30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neplatný příkaz?  (Přečteno 13032 krát)

Grutn

• Zobrazit profil
Re:Neplatný příkaz?
« Odpověď #30 kdy: 29 Prosince 2021, 16:42:28 »

Tak slavím dílčí úspěch. Krajský úřad vyhověl mému odvolání proti zamítnutí žádosti o prominutí zmeškání podání odporu.
Krajský úřad se v zásadě ztotožnil s mojí argumentací, a uvádí:
"... z uvedeného je zcela seznatelné, že uvedené poučení pak zcela popírá možnost pouhého podání "odporu", bez uvedení důvodu, a tím ke zrušení příkazu a následnému řízení o přestupku s možností uplatnění zákonných práv obviněného..."

Pokud by měl někdo zájem, můžu nahrát celé rozhodnutí..
IP zaznamenána

Číkus

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 26 Července 2022, 20:29:43 »

Promlčeno?
IP zaznamenána

Grutn

• Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 23 Listopadu 2022, 21:10:10 »

Bohužel mi právě přišlo vyrozumění o nabytí právní moci. Zdá se, že jsem idiot, a když jsem reagoval na výzvu k doplnění blanketního odvolání, zapomněl jsem ho podepsat. Vždy si fotím co jim na úřad posílám, ale v tomhle případě to zrovna vyfocené nemám, takže fakt nevím jestli jestli jsem to podepsal nebo ne. Ale asi opravdu ne..

Obávám se tedy, že tímto je to definitivní. Nicméně v plusu naštěstí úřad rozhodně nebude, takže alespoň tak..
IP zaznamenána

Číkus

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 23 Listopadu 2022, 21:18:19 »

O nabytí právní moci čeho? Mluvíte o doplnění blanketního odvolání, takže asi se jedná o rozhodnutí. Nedoplnění blanketního odvolání však nemá za následek nabytí právní moci rozhodnutí.

Můžete sem to vyrozumění nahrát?
IP zaznamenána

Grutn

• Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 23 Listopadu 2022, 21:19:48 »

Ještě mě napadla jedna věc, jak z toho možná vybruslit.. během řízení jsem změnil trvalé bydliště, a vinným je uznaná tedy v podstatě neexistující osoba (já se starý bydlištěm). Bylo to ještě před vydáním rozhodnutí, a rozhodnutí je tedy v podstatě vydané špatně..
Není zde nějaká možnost to tedy v podstatě ignorovat, a až přijde exekuce, tak začít s tím, že já nejsem pan X z Horní Dolní, ale já jsem pan X z Prahy, a tak jsem výzvy směřované panu X z Horní Dolní ignoroval, neboť jsem měl zato, že je to nějaký omyl.. ?
IP zaznamenána

Grutn

• Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 01 Prosince 2022, 06:50:59 »

Můžete sem to vyrozumění nahrát?
Zde to je.
« Poslední změna: Dnes v 09:25:36 od Grutn »
IP zaznamenána

Eric

• Zobrazit profil