30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Průběh ÚJ  (Přečteno 2570 krát)

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Průběh ÚJ
« kdy: 29 Ledna 2024, 16:28:10 »

Zdravím Vás
v pátek jsem byl na ÚJ které bylo nařízeno na základě odporu příkazu ve věci ,,odmítačka fouknout,,
můj dotaz je pouze k průběhu tohoto jednání,
kdy na mně byli úřednice hned dvě, jedna mi řekla hned ze zálohy že mně upozornuje že jí nebudu skákat do řeči a nechám jí vše říct, a pak si řeknu svoje, já to považoval jako pouze mé stanovisko ve věci
,to jsem udělal, pak když to vytiskla, bylo tam že jsem se vyjádřil k podkladům před vydáním rozhodnutí,audio mám,bylo toto okey z jejich strany?
« Poslední změna: 29 Ledna 2024, 16:35:45 od Lopata54 »
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 349
  • s
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #1 kdy: 29 Ledna 2024, 18:42:10 »

No a chcete se k podkladům ještě nějak vyjádřit? Pokud ano, tak si požádejte o stanovení lhůty pro vyjádření, nebo jim své vyjádření rovnou pošlete. Pokud možno co nejdříve, tak aby to k nim došlo před tím, než stihnou vydat rozhodnutí.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #2 kdy: 29 Ledna 2024, 18:59:10 »

No a chcete se k podkladům ještě nějak vyjádřit? Pokud ano, tak si požádejte o stanovení lhůty pro vyjádření, nebo jim své vyjádření rovnou pošlete. Pokud možno co nejdříve, tak aby to k nim došlo před tím, než stihnou vydat rozhodnutí.

Chtěl bych navrhnou ještě výslech policajtů já to tam uvedl že to navrhuji a je to tam zapsaný v tom vyjádření se k podkladům ale z jejich přístupu kdy už jen chtěli vědět že si řádně přeberu poštu a k tomuto se mi nevyjádřili sem
odhadl že mi na to kašlou , nebo musejí mi vyhovět když času do promlčení zbejvá dost ? Díkes
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 349
  • s
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #3 kdy: 29 Ledna 2024, 20:21:40 »

Vyhovět vám nemusí, pokud si mají dostatek argumentů pro to, aby oddůvodnili nadbytečnost výslechu. Máte nahranou i samotnou odmítačku? Pokud ano, ověřte si, jestli vás správně vyzvali a poučili, viz. bod.6 na https://radyproridice.cz/odmitacka/. Jestli by špatné/chybějící poučení postačovalo pro zneplatnění celého testu to netuším, ale měl byste aspoň nějaký argument, proč je nutné provést výslech policajtů.


IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #4 kdy: 01 Února 2024, 17:41:29 »

Děkuji,oni to nahrané mají že sem odmítl fouknout, ještě sem to vyjádření k podkladům zaslal a zatím žádné rozhodnutí nepřišlo, mohl bych ještě poprosit o radz
pokud mě zase uznají vinným můžou mi dát delší zákaz řízení než byl uložen příkazem dvanáct měsíců jen proto že jsem ten odpor předtím podal nebo mohou mi ho prostě navýšit?
« Poslední změna: 01 Února 2024, 17:43:42 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #5 kdy: 01 Února 2024, 20:44:21 »

Můžete postnout video? Jak Vás vyzvali a co jste jim řekl. Pokud nebudou nové skutečnosti, výše trestu vyšší být nemůže.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #6 kdy: 02 Února 2024, 12:37:58 »

To mi nedali kopii ani při nahlížení ,jen mi to pustili během jednání,řekla mi že nějaký jejich IT technik marodí a zapsala to i do spisu že mi nemohli pořídit kopii kvůli formátu a i v ÚJ to uvedla na začátku že sem žádal ale že mi nemůžou vyhovět , ted se mi tam proto nechce když mám dopis na poště  ;) nebo myslíte že můžu ?
Dnes tedy  přišel ten dopis který si vyzvednu tedy až předposlední den, je tam na lístku jen Číslo jednací které se od ústního jednání celé změnilo a koncovka je stejná ,dá se z toho předem odvodit jestli už je to rozhodnutí nebo zda bylo vyhověno a bude předvolán svědek  ? Jiné řízení u toho to úřadu nemám. Děkuji
« Poslední změna: 02 Února 2024, 13:21:32 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #7 kdy: 02 Února 2024, 21:25:11 »

Se správnou plnou mocí tam můžete  poslat zmocněnce. A dál čekat na doručení dopisu.

Zkuste popsat v jaké jste fázi. ŘP máte stále u sebe a teď řešíte odevzdání nebo sankcí? Prostě vše.
Nemožnost pořídit záznam by mohl hrát roli. Bez kompletních informací Vám nikdo nepomůže.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #8 kdy: 02 Února 2024, 21:54:02 »

Se správnou plnou mocí tam můžete  poslat zmocněnce. A dál čekat na doručení dopisu.

Zkuste popsat v jaké jste fázi. ŘP máte stále u sebe a teď řešíte odevzdání nebo sankcí? Prostě vše.
Nemožnost pořídit záznam by mohl hrát roli. Bez kompletních informací Vám nikdo nepomůže.
ŘP stále mám, ten mi nebyl zadržený a ještě bych ho rád měl , dostal jsem příkaz kde jsem byl uznán vinným a 12 měsíců zákaz,jako důkaz byl ten videozáznam¨na to
jsem podal odpor dle návodu no a pak jsem byl pro kopii spisu, tam  sem podstatný záznam z kamery nezískal protože prý IT technik je nemocný a nemá mi to kdo předělat do jiného formátu,to napsala do spisu,proběhlo ústní jednání  kde ze začátku zopakovala že jsem o ten záznam žádal ale že mi z výše popsaného důvodu nemohli vyhovět,pak mi obě řekli že jim nebudu skákat do řeči a nechám je vše říct včetně toho když mi pustili ten záznam a na konci že se vyjádřím, to jsem udělal, že nesouhlasím s výzvou že jsem nebyl poučen a řádně vyzván a že navrhuji předvolání svědka policisty,bylo tam napsáno když to vytiskla že jsem se vyjádřil k podkladům, ještě jsem to zaslal znovu doporučeně že to navrhuji z novu a dnes přišel dopis na poštu kde je číslo jednací které má jiné číslo než u toho ÚJ,stejnou koncovku ale zkratku rozh nebo tak tam není,takže nevím
jestli v tom dopise je že jsem vinný nebo že ten výslech svědka bude je tam psáno že vyzvednout nejpozději 12.2
ale během toho ústního jednání na konci o vině nic neřekli ani o tom jestli mi vyhovují a svědka předvolají, jen jestli si přebírám poštu¨
ten záznam seženu, pošlu tam pro něj někoho,
« Poslední změna: 02 Února 2024, 22:23:08 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #9 kdy: 02 Února 2024, 23:39:21 »

Fikce nastane 12.2.? Pravděpodobně budete uznán vinným. Určitě počkejte na vyjádření někoho zkušeného.

Co poslat 11.2. stížnost na odmítnutí poskytnout kopii části spisu (video záznamu). A žádost o zaslání dálkově.
Mohl by to být zajímavý bod do budoucího odvolání.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #10 kdy: 14 Února 2024, 19:27:00 »

Update
Zatím sem pro video nikoho neposlal
jelikož dopis se mi do ruky dostal až dnes, páč doručení fikcí nastalo 12 února,jenže ho pak hned odvezli někam na výdejnu a dnes mi ho hodili do schránky. Překvapivě dopis neobsahuje rozhodnutí o vině,tak jak jsem čekal, ale nařízení dalšího ÚJ dokazování svědeckou výpovědí- výslech svědků chlupatých a to až překvapivě 4. dubna.Dále je tam jen psáno, že pokud se nebudu moci ze závažných důvodů dostavit, mám to neprodleně oznámit,jinak to jednání proběhne beze mě.
« Poslední změna: 14 Února 2024, 19:42:26 od Lopata54 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #11 kdy: 15 Února 2024, 03:55:56 »

Tak asi to není tak úplně jasné, když svolili k tomu UJ a předvolali šimpanze. Nyní tedy získejte video, kopii spisu, anonymizujte to a dejte to sem aby vám mohl někdo poradit nějakou strategii.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #12 kdy: 15 Února 2024, 12:44:39 »

Tak asi to není tak úplně jasné, když svolili k tomu UJ a předvolali šimpanze. Nyní tedy získejte video, kopii spisu, anonymizujte to a dejte to sem aby vám mohl někdo poradit nějakou strategii.
Ano to udělám děkuji.
Ještě bych se zeptal, než tam půjdu pro video abych něco nepohnojil, několikrát sem uvedl, že tam byl i spolujezdec, i na tom záznamu, kterej mi pustili a nezachycoval prostě celý děj,je vidět že tam stojí, mám ho navrhnou jako svědka, když se mě na něj vůbec orgán nedotázal o koho se jedná?Jde mi o to, že když teda proti mě pozval ty chlupatý v rámci svědeckého dokazování, neměl pro nějakej spravedlivej proces se zajímat sám od sebe i o osobu, která mohla vypovědět i o mé verzi?Děkuji
« Poslední změna: 15 Února 2024, 12:51:40 od Lopata54 »
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #13 kdy: 15 Února 2024, 13:03:55 »

Určitě navrhněte svědka. Hlavně ať je o tom zápis ve spisu.
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #14 kdy: 28 Února 2024, 21:29:00 »

UPDATE,takže všechno jsem posbíral a zítra nahraju musím to nějak anonymizovat,hlavně to video protože je tam vidět obličej policajta a zatim nevím v čem to udělat,tedy hlavně to video,ten úřední záznam obsahuje jen že sem po opakovanem poučení odmítl, že sem měl oči normální,pohyb koordinovaný,náladu nenápadnou,chování ovládané ,řeč normální a že zápach alkoholu-NE.
ouřednice byla dost líná kopírovat,minule mi dávala kopii, ted mi dala  originál zaschlou propiskou vypsané oznámení předání  přestupku z místa kontroly, místo kopie, ale to asi se zneužít k dobru nedá že? Že bych někdy třeba požadoval vidět originál sepsané oznámení o přestupku na místě,který už nemá protože mi ho dala mezi ostatní kopie ? :D
« Poslední změna: 28 Února 2024, 22:17:29 od Lopata54 »
IP zaznamenána