30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 17 18 [19] 20

Autor Téma: Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)  (Přečteno 325655 krát)

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #270 kdy: 22 Března 2014, 09:23:39 »

Vážně nechat vyšumět?

jak pak mohu když to tady nevyšumí/ magistrát dojí lidi/ se bránít proti sprdel?
Mohu pak napadnout že jsem vozidlo někomu půjčil či podobně. vyvolat zpět přestupkové řízení patrně nelze.

Lze podat odpor ted     proti výzvě provozovateli k uhrazení určené častky. ?

asi budu muset válčit a lhát...ale když to jsou zmrdi tak cooo :)
« Poslední změna: 22 Března 2014, 09:35:04 od jkraus222 »
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #271 kdy: 22 Března 2014, 09:34:49 »

jak pak mohu když to tady nevyšumí/ magistrát dojí lidi/ se bránít proti sprdel?
To záleží na konkrétním znění rozhodnutí. Zpochybnit existenci samotného přestupku, napadnout procesní vady, nesplnění zákonných podmínek pro projednání Sprdel (stala se nehoda) atd.

Mohu pak napadnout že jsem vozidlo někomu půjčil či podobně. vyvolat zpět přestupkové řízení patrně nelze.
Ne, jakmile se rozjede SprDel, tak už je jedno, kdo řídil. Z přestupkového řízení to lze překlopit na SprDel, naopak ne.

Lze podat odpor ted proti výzvě provozovateli k uhrazení určené častky. ?
Ne, výzvu lze ignorovat, zaplatit nebo sdělit řidiče.
IP zaznamenána

unlimited

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 210
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #272 kdy: 22 Března 2014, 10:06:52 »

Prosím jak mohu vyvolat zahájení přestupkového řízení když mi rovnou přišla výzva provozovateli vozidla. A to hned 7 najednou:)
Pokud je to v rámci jednoho SO, tak bych se taky domáhal toho, že nedodrželi § 125g odst. 2, 3:
(2) Dopustil-li se provozovatel vozidla více správních deliktů podle § 125f, o kterých je příslušný vést řízení týž obecní úřad obce s rozšířenou působností, vede se o těchto deliktech společné řízení.
(3) Za více správních deliktů provozovatele vozidla podle § 125f, projednaných ve společném řízení, se uloží pouze jedna pokuta podle § 125f odst. 3. Pro určení výše pokuty se použije sazba pokuty za přestupek nejpřísněji postižitelný.

IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #273 kdy: 22 Března 2014, 12:34:29 »

Děkuji moc si vážím všech kdo mi zde pomáhají!!!!!!!!!!!!!

Tedy když mi zaslali výzvu provozovateli vozidla k uhrazení určené častky..
mám to tedy napadnout že mi to v rámci jednoho spravního org. tedy magistrát hlm.prahy nesloučily do jednoho společného řízeni a to i tehdy že něco jsou parkovačky a dvě červený a to ještě na křižovatce sokolská ječna kde to chodí všem patrně tam maj krátkou žlutou. Pěkně rejžujou lundry.

Napadlo mě že bych to rád celé vyvolal klidně jen zprvu účelově proti sobě či kámoš co mi podrží. Mám, i mrtvolu ale to se mi nechce věřím v karmu atd.

Nevíte lze to pro toto pochybení že to sami nesloučily lze napadnout a žadat zastavení z nezákonného postupu nemůže vzniknout zákonný závěr.?
Dále to vše patrně vzniklo po tom co jsem sundal jednu uřednici magustrátu v jiném dopravním přestupku.
Pak to najednou přišlo všechno najednou za skoro už rok. Mužu to naopadnou i za podujatost_?


Kluci díky za rady.


Honza

IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #274 kdy: 22 Března 2014, 12:54:49 »

Jak nejlepe zvrhnout vyzvu provozovatel k uhrazení určené částky zpět do projednávání přestupku.

když nezaplatím nebo neudám někoho daj mi to hned do sprdel

Ale já chci na tom se učit a chci aby mi udajné přestupky nejprve prokázali případně osobě blízké..pak napadnout procesní chyby,materialní aspekt,nevyslechnutí svědka  atd a jít do prekluze. moc času  nemaj.


Co když udám že někdo patrně používá mé kopije registračních značek...
a budu mít svědky že vůz v inkrim . dobu byl i semnou uplně na druhé straně čr. či v tunig úpravně :)
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #275 kdy: 22 Března 2014, 19:40:31 »

Děkuji moc si vážím všech kdo mi zde pomáhají!!!!!!!!!!!!!

Tedy když mi zaslali výzvu provozovateli vozidla k uhrazení určené častky..
mám to tedy napadnout že mi to v rámci jednoho spravního org. tedy magistrát hlm.prahy nesloučily do jednoho společného řízeni a to i tehdy že něco jsou parkovačky a dvě červený a to ještě na křižovatce sokolská ječna kde to chodí všem patrně tam maj krátkou žlutou. Pěkně rejžujou lundry.

Napadlo mě že bych to rád celé vyvolal klidně jen zprvu účelově proti sobě či kámoš co mi podrží. Mám, i mrtvolu ale to se mi nechce věřím v karmu atd.

Nevíte lze to pro toto pochybení že to sami nesloučily lze napadnout a žadat zastavení z nezákonného postupu nemůže vzniknout zákonný závěr.?
Dále to vše patrně vzniklo po tom co jsem sundal jednu uřednici magustrátu v jiném dopravním přestupku.
Pak to najednou přišlo všechno najednou za skoro už rok. Mužu to naopadnou i za podujatost_?


Kluci díky za rady.


Honza

Tak předně, žádné řízení zatím nebylo zahájeno. Nemají co slučovat. Ve společném řízení to budou projednávat až poté, co to překlopí na SPRDEL. Že polslali 7 výzev je v pořádku.

Teď na to do 15 dnů reagovat, nahlásit sebe (pokud chceš, aby ti prokazovali), nebo nahlásit 7 cizinců, nebo 7 nehod apod. Ten kdo to bude na úřadě dělat se z toho po...
Nebo to nechat vyšumět a v případném SPRDELI zabojovat, v tom společném řízení bude tolik informací, že je takřka 100%, že udělají hromadu chyb.
Podjatost je samozřejmě taky možná.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #276 kdy: 22 Března 2014, 21:23:56 »

I TOBĚ  MOC DÍK  HODIM TO NA NĚJAKÝ  Slovenský jméno.
NESTAČILA BY FIRMA,AUTOSERVIS ATD? Musí  mít onen  řidičák?
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #277 kdy: 22 Března 2014, 22:21:54 »

Tak ono by to chtělo pro zajímavost 7 různých cizinců, snahou je komplikovat možné řízení a donutit správní orgány k chybám.
Řidičák u cizinců lze zjistit, ale je to na dlohou dobu, záleží z jaké země je ta osoba.
Každopádně při půjčování vozidla ta osoba řidičák ukázala.
Určitě je možný uvést, že jsem vozidlo půjčil firmě nebo bylo v servisu a někdo spáchal přestupek, třeba při zkušební jízdě, ale budou je předvolávat k podání vysvětlení, takže by museli být řádně poučený jak reagovat na předvolání.
IP zaznamenána

Docktor

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #278 kdy: 23 Března 2014, 19:50:26 »

Lidičky, neviděl jsem tu na to téma.
Jaká je prlekluze?
Bere se to od začátku přestupku, nebo to házejí na to, že Sprdelí vzniká nová prekluzní doba a to 1 rok od začátku sprdele. Tak jako, že vaším jednáním vznikl SprDel a od tohoto datumu, máme rok na projednání???
 Právnická osoba( v zákoně jsem našel)
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #279 kdy: 23 Března 2014, 20:52:44 »

Ode dne spáchání přestupku. Podle metodiky MD by prekluze měla být rok, ale zákon o silničním provozu to u fyzických osob neupravuje (další z Humlových zprasenin).
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #280 kdy: 23 Března 2014, 21:34:11 »

Jo jo, taky občas slýchám, že by to mohlo být jako u právnických osob podle § 125e, kde odpovědnost za správní delikt zaniká jestliže o něm příslušný orgán nezahájil řízení do 2 let ode dne, kdy se o něm dozvěděl, nejpozději však do 4 let ode dne, kdy byl spáchán :)
Ale díky metodice MD jen rok, i když to není zákon, tak ten rok asi bude fungovat, naštěstí :)
Zprasenina to je, jako většina zákonů, které se týkají dopravy, ale to pomáhá hlavně nám.
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #281 kdy: 24 Března 2014, 09:55:25 »

pánové, mám tady zajímavou info z vlastní zkušenosti z minulého týdny která se týká zjišťování ŘP cizinců:

sám mám ŘP vydaný na Slovensku a ztratil jsem doklady (pak se naštěstí našli) a proto jsem se pustil do vyřizování nových. No a ŘP jsem se ptal tady v ČR, jak to udělat. Oni mi tady samozřejmě můžou vydat český ŘP, ale musím odevzdat ten z SK.

No a v této aktuální situaci to můžou zařídit komplet oni, přes ministerstva (byrokracie jak svět...), kde jim SK strana musí vystavit nějaké lajstro, jaký typ ŘP mi vydala, dokdy je platný a pod.

A teď se držte - toto potvrzení je otázka zhruba 3 MĚSÍCů!!!!

Takže, jestli to takhle  trvá ve skutečně důležité věci, tak pochybuji, že za 500Kč možného zisku budou tohle absolvovat kvůli špatnému parkování...
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #282 kdy: 24 Března 2014, 14:55:51 »

Nenabonzujem se tady s někým  vzájemně.. A tîm si pomůžem nebo nemá někdo  ověřené  jméno  cizince? I datum
IP zaznamenána

Luky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #283 kdy: 24 Března 2014, 22:05:42 »

Nenabonzujem se tady s někým  vzájemně.. A tîm si pomůžem nebo nemá někdo  ověřené  jméno  cizince? I datum

Tohle je veřejné fórum, takže pokud bude cizinec puštěn do éteru, můžete na úspěch před soudem zapomenout. Jestli vám ale jde jenom o řízení před správním orgánem, bohatě stačí generátor.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky (2013)
« Odpověď #284 kdy: 24 Března 2014, 22:15:27 »

Myslel jsem po mailu.Když si jméno ověři musí  sedět.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 17 18 [19] 20