archivu vytáhnout ...).

No a i kdyby to byl stejný úřad a ten protokol našli, tak stejně není jak to proti vám použít. Jako recidivu při rozhodování o trestu fakt ne (pořád tu máme něco jako presumpci neviny). A jako podklad při hodnocení důkazů si to taky nedovedu představit, např. že by podobně hraniční měření tentokrát vyhodnotili jako prokázaný alkohol s tím, že už jednou jste vyváznul a máte v tomto ohledu vyčerpáno - to by pak byla velká zábava v odvolacím řízení.

Z nějakého protokolu ležícího kdesi ve sklepě úřadu si hlavu nedělejte. A na otázku Proč mu nevěřit? vám odpovím, protože to je úředník! Nevěřte absolutně ničemu, co se vám tito paraziti snaží namluvit, dokud si to neověříte.


No, po přečtení všeho, co jsem se zde dozvěděl, jsem udělal spoustu chyb. Dopadlo to sice dobře, ale i tak díky moc za pomoc. Díky všem, kteří tady pomáhají. Tedy i tobě..
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nadýcháno 0,14 - 0,24 a 0,25
« Odpověď #21 kdy: 16 Dubna 2016, 22:50:52 »

Každopádně když už tedy něco takticky přiznat za účelem plausibilního vysvětlení nízké hladiny, tak snad radši jedno nealko před hodinou a půl než N > 1 plnotučných kousků večer. Nebo onen pověstný teplý chleba, jablečný mošt, ústní vodu ...
Kefír taky může mít docela dost. U domácích až 2 %, u průmyslových tak do 0,5 %. Což je jako Birell.

Jinak si můžete brát příklad z opicajtů (třeba to prase Kadlec), špiónů a podobně. Pokud váš z něčeho podezírají, tak zatloukat, zatloukat, zatloukat. Nic jste nepil, o ničem nevíte, nerozumíte tomu, asi to maj rozbitý.
« Poslední změna: 16 Dubna 2016, 22:54:16 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek