30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10

Autor Téma: [WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty  (Přečteno 30090 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #120 kdy: 16 Února 2022, 00:24:59 »

Smazáno pár špatně anonymizovaných příloh.

Gratulace! A to odvolání podejte, ať se s tím musí úřední parazit ještě babrat.
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #121 kdy: 16 Února 2022, 00:43:31 »

Díky, ale bez pomoci Vás všech by to tak jednoduché nebylo. Rok byl přece jen dlouhá doba a podle toho, jak to šlo na jaře rychle, jsem přestávala věřit, že to vyjde. Takže ještě jednou díky za perfektní vedení :-)
Za přílohy taky děkuju. Na tabletu mi to upravovat nejde a nejde.
Parazitovi ráda práci přidělám :-)
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #122 kdy: 12 Dubna 2022, 00:28:11 »

Po delší době opět doplňuji. Někdy kolem 25/2/22 jsem se blankytně odvolala, a dosud nic.
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #123 kdy: 12 Dubna 2022, 00:30:47 »

No spíš blanketně. Tablet si dělá, co chce 😁
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #124 kdy: 12 Dubna 2022, 00:58:51 »

Po 60 dnech můžete podat žádost o opatření proti nečinnosti na Ministerstvo dopravy. To mělo přikázat, aby MHMP o odvolání rozhodl.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #125 kdy: 12 Dubna 2022, 09:16:39 »

Ale zatím jsem ho neodůvodňovala. Čekala jsem, že mně k tomu vyzvou. Mám to teda odůvodnit i bez vyzvání a teprve pak to "zaurgovat" ?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #126 kdy: 12 Dubna 2022, 09:33:00 »

Žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti můžete podat klidně hned, lépe ale 60. den po podání odvolání. Odvolání bylo podáno, že bylo blanketní na tom nic nemění. SO2 je povinen vydat rozhodnutí o odvolání v termínu.
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #127 kdy: 07 Prosince 2022, 15:51:14 »

Zdravím, tak opět ukončeno a opět, již po druhé se jim to promlčelo. Toho prvního si nejspíš ani nevšimli 😁
Postupně naposílám vše, co proběhlo.
Takže jsem to vydržela, počkala jsem na jejich Výzvu k doplnění podání (= odvolání) a podala jsem odůvodnění odvolání.
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #128 kdy: 07 Prosince 2022, 15:53:35 »

Tady je moje odůvodnění odvolání
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #129 kdy: 07 Prosince 2022, 15:57:58 »

Jenže mají zřejmě ňejakou chybku v komunikaci mezi podatelnou a kanceláří, takže Magorstátu poslali jen to blanket ní a tvrdili, že jsem to neodůvodnila. Takže jsem to své odůvodnění spolu se všemi doručenkami a stížností poslala taky rovnou na Magorstát.
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #130 kdy: 07 Prosince 2022, 17:31:06 »

Ani jsem nečekala, že se tím bude Magorstát zabývat, ale on dokonce taky jejich pochybení potvrdil 😋 . Takže v příloze posílám ten jejich elaborát. Dalo mi práci to zmenšit, tak to snad bude OK.
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #131 kdy: 07 Prosince 2022, 17:53:34 »

Před tím ještě přišlo pokračování řízení a předvolání k podání vysvětlení. Tak jsem se těšila, že ho konečně podám 🤣 . Dokonce jsem i měla volno po noční. A když jsem tam dorazila, tak mi můj pan úředník řekl, že se taky připravoval, i otázky si na mně připravil, že na tom pracovalo celé oddělení... A jak to tak studuje a studuje, zjistil, že v tom řízení, co mu nařídil Magorstát, nemůže pokračovat, protože to je promlčené (už zase 🤪). Prostě, ani Magorstát to nestih! No stejně to bylo jedno. Snažil se to jednání sice zrušit, abych nejezdila, ale poslal mi to mailem to ráno někdy po 7:00, když už jsem byla na cestě a nebyla na mailu . Slíbil, že hned dneska (tehdy) sepíše a pošle zastavení z důvodu promlčení, a že tam nebude nic z toho, co se mi nelíbilo v tom minulém. Jenže "hodný" úředník (možná) míní, a zlá Kuběna (zřejmě) mění. Jsou tam skoro stejné, ba možná ještě větší bláboly než v tom prvním. Skoro se mi chtělo zase odvolat ....
Ještě, aby to bylo komplet Oznámení o pokračování řízení
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #132 kdy: 07 Prosince 2022, 17:56:30 »

A ještě ten elaborát z Magorstátu - nevešel se
IP zaznamenána

KAY

  • Příspěvků: 81
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #133 kdy: 07 Prosince 2022, 18:10:36 »

Ještě mám jeden dotaz. Mimo jiné proto, že se ve všech těch svých cacncech evidentně vyhýbají pojmu " zastavení vozidla" a snažili se to co nejvíc zamotat a znepřehlednit. A také proto, že Magorstát to údajně neuznává, stále tvrdí, že je to přestupek (byť z nedbalosti) a provozovatelům porouchaných vozidel, prý účtuje nějaké částky za nedovolený zábor, či co, podle toho za jakou dobu se provozovateli podaří nepojízdné vozidlo odstranit. Má s tím někdo zkušenost?
Já už se odvolávat nebudu - vánoce na krku, takže už může být celé oddělení, co na tom pracovalo v klidu, ale stejně trvám na tom, že to přestupek nebyl.

Takže všem ještě jednou moc díky. I proto, že díky Vaší pomocí jsem si to mohla i užít 🤗
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Parkování v modré zóně pár hodin bez parkovací karty
« Odpověď #134 kdy: 07 Prosince 2022, 18:51:21 »

Já už se odvolávat nebudu - vánoce na krku, takže už může být celé oddělení, co na tom pracovalo v klidu, ale stejně trvám na tom, že to přestupek nebyl.

To by byla škoda se neodvolat alespoň blanketně. Přeci nechcete aby se přes vánoce úřední paraziti flákali.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10