30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - h3t3r0

Stran: [1]
1
Ahoj,

dnes mi dorazila doporučená Strafverfugung. Posílá mi ho Landespolizeidirektion Wien. Odpovídá https://www.30kmh.cz/index.php?action=dlattach;topic=11198.0;attach=15109

Je tam datum hodina, místo - zřejmě stacionární radar, registrační značka, o kolik překročeno, popis předpisů a částka pokuty, respektive náhradní trest.

Když nezaplatím, tak prej upomínka za 5 EUR, když ani po tom tak exekuce, v případě nedobytnosti náhradní trest odnětí svobody.

Co jsem tady pročítal a zvládnul pochytit, tak na Strafverfugung už je bezpečnější reagovat. Platit se mi nechce, budu tedy dávat odpor. Nabízí mi 2 možnosti:

1) Úplný - nedopustil jsem se
2) Proti vysokému trestu

V obou případech už nemůžu dostat vyšší pokutu, jen nová bude navýšena o 10 % z vyměřeného trestu, min 10 EUR.

Říkají, že můžu podat odpor emailem, tedy pokud se "pro elektronický styk nepožaduje speciální forma doručení" ale musím se vejít do http://www.polizei.gv.at/alle/e_mail.aspx. To mi přijde složité, takže budu posílat poštou doporučeně.

Škoda, že mi zrovna nejde tiskárna, takže budu muset psát ručně a čitelně.

Předpokládám něco jako:
Kód: [Vybrat]
Vážení,

tímto bych chtěl podat odpor k Vaší výzvě k zaplacení vedené pod Číslem jednacím XXXX.

Pamatujte prosím, že ve styku se mnou je nutno používat můj rodný jazyk, tedy češtinu, jazyk Evropské unie, neboť němčině ani rakouštině nerozumím.

Pro vyloučení jakýchkoliv pochybností ohledně doručení, respektive nedoručení Vaší komunikace se mnou využívejte jen a pouze doporučených psaní. Jinak se vystavujete riziku nedoručení Vašich požadavků a závěrů vůči mé osobě.

S přátelským pozdravem

Nebo to mám jen přeškrtnout a napsat Odpor?

Díky

Stran: [1]