30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rakousko - dálniční známka  (Přečteno 9237 krát)

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko - dálniční známka
« Odpověď #30 kdy: 25 Září 2023, 20:47:13 »

Čo sa týka umiestnenia nálepky, tu je to pekne popísané. Ak chodí pošta obyčajne, tak s tým odhodením do koša je OK do momentu, keď pôjdete opäť do Rakúska a zastavia Vás. Si píšte, že v systéme budete evidovaný ako delikvent a poriešia vás na mieste. V tomto prípade by som určite nešpekuloval a pokutu zaplatil v lehote.

Obávám se pane, že se mýlíte. Mám potvrzené od rakouské policie, že úřady a policie nejsou propojené, navíc jezdím do Rakouska často a nejčastěji potkáte hlídku měřit někde. Když vás zastaví, tak chtějí okamžitě pokutu a konec (hlavně u cizinců). U náhodné silniční kontroly on ten policista si fakt nebere občanku a nejde vás lustrovat, jen se letmo podívá na doklady a jedete dál.
IP zaznamenána

Wilda

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko - dálniční známka
« Odpověď #31 kdy: 25 Října 2023, 13:29:09 »

Tak jsem na to nereagoval a menší update - předali to dal...
IP zaznamenána

Wilda

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko - dálniční známka
« Odpověď #32 kdy: 30 Října 2023, 18:04:07 »

Jenom vzhledem k poslednimu dopisu se zeptam...jake maji rakusani pravomoce tady v CR neco vymahat? A kdyz mi zatim nic neprislo doporucene, tak by se melo vzdycky dat dovolat te nejnizsi pokuty kdyby neco je to tak?
IP zaznamenána

kiterr

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko - dálniční známka
« Odpověď #33 kdy: 31 Ledna 2024, 11:27:43 »

Dobrý den, dostal jsem doporučený dopis z Rakouska že jsem neměl známku. Pokuta 120€. Dopis převzal syn.. Známku jsem měl nalepenou, kupoval jsem jí 20.12.2023 vracel jsem se 30.12.2023. Prohledal jsem karavan, doklad o koupi jsem už nenašel, mám jen výpis z účtu že jsem na ONO platil ale i s naftou. Co s tím? Děkuji Lehman
IP zaznamenána

hořčík

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko - dálniční známka
« Odpověď #34 kdy: 31 Ledna 2024, 15:20:02 »

Máte li platbu kartou není nic snažšího, než hezky napsat příslušné čerpací stanici s prosbou o zaslání duplikátu účtenky.
Vyhoví.
« Poslední změna: 04 Února 2024, 21:28:22 od revell »
IP zaznamenána

kiterr

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko - dálniční známka
« Odpověď #35 kdy: 31 Ledna 2024, 18:01:31 »

tak jsem zjistil, že jsem debil já... Když 20. koupíš a jedeš tak 30. není 10 dní ale 11... ach jo
IP zaznamenána