30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: vypalne CKP  (Přečteno 5891 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #15 kdy: 22 Října 2022, 13:01:06 »

... Na základě Vašeho upozornění budeme řešit opravu těchto údajů.
Na tom je vidět charakter Vaší zločinecké organizace. Místo toho abyste bojovali za to , abyste mohli komunikovat s občany pomocí DS, bojujete za to abyste mohli skrytě a podle zneužívat toho, že když si občan zřídí DS, počítá s tím, že mu veškeré důležité informace od státních organizací příjdou do DS.
Na Vašem místě bych se styděl za to, že pro ně pracujete.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #16 kdy: 23 Října 2022, 05:55:26 »



Podarilo se mi nemit pojistene auto 4 dny kdy jsem byl jiz provozovatelem ale bez zakonneho pojisteni. Podarilo se mi to tak, ze jsem pojistil pres internet ale podarilo se mne najit lepsi pojisteni takze jsem to internetove nezaplatil a zaplatil az to nove, cili 4 dny bylo to auto nepojistene. Prislo mi vypalne z CKP na 650Kc, coz se mne tem ........ platit nechce. 86kc na den, zbytek jsou naklady na dopis. ...

Nepomohlo by v takovémto případě předchozí pojišťovně zpětně uhradit pojistné, tedy poměrnou část pojistného za 4 dny?
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #17 kdy: 24 Října 2022, 09:31:55 »

Nepomohlo. U pojištění "sjednaného přes internet" bývá téměř vždy platnost pojištění vázaná na úhradu pojistného/splátky v nějakém termínu (obvykle nijak dlouhém).  Tedy neuhrazením pojistného nebyla nabídka přijata a smlouva nevznikla. Zhojit to občas jde - ale za součinnost obou stran, obvykle z nějakého seriozního důvodu (chybný VS, zpoždění den či dva apod.).
V tomto případně si součinnost předchozího pojistitele (žádný není, protože smlouva nevznikla) neumím představit.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #18 kdy: 25 Října 2022, 08:21:41 »

... Na základě Vašeho upozornění budeme řešit opravu těchto údajů.
Na tom je vidět charakter Vaší zločinecké organizace. Místo toho abyste bojovali za to , abyste mohli komunikovat s občany pomocí DS, bojujete za to abyste mohli skrytě a podle zneužívat toho, že když si občan zřídí DS, počítá s tím, že mu veškeré důležité informace od státních organizací příjdou do DS.
Na Vašem místě bych se styděl za to, že pro ně pracujete.

+1
IP zaznamenána

ČKP

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #19 kdy: 27 Října 2022, 14:09:33 »

... Na základě Vašeho upozornění budeme řešit opravu těchto údajů.
Na tom je vidět charakter Vaší zločinecké organizace. Místo toho abyste bojovali za to , abyste mohli komunikovat s občany pomocí DS, bojujete za to abyste mohli skrytě a podle zneužívat toho, že když si občan zřídí DS, počítá s tím, že mu veškeré důležité informace od státních organizací příjdou do DS.
Na Vašem místě bych se styděl za to, že pro ně pracujete.

Dobrý den, v rámci naší předchozí odpovědi jsme reagovali na příspěvek, ve kterém se řešilo, že vzhledem k údajům uvedeným na Czech Pointu jsme státní instituce a máme tak za povinnost komunikovat datovou schránkou. Tuto mylnou informaci jsme tedy uváděli na pravou míru. ČKP není státní institucí a proto tuto povinnost nemá. Pokud jde o možnost naší komunikace prostřednictvím datové schránky, tak vzhledem k tomu, že datovou schránku má postupně čím dál více lidí, řešíme do budoucna rozšíření naší komunikace a zasílání Výzev i touto cestou.
Česká kancelář pojistitelů
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #20 kdy: 28 Října 2022, 16:12:04 »

ČKP není státní institucí a proto tuto povinnost nemá.

Exekutoři také nejsou státní institucí a tu povinost mají. Pokud není ve skutečnosti Vaším cílem (jako že se chováte tak jako by bylo), zkasírovat od občanů maximální částku, tak byste se k té povinosti přihlásili sami. Jenže paraziti jako vy si sami nějakou povinost rozhodně nepřidáte a budete se spíše snažit přidat nějakou povinost občanům. :x
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:vypalne CKP
« Odpověď #21 kdy: 28 Října 2022, 16:19:02 »

Citace
řešíme do budoucna rozšíření naší komunikace a zasílání Výzev i touto cestou.
Česká kancelář pojistitelů

Ne komunikaci s těmi, koho chcete oholit, nebo nedej bože je upozornit na stav, ale zasílat výzvy. Opět stylem řečeno vše.
IP zaznamenána