30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Za agresivní jízdu a ohrožení rodiny na dálnici dostal řidič šest let  (Přečteno 11710 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

A6 nyní jsem zaregistzroval, že SZ hovoří o plastové kuličce. Naprosto nevěřím, že se s ní dá boční sklo za daných podmínek rozbít.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

A6 nyní jsem zaregistzroval, že SZ hovoří o plastové kuličce. Naprosto nevěřím, že se s ní dá boční sklo za daných podmínek rozbít.
A vsadite na to sve okno? :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Na plastovou kulicku teda sve okno vsadim... Predstavoval jsem si ze tam je nejaka ocelova z loziska, neco okolo centimetru... Hod plastovou kulickou nemuze vyvinout tolik energie aby to okno krapnul...

Skoda ze nezname hmotnost te plastove kulicky, to by taky napovedelo.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

A6 nyní jsem zaregistzroval, že SZ hovoří o plastové kuličce. Naprosto nevěřím, že se s ní dá boční sklo za daných podmínek rozbít.
A vsadite na to sve okno? :)

U auta za podmínek souběžné jízdy cca 70km/h ano.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/agresivni-ridic-ktery-kulickou-rozbil-okno-auta-s-rodinou-si-definitivne-odsedi-6-let-40345278

6 let potvrzeno.  Měl raději zabíjet. To by dostal 3 roky, nebo možná i podmínku.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/agresivni-ridic-ktery-kulickou-rozbil-okno-auta-s-rodinou-si-definitivne-odsedi-6-let-40345278

6 let potvrzeno.  Měl raději zabíjet. To by dostal 3 roky, nebo možná i podmínku.

Primárně blbá taktika i strategie obhajoby. Tím neříkám, že by flastr nedostal, i kdyby jej hájil Sokol.
IP zaznamenána

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil

Trest v pořádku. Tento jedinec má škraloupů z minulosti víc než dost, mj. i nedání přednosti motorkáři, kterého následně vytlačil ze silnice.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil

max> To snad nemyslíte vážně... :-(
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil

@max: Jenže ty jiné "škraloupy" byly taky předmětem jiných řízení. Nesmíte v tom rozhořčení zapomínat na zákaz dvojího trestání a presumpci neviny. Recidiva mu samozřejmě může být k tíži, ale jen v opodstatněných případech, nemůžete na základě toho presumovat, že když ohrozil motorkáře, tak určitě hodil i tu kuličku.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil



https://www.novinky.cz/krimi/clanek/agresivni-ridic-ktery-kulickou-rozbil-okno-auta-s-rodinou-si-definitivne-odsedi-6-let-40345278

6 let potvrzeno.  Měl raději zabíjet. To by dostal 3 roky, nebo možná i podmínku.

Primárně blbá taktika i strategie obhajoby. Tím neříkám, že by flastr nedostal, i kdyby jej hájil Sokol.

Mně by opravdu zajímalo, co bylo na taktice obhajoby špatně? Vždyť jen odmítl vypovídat a to se i tady široce doporučuje. Popřel, že tam byl a měl dva svědky, že byl jinde. Mně se to zdá opravdu jako dobrá taktika.
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 349
  • s
    • Zobrazit profil

František Dobrota> Hmotnost kuličky je možné odhadnout. Srovnáním rozměru mého palce s kuličkou na videu má kulička průměr cca 2,5cm. Hustota materiálu pro kulečníkové koule je Aramith 1.87 g/cm3. Když to všechno pronásobíte, vyjde hmotnost kolem 40 gramů.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil



https://www.novinky.cz/krimi/clanek/agresivni-ridic-ktery-kulickou-rozbil-okno-auta-s-rodinou-si-definitivne-odsedi-6-let-40345278

6 let potvrzeno.  Měl raději zabíjet. To by dostal 3 roky, nebo možná i podmínku.

Primárně blbá taktika i strategie obhajoby. Tím neříkám, že by flastr nedostal, i kdyby jej hájil Sokol.

Mně by opravdu zajímalo, co bylo na taktice obhajoby špatně? Vždyť jen odmítl vypovídat a to se i tady široce doporučuje. Popřel, že tam byl a měl dva svědky, že byl jinde. Mně se to zdá opravdu jako dobrá taktika.
Např. opakovaná změna výpovědi, to
je dle mého jedna z největších chyb.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Žádnou změnu výpovědi v tom internetovém článku nevidím ale.
IP zaznamenána

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil

@IZS: já ho nesoudím, jen z mého pohledu jsou určité meze, které je potřeba rozlišovat. Gró tohoto fóra je v duchu boje proti racketeeringovým praktikám státu a všeobecné dopravní šikaně. Tento případ je trochu o ničem jiném.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

@IZS: já ho nesoudím, jen z mého pohledu jsou určité meze, které je potřeba rozlišovat. Gró tohoto fóra je v duchu boje proti racketeeringovým praktikám státu a všeobecné dopravní šikaně. Tento případ je trochu o ničem jiném.

Ale není. Dotyčný velmi pravděpodobně hodil nějakou kuličku (řešilo se, z jakého byla materiálu a nakonec z toho vyšel plast) do okénka spolujezdce. Když fízl střílí na podezřelé auto a zastřelí spolujezdce, stane se co, Hamáček? Stane se hovno. Tady se nikomu nic nestalo a IMHO těch 6 let je zcela mimo.
IP zaznamenána