30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Ani lockdown parazita nezastaví.  (Přečteno 7019 krát)

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #15 kdy: 28 Května 2021, 12:51:30 »

Kdyby měl Číkusmut zájem o několik podobných udání ve věcech s nedodanou výzvou v Říčanech a Českém Brodě, tak mohu posloužit :-)
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #16 kdy: 28 Května 2021, 15:09:22 »

Děkuji za odpovědi. Určitě hra na kočkovanou bude super.
Určitě by bylo vhodné a možné žádoucí parazitovi po suchém, stručném odporu předhodit Číkusmuta.
Jen dotaz: přijme orgán můj krystalicky čistý odpor ve stylu podávám odpor proti číslo jebací xxxxxxxxx ze dne yy.yy.xxxx bez podpisu?
Díky za odpověď a přeji pohodový víkend.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #17 kdy: 28 Května 2021, 15:28:07 »

Lafayette> Říčany určitě a Český Brod by Číkusmutovi asi také nevadil.

anipenny> Já bych to poslal podepsaný, teď není potřeba získávat další čas. A samozřejmě také kdo posílá a komu. V odporu není potřeba uvádět žádné argumenty.

obecně> V těchto případech je vhodné se před udáním řidiče nějak seznámit se sprdelní výzvou. Jako optimální se jeví nahlédnutí do spisu (třeba během ústního jednání nebo dokazování mimo ÚJ). Také lze samozřejmě vymyslet nějakou pohádku. Třeba že pubescent předal dopis až nyní.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #18 kdy: 28 Května 2021, 15:50:56 »

Pane Číkusi, vy snad čekáte až někdo napíše  :o)
Nic ve zlém, narážím na Vaši rychlost, super  :D  Dobrá, takže:
- odpor podám zcela suchý s podpisem
- Říčany jsou pro mne cca 360 Km takže bych si asi zahrál na Andrsena a vymyslel nějakou báchorku pro dospělé ouřady
- nebo někoho zmocnit? S PM nemám problém, ale to asi až soukromě.
- teď tedy bude odpor a potom budu vymýšlet co dál.
Děkuji všem.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #19 kdy: 31 Května 2021, 20:15:39 »

Zdravím,
odpor ve věci podán suchou formou bez vyjadřování se k věci. Koncem týdne půjde žádost o spis, což mne asi pošlou do zadele. No uvidíme. Pak budu atakovat poštu o kopii originálu doručenky. Pak se uvidí dle situace.
Přeji pohodový den.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #20 kdy: 03 Června 2021, 13:33:01 »

Takže Řiťany se ozvaly a zvou mne do svého doupě. Zatím si meiluji s Tancibudkovou ale mám to cca 360 km. Zvolím tedy taktiku: žádost o kopii spisu, podujatost. Pokud nepošlou kopii celého spisu, budu zasílat žádosti po jednotlivých stranách.
Má ještě nějaký nápad jak parazity co nejvíce zaměstnat?
Děkuji za podněty.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #21 kdy: 03 Června 2021, 14:55:47 »

Je to prakticky neprůchozí, ale určitě je můžete zaměstnat žádostí o přesun causy k nějakému bližšímu SO a argumentovat tím, že chcete spravedlivý proces a potrestání, nicméně cestovat 360 km za parazity je neproporcionálně přísný trest za takovou prkotinu, kterou jste měl spáchat.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #22 kdy: 03 Června 2021, 15:19:35 »

děkuji "johncreek" za radu. Zkusím všechny způsoby jak se s nimi pokočkovat, zatím jen sbírám info jak v tom chodit. Nemám v kočkování zatím větší zkušenosti. Ale díky radám na fóru se zdokonaluji.  8)
A proto v duchu tradice V.I.Lenina - "učit se, učit se, učit se" vyrážím do boje s parazitem  :)  :D
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #23 kdy: 31 Října 2022, 13:43:24 »

Dobrý den,
nápověda mi radí založit nové vlákno. Rád bych to ale dojel zde, ať se zbytečně nepapíruje. Dnes jsem vybral psaní z úřadu a řízení se zastavuje.
Byli ale strašně dlouho nečiní a proto podám odvolání ať si tu svou nečinnost alespoň částečně odpracují  ;D
Máte vy zkušenější nějaké jiné podněty či nápady. Děkuji za možné odpovědi a přeji pohodový den.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #24 kdy: 31 Října 2022, 15:35:01 »

Dobrý den, nápověda mi radí založit nové vlákno. Rád bych to ale dojel zde, ať se zbytečně nepapíruje.
Proč nové vlákno, to je stejný nebo nový případ? Vypadá to minimálně na stejné místo ...

EDIT: Díky Číkusovi za vysvětlení. Nápověda neradí založit nové vlákno, ale zvážit, zda přispívat do delší dobu neaktivního vlákna. Pokud jde o informaci typu "jak to dopadlo", tak ta samozřejmě do původního vlákna patří. Každopádně díky za postřeh, je to patrně defaultní text SMF, a možná by se dal vyhodit, nebo nějak přizpůsobit místním podmínkám (to, že se 120 dní nic neděje, není v realitě kocourkovských úřadů i soudů nic neobvyklého).
« Poslední změna: 31 Října 2022, 17:23:01 od hh »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #25 kdy: 31 Října 2022, 16:58:55 »

hh> Při přispívání do déle neaktivního tématu vyhazuje fórum červenou hlášku:

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #26 kdy: 31 Října 2022, 20:25:28 »

Díky za odpověď, ano je to informace "jak to dopadlo". Rád bych se odvolal, ale nevím jak to odvolání stylizovat a mám na to jen 15 dnů. Můžete někdo poradit? Děkuji moc a přeji pohodový večer
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #27 kdy: 31 Října 2022, 20:31:31 »

"Podávám odvolání proti usnesení č.j. XYZ."
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Ani lockdown parazita nezastaví.
« Odpověď #28 kdy: 31 Října 2022, 20:46:09 »

Děkuji pane Číkusi za navedení. Napíši tedy odvolání bez odůvodnění a počkám co úřad. Samozřejmě budu informovat a vše okamžitě postnu.
IP zaznamenána