30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vysoké mýto rychlost  (Přečteno 932 krát)

johncreek

 • Příspěvků: 271
  • Zobrazit profil
Re:Vysoké mýto rychlost
« Odpověď #15 kdy: 13 Ledna 2021, 08:33:30 »

Zatím je to ještě levné  a chci vymyslet alespoň trochu plán a ne jen jim zaplatit víc a ještě body.

Ze začátku jsem to vnímal stejně jako vy. Že smyslem tohoto fóra a snažení je pokutu prostě neplatit.
Ale když je pro vás hlavní motivace pokuty neplatit, tak se paradoxně může vyplatit je zaplatit hned, protože výše odpustku bývá často velmi malá (200-500 Kč) a někdy jsou i policisté na místě ochotni dát sankci v lidové výši 100 Kč. To se pak asi skutečně vyplatí to rovnou zaplatit (pokud nejde o body).

Teď už to ale vnímám jinak.. Jako možnost zpětně zbuzerovat nepotřebné a nahraditelné parazity a ukázat jim, že vlastně vědí hovno.. Kdykoliv jsem byl na dopravním (což zatím bylo teda jen asi 3x), tak tam vždy vládla pohoda, smích a veselí. Z našich peněz.

Proto pokud je pro vás priorita neplatit, nebo máte hluboko do kapsy, tak se vyplatí rovnou odpustek zaplatit.
Pokud si chcete vyzkoušet SŘ, ve kterém (pokud budete poslouchat rady místních a korektně přebírat poštu) vám defacto nic krom té pokuty nehrozí, máte skvělou šanci.
Jak říkal Číkus, univerzální rada neexistuje a ani nelze říct, jaká je šance na výhru. Pokud bude úředník extrémně urputný, tak s Helmutem za chvíli vyběhne a půjde po provozovateli. Pokud bude úředník jako 70% jeho kolegů, tak to po pár náznacích, že 1 dopis od vás = 6 hodin práce pro ně, vzdají.
IP zaznamenána

2M

 • hard core 30kmh.cz
 • ****
 • Příspěvků: 3 975
  • Zobrazit profil
Re:Vysoké mýto rychlost
« Odpověď #16 kdy: 17 Ledna 2021, 22:08:57 »

Teď už to ale vnímám jinak.. Jako možnost zpětně zbuzerovat nepotřebné a nahraditelné parazity a ukázat jim, že vlastně vědí hovno..

Já tam vidím aspoň 3 důležitější věci..

..vzdělávat se a budovat skill.. prohrát správní řízení za 2500 nepotěší, ale když to co se naučíte vám příště zachrání řidičák tak to byla ještě levná lekce..
a dneska nikdy nevíte kdy to budete potřebovat.. ani nemusíte nic porušit

..a některým jde o princip.. a když s přestupkem nesouhlasí tak radši dají 6000 na obranu než zaplatit 600 úřadu aby jim dal pokoj..

..a taky bojovat je jediná cesta jak něco změnit.. když by se nikdo nestavěl na odpor tak to bude jen horší a horší.
IP zaznamenána

Panek

 • Příspěvků: 115
  • Zobrazit profil
Re:Vysoké mýto rychlost
« Odpověď #17 kdy: 18 Ledna 2021, 07:32:03 »

Teď už to ale vnímám jinak.. Jako možnost zpětně zbuzerovat nepotřebné a nahraditelné parazity a ukázat jim, že vlastně vědí hovno..
Například tím, že odmítnu test krve po terénním testu na omamné látky, nebo to poradit svému známému? Nebo tlačím na správko, když jsem nedobrzdil a buchnul jsem do někoho zezadu, aby mi pak ještě přišili nehodu se zraněním. Aby se ta bojechtivost s úřady někdy nezvrtla. Někdy je sázka prostě vysoká.
« Poslední změna: 18 Ledna 2021, 07:36:54 od Panek »
IP zaznamenána