30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Odebrán ŘP - nebyl jsem v evidenci!  (Přečteno 15045 krát)

Ing

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Odebrán ŘP - nebyl jsem v evidenci!
« Odpověď #15 kdy: 05 Listopadu 2015, 20:00:37 »

Tak řidičák mám. Strejda má autoškolu a právnickou poradnu. Ze vším mi také pomohl a vše se vyřešilo. Žádná pokuta a žádný postihy. Mám opět řidičský průkaz. :) Díky i těm, kteří mi zde pomohli. :) Pěkný den.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Odebrán ŘP - nebyl jsem v evidenci!
« Odpověď #16 kdy: 05 Listopadu 2015, 23:01:51 »

No prima, všichni Vám to přejeme. ale jsme jako ti podivíni budhisté, nezajímá nás toliko cíl, ale důležitá je i cesta. Takže nám za naši snahu hoďte aspoń jednu větu, jak moc orgán prudil.
IP zaznamenána

Ing

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Odebrán ŘP - nebyl jsem v evidenci!
« Odpověď #17 kdy: 08 Listopadu 2015, 09:26:07 »

Tak přišel jsem na policii ČR, že si jdu pro ten řidičák. Policista přišel a poslal mě sednout. Šel jsem si tedy sednout on zašel pro nějaké papíry a obálku s červeným pruhem. Začal že jak si vůbec mohu dovolit jezdit autem a zda mi ho rodiče vůbec půjčili, říkám auto je moje. Pak se ptá, kolik stála autoškola? Říkám 11 500,- a on, to je pěkný, dát znova 11 000,- za autoškolu a čekat další rok. Řidičák bych Vám mohl poslat do čistírny... Říkám to klidně můžete, byl jsem u strejdy co je právník a má autoškolu + právní poradnu a řekl mi, že mám 100% výhru. Prý, kdo je váš strýc? Říkám to není snad vůbec důležité! Taky jsem mu řekl, že kdyby naše úřady byly trochu flexibilní, tak ten řidičák mám. Jelikož si zaplatím BLESK za 500,- a na řidičák ještě čekám týden... Proč mi ho neudělají do druhého dne? On, na to jsou zákony, mají na to lhůtu, když se vám to nelíbí, tak se odstěhujte. Říkám, minulej rok jsem byl v USA, řidičák mi udělali do 30min!! On, neohánějte se tady americkými zákony a odstěhujte se. Říkám to se taky odstěhuju... On, tady máte ten řidičák a už vás nechci nikdy vidět.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Odebrán ŘP - nebyl jsem v evidenci!
« Odpověď #18 kdy: 08 Listopadu 2015, 09:32:05 »

Takže win. Blahopřeji.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Odebrán ŘP - nebyl jsem v evidenci!
« Odpověď #19 kdy: 08 Listopadu 2015, 11:38:29 »

Zpětně Vám mohu prozradit, že pravdu měli asi místní pesimisté (resp. optimisté se zkušenostmi).
Ale ev. identně jste zvolil správnou strategii a psychicky to ustál. Takže gratulace a malé varování - zkuste tak 3 roky krotit hormony.  :)
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Odebrán ŘP - nebyl jsem v evidenci!
« Odpověď #20 kdy: 09 Listopadu 2015, 16:42:50 »

Tak přišel jsem na policii ČR, že si jdu pro ten řidičák. Policista přišel a poslal mě sednout. Šel jsem si tedy sednout on zašel pro nějaké papíry a obálku s červeným pruhem. Začal že jak si vůbec mohu dovolit jezdit autem a zda mi ho rodiče vůbec půjčili, říkám auto je moje. Pak se ptá, kolik stála autoškola? Říkám 11 500,- a on, to je pěkný, dát znova 11 000,- za autoškolu a čekat další rok. Řidičák bych Vám mohl poslat do čistírny... Říkám to klidně můžete, byl jsem u strejdy co je právník a má autoškolu + právní poradnu a řekl mi, že mám 100% výhru. Prý, kdo je váš strýc? Říkám to není snad vůbec důležité! Taky jsem mu řekl, že kdyby naše úřady byly trochu flexibilní, tak ten řidičák mám. Jelikož si zaplatím BLESK za 500,- a na řidičák ještě čekám týden... Proč mi ho neudělají do druhého dne? On, na to jsou zákony, mají na to lhůtu, když se vám to nelíbí, tak se odstěhujte. Říkám, minulej rok jsem byl v USA, řidičák mi udělali do 30min!! On, neohánějte se tady americkými zákony a odstěhujte se. Říkám to se taky odstěhuju... On, tady máte ten řidičák a už vás nechci nikdy vidět.
Na jednu stranu - kdyby na mne takhle namistrovane nastoupil 18lety kluk, asi bych se neudrzel a nekdy behem prvni vety bych diskusi (st)rucne ukoncil :-).
Na druhou stranu - za ty fizlovy poznamky o odstehovani se bych mu asi predlozil svou oblibenou teorii o tom, kdo pro koho na tech uradech vlastne je. Jestli oni pro me nebo ja pro ne. A mozna bych to korunoval nejakou obzvlaste vypecenou urazkou uredni osoby minimalne ve stadiu pokusu (kdyby to nepochopil).

Gratuluji k zachrane RP - nicmene se nemohu ubranit pocitu, ze tady na sebe narazila dve jelita ;-).
IP zaznamenána