30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Rychlost Kuřim  (Přečteno 14751 krát)

Kokrhel123

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Kuřim
« Odpověď #45 kdy: 07 Září 2022, 11:38:00 »

Přes Lelekovice jsem poslední dobou nejel, proto jsem nereagoval, ta třicítka tam na konci u lesa asi kdysi byla. Moje dnešní objízdná trasa, když je I/43 ucpaná, vede vrchem přes Soběšice až Vranov.

Ale na Waze se dá všimnout, že kamerku v Lelekovicích již zobrazuje. Byla před týdnem krátce zobrazená i u té Kuřimi, kde se zatím žádná zařízení nestaví, ale pak z Waze zmizela.
IP zaznamenána

foxinus

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Kuřim
« Odpověď #46 kdy: 07 Září 2022, 21:33:12 »

Objížďka přes Vranov se používá hodně. Právě kvůli tomu snaha o kasírování. Ale projet Lelkama přes den s průměrem přes padesát bych chtěl jednou zažít. Ta třicítka tam byla ještě v červnu, v zatáčkách u hřiště. S ní by měli komplikovaný výpočet pro průjezd celou dědinou. A údajně to má být už v testovacím provozu.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 300
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Kuřim
« Odpověď #47 kdy: 08 Září 2022, 12:06:27 »

Včera tam jela manželka... Rámů si nevšimla a třicítky taky (ještě aby, když je sundaná)...

Každopádně se divila, koho tam chtějí kasírovat. Neznám moc horších tankodromů než Lelekovice.
IP zaznamenána

Kokrhel123

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Kuřim
« Odpověď #48 kdy: 27 Září 2022, 16:01:33 »

Minulý týden jsem to vzal přes Lelekovice na Vranov. Silnice prázdná, takže rychlost byla na mně. Na celém měřeném úseku existuje snad jediné krátké místo, kde se dá 50 km/h mírně překročit. Zbytek jsem jel kolem 40, i méně, což udělá každý, kdo si nechce odpravit podvozek.
Tuto úsekovku považuji za velký nesmysl, pokud se k tomu nepřidá časem něco dalšího (třeba ta třicítka). Zastupitelstvo teď na tom musí prodělat balík.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 300
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Kuřim
« Odpověď #49 kdy: 10 Října 2022, 10:33:13 »

Tak možno přesunout do LOST. Dnes mi bylo doručeno rozhodnutí o odvolání - zamítuto jako opožděné.

Nojo, jsem blbej, špatně jsem si pohlídal lhůty. Ještě bych se rád zeptal, když mám 5 kal. dní na doplnění e-mailu a konec lhůty vychází na víkend, posouvá se na pondělí?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Kuřim
« Odpověď #50 kdy: 10 Října 2022, 10:40:57 »

Lhůta se samozřejmě posouvá na nejbližší pracovní den. Tj. pokud učiníte podání obyčejným e-mailem, stačí jej potvrdit další pondělí.

Tohle bylo důvodem pro zamítnutí odvolání? Hoďte sem to rozhodnutí SO2.
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 300
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Kuřim
« Odpověď #51 kdy: 10 Října 2022, 11:00:34 »

Ne, to skutečně nebylo důvodem pro zamítnutí odvolání. Já jsem prošvihl lhůtu jak prase - o týden - trochu jsem zpanikařil a udělal chybu, která se dala zmírnit a měla potenciál na zajímavé kočkování. Více kdyžtak v SZ.
IP zaznamenána

foxinus

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] Rychlost Kuřim
« Odpověď #52 kdy: 18 Listopadu 2022, 14:48:37 »

S dovolením sem ještě doplním info k Lelekovicím. Oficiálně už by úsekovka měla měřit. Trochu se to zadrhlo, protože si někdo dovolil podat podnět k šetření zmizelých značek 30km/h. Ty se tam pak na chvíli znovu objevily, ale aktuálně jsou samozřejmě odstraněny. Ale je možno s tím operovat v případném správku, proto výsek z podání přikládám. Kdyby se někomu poštěstilo s rychlostí, tak mi sem dejte vědět. Nanavigoval bych, po čem dalším ještě jít. Osobně nevím, jestli to budu zkoušet projet nad pade a riskovat nervy a auto…
IP zaznamenána