30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - re4zon

Stran: [1]
1
Potřebuji poradit - doručování / Vyloučeno vhození, bez výzvy
« kdy: 12 Října 2021, 10:46:05 »
Zdravím, včera se mi pošta pokoušela v době mé nepřítomnosti doručovat dopis s červeným pruhem. Doručovatel nenechal žádné poučení, jen do ruky ženě vrazil nevyplněnou výzvu s rukou na místě napsaným číslem zásilky. Podle něj jsem teď z pošty vymámil, že je vyloučeno vhození. Odesílatele sdělit odmítli. Z toho usuzuju, že půjde nejspíš o nějakou sprdelní výzvu (neumím si představit, kdo jiný by vylučoval vhození). Dá se vsadit na strategii nevyzvednout - počkat na další krok SO - pokud k němu dojde, argumentovat nevhozením poučení, tedy nedoručením? Ze studia zde jsem pochopil, že SO si s tím vytře pozadí, protože pošta jim to vrátí s odtrženým poučením (nebo si ho odtrhnou sami) a to jim stačí.. Chápu to správně a mám raději vyzvednout poslední den?
Díky za odpovědi
 

Stran: [1]