30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Autor Téma: [LOST] Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!  (Přečteno 68451 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #60 kdy: 09 Září 2015, 08:56:42 »

Hádám, že za ty 3 týdny uplynou 3 měsíce od zadržení ŘP ...
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #61 kdy: 09 Září 2015, 09:21:38 »

Drobné upřesnění: 3 týdny a 3 měsíce jsou trošku rozdíl a za ty tři měsíce si můžeš požádat - klidně řízení o vydání v polovině trestu mohou táhnout další 3 měsíce. Ne, aby tě napadlo jet si podat žádost o vydání ŘP za volantem. Máš ale pravdu, patrně ti nic jiného nezbývá.

Po 3 týdnech to budou 3 měsíce a pan úředník byl férový a řekl mi že to dělá na počkání, takže pro mě jasná volba. Jednal se mnou férově a tímpádem budu férový i já. Samozřejmě pojedu hromadnou dopravou. Oni myslí na vše. Dokonce to byla první z otázek, jak jsem přijel?
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #62 kdy: 09 Září 2015, 09:22:01 »

Hádám, že za ty 3 týdny uplynou 3 měsíce od zadržení ŘP ...

Přesně tak...
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #63 kdy: 09 Září 2015, 09:27:23 »

Jo dík, poskočil jsem, už mi to došlo.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #64 kdy: 09 Září 2015, 11:36:53 »

Drobné upřesnění: 3 týdny a 3 měsíce jsou trošku rozdíl a za ty tři měsíce si můžeš požádat - klidně řízení o vydání v polovině trestu mohou táhnout další 3 měsíce. Ne, aby tě napadlo jet si podat žádost o vydání ŘP za volantem. Máš ale pravdu, patrně ti nic jiného nezbývá.

Po 3 týdnech to budou 3 měsíce a pan úředník byl férový a řekl mi že to dělá na počkání, takže pro mě jasná volba. Jednal se mnou férově a tímpádem budu férový i já. Samozřejmě pojedu hromadnou dopravou. Oni myslí na vše. Dokonce to byla první z otázek, jak jsem přijel?

A co je mu kurva po tom?
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #65 kdy: 09 Září 2015, 12:28:24 »

Těžko říct, ale člověk si připadal chvílemi jako na výslechu u policie...Musel jsem se i smát jelikož ve spise byl dotazník, který vyplnili policisté, kteří mě stavěli. Vše vyplnili po pravdě tzn. šel jsem rovně po čáře, byl jsem koordinovaný, nebyl ze mě cítit alkohol, prostě nebyl jsem pod vlivem a reakce jsem měl normální. Smích přišel až když měli na výběr z několika kolonek s popsání mojí nálady. Zašktli políčko POCIT VŠEMOCNOSTI. Tomu se smál i pan z úřadu a já jsem jen kroutil hlavou. Vzpomínám si na ty dva s prominutím vylízance, kteří si v autě povídali....škoda tamtoho auta, to jsme mohli zastavit. Prostě je těšilo srát lidi. To mě na tom štve nejvíc. Policajti totiž nepracují pro to aby pomáhali a chránili, ale aby srali lidi a dostali z nich co nejvíc peněz.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #66 kdy: 09 Září 2015, 13:05:35 »

Smích přišel až když měli na výběr z několika kolonek s popsání mojí nálady. Zašktli políčko POCIT VŠEMOCNOSTI.
Ježišmarja! Policajt už je nejenom automechanik, pracovník s infekčním materiálem (použité náustky..), ale dokonce je už i psycholog.
Dá se ten formulář nějak získat či vidět?
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

vava

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #67 kdy: 09 Září 2015, 13:21:45 »

Možná se při vyplňování mylně domníval, že se to týká jeho samotného.
IP zaznamenána

torrente

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #68 kdy: 09 Září 2015, 13:26:43 »

Formulář je k nahlédnutí zde:
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #69 kdy: 09 Září 2015, 13:34:27 »

Děkuji. Zvažuju dotaz na PČR, zda podstupující příslušníci nějaké školení umožňující jim takto detailně hodnotit a zapisovat chování, přičemž tyto informace mají být závazné pro další řízení, nebo zda si to vycucávaj z prstu..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #70 kdy: 09 Září 2015, 14:37:24 »

Taky mi to přišlo divné...Jak policajt může něco takového hodnotit?
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #71 kdy: 09 Září 2015, 14:40:51 »

Teď když koukám na ten dotazník, tak je to jak dotazník STB!
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #72 kdy: 09 Září 2015, 14:46:52 »

Hlavně je zajímavý, že ten dotazník asi není standardizovanej napříč ČR. Mě se ptali třeba na povolání (na což jsem odpověděl "napište tam třeba: příležitostný zastupitel přestupníků u správních řízení a poradce zastupitele MHMP pro oblast dopravy") a dotyčný PČRajt těžko mohl hodnotit můj vzhled a chování, jelikož jsem většinu času mlčel a byl skryt za polozavřeným oknem auta a sluneční clonou..

Trenky a tričko v zimě jsou přiměřené nebo nepřiměřené, když má auto topení? :D
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #73 kdy: 09 Září 2015, 15:06:23 »

Ty jo, to se mě nikdy neptali 8) Asi bych odpověděl že nedělám nic, že už mám všechno hotové  ;D
IP zaznamenána

speedex

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Alkohol 0,36 a 0,35 poté krev POMOOOOOC!!!!
« Odpověď #74 kdy: 09 Září 2015, 15:36:33 »

Hlavně je zajímavý, že ten dotazník asi není standardizovanej napříč ČR. Mě se ptali třeba na povolání (na což jsem odpověděl "napište tam třeba: příležitostný zastupitel přestupníků u správních řízení a poradce zastupitele MHMP pro oblast dopravy") a dotyčný PČRajt těžko mohl hodnotit můj vzhled a chování, jelikož jsem většinu času mlčel a byl skryt za polozavřeným oknem auta a sluneční clonou..

Trenky a tričko v zimě jsou přiměřené nebo nepřiměřené, když má auto topení? :D

No kde pracuju se mě ptali taky...chtěl jsem říct co je jim po tom a jak to souvisí s dopravním přestupkem....Fakt tenhle stát je absurdistán...
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7