30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!  (Přečteno 68312 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #45 kdy: 15 Července 2015, 15:31:57 »

Já jsem tam byl osobně a stejně mi ho neukázali a lhali....
Tak to jste vlastně měl štěstí, že si s Vámi ještě nevytřeli prdel.
Chlape, buď se trochu osmělte nebo nechte za sebe jednat někoho s koulema.
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #46 kdy: 15 Července 2015, 23:31:27 »

aha no tak ted fakt nevim co mam delat....ja se v tom moc nevyznam tak mam strach aby tam na me neusili nejakou boudu
Neberte si to nějak osobně, ale nejvíce jste si toho na sebe ušil sám, váš stávající "skill" a přístup vás zatím dovedl akorát k vyzvednutí rozhodnutí o zadržení řidičáku... Na vašem místě už raději neříkám nic, nikam nechodím a beru pokutu do 5k+6 měsíců a za 3 měsíce žádám upuštění a řidičák zpět, bude to dokonce bez bodů. Při větší pokutě nebo delším zákazu proti tomu podat odvolání. A příště začít už při kontrole tím, že řidičák zrovna dneska musel zůstat doma...
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #47 kdy: 17 Července 2015, 08:52:08 »

aha no tak ted fakt nevim co mam delat....ja se v tom moc nevyznam tak mam strach aby tam na me neusili nejakou boudu
Neberte si to nějak osobně, ale nejvíce jste si toho na sebe ušil sám, váš stávající "skill" a přístup vás zatím dovedl akorát k vyzvednutí rozhodnutí o zadržení řidičáku... Na vašem místě už raději neříkám nic, nikam nechodím a beru pokutu do 5k+6 měsíců a za 3 měsíce žádám upuštění a řidičák zpět, bude to dokonce bez bodů. Při větší pokutě nebo delším zákazu proti tomu podat odvolání. A příště začít už při kontrole tím, že řidičák zrovna dneska musel zůstat doma...

Pisete pokutu do 5000 ale podle zakona mi muzou dat az 20 tisic ne? Pani na urade mi taky rikala do 5 tisic. Tak ted nechapu.
IP zaznamenána

torrente

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #48 kdy: 17 Července 2015, 09:26:29 »

Vzhledem k nízký hladině alkoholu v krvi a jestli je to navíc první alkoholový provinění, tak bude pokuta někde u spodní hranice.
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #49 kdy: 17 Července 2015, 12:35:16 »

Vzhledem k nízký hladině alkoholu v krvi a jestli je to navíc první alkoholový provinění, tak bude pokuta někde u spodní hranice.

No to je jen odhad ale ta uresnixe kdyz jsem se ptal se divala do tabulek a rikala od 2500-5000 proto se ptam...vsude je totiz az 20000 pokuta
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #50 kdy: 17 Července 2015, 14:29:17 »

Je tam 2.500 – 20.000
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #51 kdy: 18 Července 2015, 18:28:33 »

Nejak se mi ti cele nepozdava...uvidim jak bude probihat rizeni...
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #52 kdy: 18 Července 2015, 19:04:36 »

No to je jen odhad ale ta uresnixe kdyz jsem se ptal se divala do tabulek a rikala od 2500-5000 proto se ptam...vsude je totiz az 20000 pokuta
Není možné, že ty úřednicí použité "tabulky" nevycházely jen ze zákona, ale i z nějaké metodiky zohledňující při stanovení sankce i různá kritéria, ke kterým musí správní orgán přihlížet (tj. osobu pachatele, způsob spáchání, míru zavinění, následky, okolnosti ...). V tom případě by bylo docela zajímavé takový materiál získat, buď v rámci řízení, nebo přes InfZ.

Ať už by obsahem bylo cokoliv, využití v řízeních by to mělo obrovské - pokud by "tabulka" radila nižší sankci než byla uložena, argumentovat zásadou rovnosti, v opačném případě se točit na tom, že si nemůže SO redukovat správní uvážení do nějaké metodiky, tj. de facto na něj a všechny jeho náležitosti rezignovat.
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #53 kdy: 18 Července 2015, 22:02:26 »

Takovej dokument podle infz nikdy nedostanete pokud neznate presne oznaceni, pokud vubec oficialne neco takoveho existuje.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #54 kdy: 18 Července 2015, 22:24:19 »

Jakto že ne? Stačilo by mít nahrané to jednání a odkázat na listinu, do které úřednice nahlíží a cituje z ní v čase xx:xx ... Nedávno jsem takto jeden údajně interní materiál (pravda, až po dvou odvoláních) získal.
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #55 kdy: 18 Července 2015, 23:55:34 »

Konspirační teorie jsou tady velmi populární, jistě, je jasné, že ženská se jen blbě nepodívala o řádek/odstavec níž  ::)
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #56 kdy: 09 Září 2015, 08:03:33 »

No tak jsem to dostal za 5 klacků + mi bylo řečeno že po 3. měsících pokud si zažádám, tak dostanu papíry zpátky. Musím se ale podělit o zkušenosti s tím jak takové správní řízení probíhá. Vcelku byl ten ouřada v pohodě týpek. Mohl jsem podávat důkazy na svou obhajobu, což je ale k ničemu, protože, jaké důkazy můžete podat? ŽÁDNÉ! Cokoliv jsem řekl, tak mi bylo vyvráceno tím, že plynová chromatografie je přesná a že fyziologická hladina alkoholu v krvi by nebyla tolik. Když jsem namítl, že do 0,24 tak mi bylo řečeno, že ne. Že bych musel nafoukat do 0,24 přičemž 0,04 je odchylka přístroje. Z krve je výsledek prý velmi přesný. Dále mi bylo na mou obhajobu fyziologickou hladinou řečeno, že ta je v setinách a byl mi přečten nějaký rozsudek nejvyššího soudu, který neuznal fyziologickou hladinu dotyčného. No nevím. Šel jsem cestou nejmenšího odporu a bylo mi řečeno, že pokud dodržím vše na čem jsme se dohodli tzn. nechytnou mě řídít a přinesu lejstro o odpuštění půlky trestu tak mi to pán ouřada udělá na počkání, což je fajn. Další věcí je, že si vás fakt proklepnou a berou v podtaz všechno. Naštěstí jsem své 2 pokuty za rychlost měl před 3 lety, takže mi bylo řečeno, že to bere jako bych měl čistý záznam. A já si naivně myslel, že se po roce tyto přestupky vymažou. No policejní šikana a úřední šikana v tomhle státě je a přetrvává. Takže si dobře rozmyslete pokud někdy spácháte nějaký přestupek, protože to nefunguje tak jakože v budoucnu budete sekat latinu a vaše prohřešky z minulosti se vám vymažou. Trošku mi to připomnělo Jeana Valjeana z Ubožáků (Bídníků), kterého jeho krádež chleba pronásledovala celý život. Opravdu se mi nelíbí přístup PČR, na které jde vidět, že ráda buzeruje řidiče, jen proto, aby vydělali peníze do státní kasy. Je to buzerace řidičů. Nic nespácháte, ani překročení rychlosti, prostě nic a stejně vás zastaví a za alkohol do 0,3, což je ve vyspělé Evropě tolerováno naprosto běžně vám zabaví ŘP a ještě vás ponižují a dívají se na vás skrz prsty. Nenávidím ČR!!!
« Poslední změna: 09 Září 2015, 08:16:55 od speedex »
IP zaznamenána

root

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #57 kdy: 09 Září 2015, 08:07:52 »

No tak jsem to dostal za 5 klacků + mi bylo řečeno že po 3. měsících pokud si zažádám, tak dostanu papíry zpátky.

A nabylo to uz pravni moci? Budete se odvolavat?
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #58 kdy: 09 Září 2015, 08:17:56 »

ŘP potřebuji co nejdřív. Jsem bez něj jako bez nohy. Takže ne počkám 3 týdny a půjdu si pro ŘP. tĚCH 5 TISÍCOVEK OŽELÍM.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #59 kdy: 09 Září 2015, 08:51:23 »

Drobné upřesnění: 3 týdny a 3 měsíce jsou trošku rozdíl a za ty tři měsíce si můžeš požádat - klidně řízení o vydání v polovině trestu mohou táhnout další 3 měsíce. Ne, aby tě napadlo jet si podat žádost o vydání ŘP za volantem. Máš ale pravdu, patrně ti nic jiného nezbývá.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.