30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: vypalne CKP  (Přečteno 942 krát)

František Dobrota

• Zobrazit profil
vypalne CKP
« kdy: 08 Února 2022, 17:56:09 »

Podarilo se mi nemit pojistene auto 4 dny kdy jsem byl jiz provozovatelem ale bez zakonneho pojisteni. Podarilo se mi to tak, ze jsem pojistil pres internet ale podarilo se mne najit lepsi pojisteni takze jsem to internetove nezaplatil a zaplatil az to nove, cili 4 dny bylo to auto nepojistene. Prislo mi vypalne z CKP na 650Kc, coz se mne tem ........ platit nechce. 86kc na den, zbytek jsou naklady na dopis. Jelikoz nic neprislo doporucene tak o nicem nevim.

Kazdopadne bych se rad poradil co s tim dal... Asi bych umel dolozit ze auto bylo v deklarovane dobe v servisu a nebylo provozovane, ale predpokladam ze jim to je uplne jedno, jdou po penezich. Vymahacim agenturam nebo exekuci bych se radej vyhnul.

Dekuji za pripadne rady ci doporuceni.
IP zaznamenána

l_oupi

• Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #1 kdy: 08 Února 2022, 19:34:32 »

Mám s nimi poslední dobou špatné zkušenosti, že si vytírají pr... s jakýmkoliv důvodem. Jednou se mi povedlo, ale toto není Váš případ, hodit to na helmuta, ale to jsem auto prodal a již více neřešil, rozhodně podat odpor, ale víc se s nimi nebavit, dokud nevymyslíte neprůstřelný důvod. Vozidlo v servisu a mimo komunikaci, fotografie vozidla v dílně nebo na nějakém pozemku a kontakt na svědky, kteří to podpoří v případě potřeby.
IP zaznamenána

gumidos

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08 Února 2022, 19:34:51 »

Klíčová slova - vyhláška 205/1999.

l_oupi: ”podat odpor” ?  … viz 168/99.
« Poslední změna: 08 Února 2022, 19:39:46 od gumidos »
IP zaznamenána

František Dobrota

• Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08 Února 2022, 20:16:57 »

Muzete mne prosim nasmerovat konkretneji na § nebo odstavec jelikoz po nekolikatem precteni mne zcela unika co jste mi chtel naznacit.

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1999-205/zneni-20220101
IP zaznamenána

Hugo

• Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08 Února 2022, 22:28:09 »

IP zaznamenána

gumidos

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08 Února 2022, 22:39:52 »

Vyhláška 205/1999 - § 2 a 2a, vyčíslení příspěvku a nákladů nikoliv na dopis, ale na mimosoudní uplatnění práva
Zákon 168/1999 - § 1, odst. 2(a). Umístění v servisu, nebo neprovozování není podstatné.
IP zaznamenána